Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Samske ženske nad 30 so same luzerke

Default avatar

Odsvetujem

Plače imajo nekje jurja, opisujejo se pa kot uspešne in izobražene hahahaha da crkneš od smeha
Priponke

samske ženske.jpg
(123.4 KiB)

Default avatar

Rok-1

Saj se zavedaš, kaj s takšnimi izjavami govoriš o sebi?
Default avatar

Ygjnb

In kaj ti lahko pokazes, da s tako samozavestjo neki zenski lahko reces, da je luzerka? ;)
Preden pises take neumnosti se poglej v ogledalo. ;)
Default avatar

Odsvetujem

O super, takoj ad hominem, to pomeni, da imam popolnoma prav.

Če bi rad kdo ovrgel mojo trditev, naj se potrudi z argumenti, če tega ni sposoben, je njegovo mnenje popolnoma irelevantno.
Default avatar

alkira

Ygjnb je napisal/a:
Točno to! Mislim da je avtor tu največji luzer. Po pisanju sodeč, na stopnji nerazgledanega 15-letnika
Default avatar

Rok-1

Odsvetujem je napisal/a:
A ni obratno? Če nekaj trdiš, to podkrepi z argumenti in dokazljivimi dejstvi in šele potem se bo kdo potrudil s protiargumenti - če se mu bo zdelo vredno.
Default avatar

Odsvetujem

alkira je napisal/a:
In ŠE EN ad hominem, koliko nepismenih opic pa vas je tukaj gor?
Default avatar

Odsvetujem

Rok-1 je napisal/a:
Če hočeš na nek wannabe faks zato, da boš imel usranega jurja plače, ob tem se pa še hvališ, da si uspešen, potem si prizadet direkt v pisker.

Evo ti argument.
Default avatar

Marko

Odsvetujem je napisal/a:
Ko se pojavi prvi, potem kar navalijo. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

res sem ja

plača je irelevantna, jaz imam 3 jurje neto, pa sem ravno tako samska 30 letna luzerka, jebeš vse skupaj
Default avatar

Odsvetujem

Jurja imaš dvakrat za v trgovino, če živiš kolikor toliko normalno. Boš hotel s to luzerko na Bali, pa bo jokala, da nima denarja. Ja kaj si pa študirala neko komunikologijo, pička neumna. Nobena izobraženka nisi in umrla boš v revščini.
Default avatar

Odsvetujem

Marko je napisal/a:
Ma ja, to se citirajo med sabo kot v gay klubu, pa vsak ima bolj prav od drugega. Dejansko pa so soočeni s trditvijo, ki bi jo na vsak način radi ovrgli, pa je seveda ne morejo, ker je preveč resnice v njej.
Default avatar

Odsvetujem

res sem ja je napisal/a:
No, to je že bolje. Katera branža, če ni skrivnost? Seveda, če ne nakladaš.
Default avatar

Rok-1

Odsvetujem je napisal/a:
Blebetanje nad izmišljenimi "dejstvi" ni argument.
Tudi če obstaja 10 res takšnih žensk iz tega ne moreš posploševati na ostalih par tisoč.

Torej - kje imaš realne argumente?

In vidiš... samo za to sem ti zgoraj napisal, če se sploh zavedaš kaj pripoveduješ o sebi s temi trditvami.
Nimam pa nobenega interesa zastopati kateregakoli stališča v tej debati.
Default avatar

Odsvetujem

Rok-1 je napisal/a:
Joj incel, spokaj se ven iz teme, če je ne razumeš. Vse je lepo podprto s statistiko, pa greš lahko ponjo zaprosit na urad, če te to rajca. Meni je dovolj, da malo pogledam okoli sebe in pomečem kandidatke za resno zvezo kot prfoks matematike na izpitu v prvem letniku.
Default avatar

ne uporabljam jih

Odsvetujem je napisal/a:
zaradi izobrazbe in plače...................pa nimam tvojih težav........................
Default avatar

ti nisi normalen dec

Viharni, bo treba nehat pit. Drugi ne pijejo in ne najedajo kot ti. Poglej se v ogledalo, da si s tem pisanjem daleč od normale.
Default avatar

Odsvetujem

ti nisi normalen dec je napisal/a:
Četrti ad hominem, a bo padel rekord? :D
Default avatar

res sem ja

Odsvetujem je napisal/a:
ne nakladam, IT, privat sektor.. smo uspešni, sem uspešna, delovno, cenijo me tam.. ampak kaj ti to pomaga, če z ljudmi nisi sposoben navezati globljih vezi... nikomur ni v interesu, da bi bil del njegovega privat življenja, ne rabijo te.. prototip luzerja
Default avatar

Odsvetujem

Čisto možno, v temi se namreč oglašajo predvsem kokoške, ki sploh ne vejo, kaj ad hominem pomeni.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen