Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Ženske zakaj ste tako ponosne, da ne osvajate moškega?

Default avatar

princeske

Skašljajte se.☺️
Priponke

the-graduate.jpg
(87.15 KiB)

Default avatar

po mojee

Mora moški osvajati žensko. Res je. Pa še to. Mora se potruditi zanjo. Ne sme ženska takoj popustit. Bolj ko se bo moški moral potruditi zanjo, bolj jo bo imel rad. Ker, ženska ki takoj da...hmm...Ni zanimiva na daljši rok najbrž.
Default avatar

Jap

In nič drugače ni. Vse ostalo so le tolažbe in zablode. Sprejmeš tako, kot je in greš naprej. Ali pa fantaziraš do konca življenja.
Grda resnica je napisal/a:
Default avatar

sirotinja

po mojee je napisal/a:
To je logika večno samskih babur.

Resnica je obratna. Večina poročenih žensk je morala sama zapecat moške. Sploh to velja za tiste, ki niso ekstra lepotice.
Default avatar

Jap

Še celo tako je, da tista, ki bo hitro pupustila, tudi sama ni veliko vredna, ker je tudi ona obupana.
po mojee je napisal/a:
Default avatar

Jap

V naravi NI TAKO. Ženska, ki sama peca, je slabo blago.
sirotinja je napisal/a:
Default avatar

Hhahh

Čudak 😄😄
Ker ste deci vecji kurberji k babe tko da kr dokazat uni k vm je usec da vam je cis x od drugih zensk in tko bo vedla da ste taprav 😄😄
Default avatar

sirotinja

V naravi je tako, le da je to nepopularno govoriti. od resnice bežite inceli in grde samske babe. Če bi poročene ženske zmogle odkritost, bi vam povedale, da so si loleke same zapecale.
Default avatar

sirotinja

Goldfish je napisal/a:
To bolj velja za kurbirje in avanturiste. Večina navadnih moških ni nobenih lovcev, uspe jim morda pri eni ali dveh babah v življenju. Nek očalasti računalničar zagotovo ni sam svoje žene nekje sredi dneva zapecal. Kje ste pa slišali take pravljice. dajte malo možgane vklopiti ljudje.
Default avatar

Grda resnica

Oh bla bla ce mi je nekdo vsec ga hocem (zdaj ne ker sem porocena,govorim za nazaj,gledala sem na to ,da je samski in normalen v glavo)
Zakaj pa ne bi osvajala nekoga ki mi je vsec.? A zaradi tega - joj kaj bojo drugi rekli,ne spodobi se da zenska peca tipa,pa saj ga osvajam zase in ne za druge
Default avatar

sirotinja

Točno tako, potrjuješ mojo teorijo, ženske si može pecajo, ne obratno.

To glede moških prvih korakov, bolj velja za avanturiste, ki si pecajo vedno nove ženske.
Default avatar

JapJap

Jap je napisal/a:
Default avatar

1raglja

Fora je zgolj v tem, da zenska peca tako, da moški na konc misli, da jo je on ujel.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

HAHAHA

👍😁👍😁👍
Default avatar

tkoTko

1raglja je napisal/a:
Bravo Raglja! To je ves recept.
Default avatar

Goldfish

sirotinja je napisal/a:
Načinov lovljenja je malo morje. Saj to ne pomeni, da gre za alfa samca, ki se tolče po prsih, ob tem ko nosi puško na rami. Lahko gre za preproste, drobne geste, ki pridejo s strani moškega. Tudi introvertiran računalničar točno ve, kaj mu je storiti, če želi pokazati zanimanje za dotično dekle. Drugo pa je, če mu to ni v interesu ali je gej. In ne iščite sto in en razlog za opravičevanje neobstoja o lovcih. Naravno je, da je moški lovec in naravno je, da je ženska očarana nad tem.
Default avatar

The Truth

po mojee je napisal/a:
Taka je pravi ulov za kurbirje, ki jim je čar v tem, da dobijo sex od najbolj nedostopne :-D. V resnici je nedostopnost odbijajoča, ker lahko na tak način kažeš samo aroganco in vzvišenost.
Default avatar

Dolge Ursuline lovke

Si toliko časa sitnarila, da se je vdal v usodo. 😂

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen