Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Ali se vam večno samske ženske kaj smilijo?

Default avatar

suhe veje

Meni se zelo. Revice uboge sploh ne vejo, kaj je to ljubezen. Najbolj hudo mi je pa za tiste, ki bi za povrh rade imele otroke.

Nekatere med njimi se tolažijo, da moškega enostavno ne rabijo, da je pravzaprav v moških problem. Pa da bodo šle na umetno oploditev in podobne neumnosti.

V resnici pa jih hudo boli, da so same, verjetno hodijo v solzah spat od bolečine.

Ampak priznale tega seveda ne bodo nikoli.
Priponke

samska ženka.jpg
(89.36 KiB)

Default avatar

hhhhh

Takšne postanejo:
A) lezbe
B) feministke
C) lezbe in feministke
Default avatar

ua2090

suhe veje je napisal/a:
Ma model, kolk antizensk tem bos dons se odprl?! Vec kot ocitno je ze,da te nobena nece!
Default avatar

bjondinka

Kok se enim da provocirat nocoj. Ker nimajo nikogar, s katerim bi debatirali ali se celo poseksali. Ubogi.
Default avatar

Jaz jim pa zavidam

Ker so se v nasprotju z mano uspele upreti družbenim in cerkvenim normam ki ženskam še vedno krojijo usodo.
Default avatar

suhe veje

hhhhh je napisal/a:
Haha, točno tako. Poznam eno C. Nevzdržen karakter. Zmoti jo vsaka malenkost, misli, da je center vesolja, izgleda pa v najboljšem primeru povprečno in tudi pretirano pametna ni. Tipi se je seveda izogibajo v velikem loku, če se slučajno najde kak kandidat, si pa hitro premisli. Se bojim, da bo kar lepo sama ostala.
Default avatar

šmrkšmrkk

Smiliš se mi ti.
Default avatar

suhe veje

Jaz jim pa zavidam je napisal/a:
Jezušček bo jezen, če ga boš naokoli srala, to je res.

Tipa so prebičali in ga za tri dni pribili na križ, zdaj je slaven. Ti pa boš zaradi zaradi svojih pregreh ne milijon let, ne milijardo let, temveč do konca večnosti trpela peklenske muhe. Pa si boš s tem prislužila vsaj en petnajstminutni intervju za 24kur? Ha, pozabi!
Default avatar

listjeodpada

suhe veje je napisal/a:

Suhe veje....Ti si pa že čist predolgo na suhem, a?? Dihaj, dihaj...
Default avatar

Smešno ljubko

Kaj pa večno samske, ki so enga izkoristle za otroka, pol pa izginile. In zdaj sploh ne ve da ima otroka. A te se ti tudi smilijo?
suhe veje je napisal/a:
Default avatar

suhe veje

Smešno ljubko je napisal/a:
Za psihopatke je pa čisto vseeno, komu se smilijo. Njihovo podstrešje je tako razmetano, da realnost dojemajo kot kakšna mongoloidna čivava na kokainu.
Default avatar

takole bom rekla

Zdajle jih je veliko na forumu, osamljenih na sobotni večer. Mogoče se bo katera zadebatirala s tabo, pa ne boš več tako zelo prazen v sebi.
Default avatar

Moj prispevek

Zakaj pa nebi vedel, kaj je to ljubezen? A govoriš zgolj o sexu?
Če je tam nekje zunaj večno samska punca, ki piše pravljice za otroke, šiva pliškote, dela z ljudmi in oddaja pozitivno energijo, je tudi to lahko ljubezen.
suhe veje je napisal/a:
Default avatar

Moj prispevek

Popravek: "Zakaj pa nebi vedela"
Moj prispevek je napisal/a:
Default avatar

tojetoo

takole bom rekla je napisal/a:
Ja.
Default avatar

Moj prispevek

Poznam recimo dve taki, ki sta zelo v redu punci oziroma ženski, v poznih 30ih, izredno lepi na pogled, prijazni, ustvarjalni, inteligentni, tudi moške prijatelje imata, ampak preprosto nočeta sexati in/ali se vezati. Sta pa daleč od suhih vej.
suhe veje je napisal/a:
Default avatar

Poln kufer ze

suhe veje je napisal/a:
Kot da bi sam sebe, avtor, opisoval
Default avatar

Res je tole

[quote="Poln kufer ze" post_id=13189038 time=1572727515]
[quote="suhe veje" post_id=13188971 time=1572725669]

Za psihopatke je pa čisto vseeno, komu se smilijo. Njihovo podstrešje je tako razmetano, da realnost dojemajo kot kakšna mongoloidna čivava na kokainu.
[/quote]

Kot da bi sam sebe, avtor, opisoval
[/quote]

Rajs sama ko z kretenom. Pika!
Default avatar

rrrrrr

suhe veje je napisal/a:
Podpis pod tole. Odurnega karakterja niti lepota ne more rešiti.
Default avatar

Energyy

suhe veje je napisal/a:
Menda znaš angleško.....
Holding onto anger, resentment is like taking poison and waiting for the other person to die.

Sam sebi jamo kopljes, boš še zbolel. Poskrbi raje zase in svojo negativo usmeri v kaj pozitivnega.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen