Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Marko Potrč na steroidih?

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

60. ☺
Default avatar

Hogar Grozni

Ygjnb je napisal/a:
Ok OK, tukaj imaš prav, ampak v bivši DDR je bila to prav ene vrste industrija. Dvomim, da je šel Marko tako daleč, ker v DDR so ljudi filali z vsemi strupi, kar se jih je dalo dobiti, ne glede na posledice. Ne poznam ga, mogoče, da je pripravljen iti toliko v skrajnost, čeprav malo dvomim.
Default avatar

Res je

12346 je napisal/a:
To pa drži kot pribito. Ko zares uživaš, nimaš potrebe tega še kazat drugim.
Default avatar

Pozabljen

Pa kje ste njega našli? Pozabljen v naftalinu, propadu je že zdavnaj. Sicer pa antipatičen od nekdaj že.
Default avatar

kakor za koga

grdo je je napisal/a:
Lej, ti gledaš tako - imajo pa dobre in vzdržljive "kite", ki je ti morda nimaš. :P. U live only once and... Live and let Live... :P
Default avatar

amijonska

Steroidi gor ali dol, da se moj toliko časa ukvarja sama s sabo in dela samo in izključno na sebi, pretirava, kar se vidi iz avijona..ga naženem, kolker je dolg in širok..Sploh, če so tu še otroci..
Default avatar

Ni mi

On mi nikoli ni bil. S steroidi ali brez. Ni moj tip moškega, preveč vase zagledan.

LP
Default avatar

steroidi niso ključni

amijonska je napisal/a:
pa kure, a ne vidite, da to dela verjetno zato, ker v zakonu ne špila tako, kot mora ? e imaš srečen zakon, se ga drži in ne klobasaj o steroidih.
Default avatar

ko se naveličaš

Ni mi je napisal/a:
nihče te tega ni vprašal, če je on "tebi bil tip moškega, ali ne". On je poročen. Krize v zakonih pa se pojavljajo.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen