Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Punce, ženske, kateri moški vam je res res lep?

Default avatar

Myss

občudovalka je napisal/a:
Lahko napišete ime, če gre za slavno/poznano osebo,
Brandon Lee. Že od najstniških let, ko je bil še živ. Žal prezgodaj je umrl.
Default avatar

Politika

slovenski domoljup je napisal/a:
Pravim Slovenkam je najlepši gospod Janez Janša in morda še Jezus. Nikakor pa neki tujerodni igralci in pevci med katerimi ena omenja celo Turke.
hahaha, samo Janez Janša je tudi nekam temen, Jezus pa zagotovo nima slovanskih korenin...
Default avatar

meni Damian

V zadnjem času mi je najlepši Damian Merlak.
Default avatar

Davide

David urankar , tudi med najbolj simpaticnimi. Zdajle je na dobro jutro. No, pa se kdo.
Default avatar

hmjanoja

Brazilski igralec -Daniel Andrade ( Adrian iz brazilske verzije Esmeralde).

Drugače pa mi je bil v času življenja tudi všeč Brandon Lee in tudi še žal en pokojni igralec Paul Walker.
Default avatar

pred operacijami

violinist je napisal/a:
David Garrett
Tudi meni je bil izredno lep prej,sedaj se mi zdi,da je tudi že šel na nekaj plastičnih operacij...
Default avatar

dajte mi razložit - momoa

Ženske, lahko prosim razložite, zakaj je ta Momoa tak hit? Meni namreč sploh ne potegne in ne razumem, zakaj takšna histerija okoli njega.

Meni zelo ljub Jake Gylenhall. Sicer pa + za Ryana Goslinga, mmmmm;) in Colina Firtha.

Zelo šarmanten je George Clooney, pa Richard Gere je tudi bil. Paul Newman ima oči za utopiti se v njih. Leo diCaprio in Brad Pitt včasih. Colin Farrell.

Joj pa ravno ta vikend je bil film Poredne mame in tisti vdovec je bil tudi njamsi:) Jay Hernandez.
Default avatar

ohjej

...po novem spet Brad Pitt - v zadnjih dveh filmih je "za pojest" ...
Default avatar

Ama de casa

Nekoč je bil River Phoenix, danes ga ni junaka ali bedaka med slavnimi, ki bi mi poganjal kri po žilah.
Default avatar

tinimini

Jamie Dornan brez brade
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

Men se pa zdi da so ravno s tem Jamiem Dornanom zaj*** film 50 odtenkov. :)

Meni so všečni Vin Diesel, Gabriel Macht, Jason Statham, Josh Hartnett, Georg Clooney….
Default avatar

tinimini

Okusi so različni. Mi je pa od tvojega izbora njami edino Gabriel Macht , ostali mi nikakor ne potegnejo.
Default avatar

Mmmmm za prste polizat

Joško iz Destrnika je meni top.
Default avatar

Nikkica

Matthew Gray Gubler. Res res lep.

Slika
Default avatar

MsOlivija

Momoa tudi mene ne pritegne. Tak..neandertalc mi izgleda.

Od mlajših so mi pa še všeč: Aleksander Skarsgard, Charlie Hunnam in Adam Levine

In klasika Brad Pitt, David Beckham
Default avatar

Frenkie

Franck Ribery

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen