Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

A se vam zdi prav in v redu, da 70-letni moški postane očka?

Default avatar

Zanima me tole

Glede na to, da so na MON-u pogosta dvojna merila za moške in ženske, me zanima, kaj pravite na to, da bo 70-letni igralec Richard Gere ponovno očka? Žena ima 34 let manj, to je neko razmerje v letih, ki ga zagovarja DXB.

https://style.over.net/70-letni-richard ... spet-ocka/

Bo ati dočakal otrokovo maturo? Ali igralec od svoje žene pričakuje, da mu bo čez nekaj let menjavala plenice, ga kopala, oblačila in hranila na žlico?
Priponke

richared gere.jpg
(142.59 KiB)

Default avatar

ne pricakuje

Zanima me tole je napisal/a:
Kaj mu bo ona menjala plenice?
Denarja ima dovolj, da za vsako zlico hrane najame drugo osebo, ki mu jo bo nesla v usta.

Je oa mal brez veze, ker otrici dejansko ne bodo imeli nic od oceta, tudi ce jih bo docakal 95, pozabi bejzbol, pozabi ragbi, mogoce mal na izi zogo brcat in clovek ne jezi se igrat.
Default avatar

Mimika 44

Nr, ne zdi se mi v redu in prav. Ampak nekateri pač nimajo stika z realnostjo.
Default avatar

daddddyyyyyyyyyyy

Če mu rata, zakaj pa ne.
Zdaj marsikdo dočaka 100let. Glede na to da si lahko privošči zdravo hrano, počitnice in življenje brez stresa...
Default avatar

Tara_S

Nakako me obdaja občutek, da je prav vseeno, ali si v zvezi z omenjenim pričakovanjem kaj mislim (in kaj to je) ali nič. ;-)
Default avatar

o čem vi to

Mimika 44 je napisal/a:
čestitam, redko videna samokritika.
Default avatar

On _

Najbrž ni on "streljal"...
Default avatar

Chocolattt

Meni se tudi ne zdi prav. Še manj se mi zdi prav, ko slišim po radiu, da so nevemkje oznanili, da je 50 - 60 - 70 letnica rodila otroka. To je zločin proti naravi, nevemkdo dokazuje nevemkaj nevemkomu. Samo zato, da dokažejo, da zmorejo. Groza.
Slika
Default avatar

luna med temnimi oblaki

Še za dedka je že skoraj malo prestar.
Otroci potrebujejo mlade starše, pa tudi babice in dedki še morajo biti fit, če jih hočejo čuvati.
Ampak tako to je, če bi živel v Sloveniji in imel 500 eurov pokojnine, sem prepričana, da ne bi bila zainteresirana zanj nobena 34 let mlajša.
Default avatar

ja in ne

Moj jih je imel 56. Ga ne bi zamenjala za drugega, čeprav moje mature ni dočakal.
Default avatar

matjazko

Kakšni asi smo moški še v pozna leta! :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Replika

Ne bom sodila, ali je v redu ali prav, samo pravega smisla ne vidim v tem.
Default avatar

Zakaj pa ne

Ce ima dost denarja zakaj ne..ce ne bo mogel skrbeti zanj, bo pac najel varusko. Sicer pa ima se mlado zeno, bo ze zrihtala otroka in starcka. Pa tudi lahko se dolgo zivi in zakaj ne bi uzival z otroki in zeno? Delat mu pa itak ni treba vec.
Default avatar

mikolal

moj partner je postal oče mojima otrokoma okrog 50-ih.
70 je absolutno preveč. 50 je nekje zgornja meja.
Ampak denar dela čudeže, tudi jaz priznam, da ne bi bila pri mojih 30-ih z 18 let starejšim, če bi bil revež..
Default avatar

miles

Narcisistična osebnostna motnja.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

Dobro

Karel Gott pa Richard Gere so pač nad-moški. Za navadne smrtnike tole ni pametno, ker tudi niso živeli tako zdravo, majhne plače = poceni hrana.
oče 80 hči 13 pojeta skupaj je napisal/a:
Default avatar

matjazko

Dobro je napisal/a:
V zabavni industriji so znani po zdravem življenju.
So pa znani po $$$ , ki privlači mlajše ženske.
Te ostanejo dedinje, če se ne ločijo sporazumno za mastne denarce.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Pleharcka

mikolal je napisal/a:
Torej si z njim samo zaradi denarja, varnosti?
Default avatar

Rok-1

Prav - neprav je vedno individualna sodba glede na okoliščine in vpletene.
Kadar pa gre za druge ljudi (ne pa npr. za dogodke ali zamisli) - si ne ustvarjam in nimam mnenja. Ne poznam njegovih razlogov, niti okoliščin.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen