Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Punce, ženske, kateri moški vam je res res lep?

Default avatar
občudovalka je napisal/a:
Brandon Lee. Že od najstniških let, ko je bil še živ. Žal prezgodaj je umrl.
Default avatar
slovenski domoljup je napisal/a:
hahaha, samo Janez Janša je tudi nekam temen, Jezus pa zagotovo nima slovanskih korenin...
Default avatar
V zadnjem času mi je najlepši Damian Merlak.
Default avatar
David urankar , tudi med najbolj simpaticnimi. Zdajle je na dobro jutro. No, pa se kdo.
Default avatar
Brazilski igralec -Daniel Andrade ( Adrian iz brazilske verzije Esmeralde).

Drugače pa mi je bil v času življenja tudi všeč Brandon Lee in tudi še žal en pokojni igralec Paul Walker.
Default avatar
violinist je napisal/a:
Tudi meni je bil izredno lep prej,sedaj se mi zdi,da je tudi že šel na nekaj plastičnih operacij...
Default avatar
Ženske, lahko prosim razložite, zakaj je ta Momoa tak hit? Meni namreč sploh ne potegne in ne razumem, zakaj takšna histerija okoli njega.

Meni zelo ljub Jake Gylenhall. Sicer pa + za Ryana Goslinga, mmmmm;) in Colina Firtha.

Zelo šarmanten je George Clooney, pa Richard Gere je tudi bil. Paul Newman ima oči za utopiti se v njih. Leo diCaprio in Brad Pitt včasih. Colin Farrell.

Joj pa ravno ta vikend je bil film Poredne mame in tisti vdovec je bil tudi njamsi:) Jay Hernandez.
Default avatar
...po novem spet Brad Pitt - v zadnjih dveh filmih je "za pojest" ...
Default avatar
Nekoč je bil River Phoenix, danes ga ni junaka ali bedaka med slavnimi, ki bi mi poganjal kri po žilah.
Default avatar
Jamie Dornan brez brade
Default avatar
Men se pa zdi da so ravno s tem Jamiem Dornanom zaj*** film 50 odtenkov. :)

Meni so všečni Vin Diesel, Gabriel Macht, Jason Statham, Josh Hartnett, Georg Clooney….
Default avatar
Okusi so različni. Mi je pa od tvojega izbora njami edino Gabriel Macht , ostali mi nikakor ne potegnejo.
Default avatar
Joško iz Destrnika je meni top.
Default avatar
Matthew Gray Gubler. Res res lep.

Slika
Default avatar
Momoa tudi mene ne pritegne. Tak..neandertalc mi izgleda.

Od mlajših so mi pa še všeč: Aleksander Skarsgard, Charlie Hunnam in Adam Levine

In klasika Brad Pitt, David Beckham
Default avatar
Franck Ribery

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen