Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Ima David ljubico?

Default avatar

dobro jutro življenje

Dobro jutro. Tekma med spoloma. Sovoditelj ga je pohecal glede čustev pri ljubicah in David je skoraj padel v nezavest pred kamerami. Je res kaj na tem? Ker deluje mi idealen partner, pa me zanima, če je to le slika za v javnost.
Priponke

david urankar.jpg
(66.12 KiB)

Default avatar

Adijo pamet

Pa kaj tebe to briga ali jo ima ali ne???
Pa če ima kr tri ko je to njegova stvar...
Ne razumem kaj vas toliko drugi zanimajo...???
Default avatar

loggika

Adijo pamet je napisal/a:
ker ona ni niti ena od teh treh :)
Default avatar

Fggfd

Kdo je to?
Default avatar

čuden namig

Sem mislila, da sem samo jaz tako videla in slišala. Pa je najbrž res kaj na tem. Ima sicer majhnega otroka, vendar to ne izključuje možnosti, da bi jo imel.
Bia je čudna situacija, kaj je res ?
Default avatar

jaz sem to razumela ko štos

čuden namig je napisal/a:
noč resnega za tem - saj ssta se oba zafrkavala očitno tudi v drugih stvareh in komunikaciji tudi sicer- sploh Jože. Vi pa vse tak resno pograbite.
Default avatar

bucika1

Ja, glih v oddaji bi to zvedeli....jao
Default avatar

marsikdaj kaj

bucika1 je napisal/a:
saj se da iz mimike presenečenja marsikaj izvedet, če si vsaj malo tipa za to, da to znaš razbrat... Ni nujno, da se direkt pove.
Default avatar

prva kriza mladega zakona

čuden namig je napisal/a:
Skušnjave le redkokaterega ali katero ne potegnejo vase, no. Moraš bit fejst možgansko zakoličen, ustolien in prheftan na moralne vrednoste, da te ne odnese. Pa ne velja za dotičnega, pišem nasplošno. SKušnjave na delovnih mestih so povsod - ker
al v današnjih časih večino časa preživiš na delovnem mestu.

Urankar se bliža 35im - krizna leta v zvezah moških, pri malih otrocih.
Default avatar

m ribca

No, kakorkoli, zdaj vem, kdo je ta David, sem šla gledati posnetek. Vsi ga gledajo, ker se dolgo nalaga :) Dobro za njegovo promocijo, pa upam, da se je zmedel kar tako, brez razloga in da ostane njuna zveza trdna. Ločitev, prepirov in zamer je itak preveč..
Default avatar

Cudako

Pa on se skoz tako heca. Ima en tak cuden smisel za humor, ki meni ni vsec.
Default avatar

dobro izgleda

lastna presoja je napisal/a:
Zaradi tega ga ni treba obsojat, da ima ljubico!!

Kdo sta ti dve zraven? Nekam znani sta mi.
Default avatar

tudi meni je d

dobro izgleda je napisal/a:
Meni je tudi David všeč in simpatičen. Koga je imel v studiu? Bom kasneje pogledala.
Default avatar

fvojnčlkm

Joj no. Sem si pogledala posnetek, pa ne vidim tega, kar nekatere tu med vami. Prav nič ni kmalu padel v nezavest ali kaj podobnega, pač pa se je zgolj šalil z Jožetom brez kakršnekoli zadrege. Voditelji pa res ne morejo čisto na vsako besedo odreagirati v eni sekundi.
Default avatar

nekaj je bilo

Meni deluje kot neka stvar, ki jo je Jože potegnil iz naftalina in sta onadva točno vedela, za kaj gre. Nas pa se itak ne tiče.

Kdo je Tanjo Ribič nahecal, da je to dobra oprava?
Default avatar

sem rabila

nekaj je bilo je napisal/a:
Ribička je bila neprepoznavna. Sem rabila nekaj minut. Posnetek sem si ogledala brez tona, na hitro.
Default avatar

tole pa tudi res

nekaj je bilo je napisal/a:
Glede Tanje sem bila pa jaz tudi malo razočarana. Vedno je tako spedenana v nulo, in tista majica, pa tista grozna očala, in tudi frizura ta ji nič kaj ne paše.
Drugače pa rada gledam to oddajo, sploh to žajfnico- imajo dobre in zanimive teme, pa še zabavni so zraven. Prejšnji teden sploh sta mi bila gosta všeč - pa tema zelo poučna, realna in dobrodošla, zelo praktična sta bila z nasveti. Pohvalno! res dobra oddaja!
Default avatar

čist podobna

tole pa tudi res je napisal/a:
Joj, pravijo, da je podobna Blagnetki. Pa je res ;)). Ta stajling je bil nameren (ne da ni spedenana). Mal prestara je za to, no pa saj je blio kar o.k.
Ta druga je bila pa tista psihologinja, ali zakonska svetovalka? Imena se ne spomnim.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen