Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Punce, ženske, kateri moški vam je res res lep?

Default avatar

občudovalka

Lahko napišete ime, če gre za slavno/poznano osebo,
Priponke

casper van dien.jpg
(103.25 KiB)

Default avatar

Gepl XT

Franc Sinatra.
Default avatar

štajerka iz mb

Meni definitivno Alp Navruz.
Default avatar

superr_nova

v puberteti je bil to Jason Donovan, okoli 20ih Ricky Martin, malo kasneje Bruce Willis, zadnji, za katerega sem rekla, da je lep, pa je Tom Ellis.
Default avatar

superr_nova

v puberteti je bil to Jason Donovan, okoli 20ih Ricky Martin, malo kasneje Bruce Willis, zadnji, za katerega sem rekla, da je lep, pa je Tom Ellis.
Default avatar

Tara_S

Zadnja leta se mi kolena zašibijo le ob Momoi. Drugi so mi prefantkasti.
Default avatar

Moj partner

Že dolgo let.
Default avatar

lažnivke

Tiste, ki pravite, da je to vaš partner, lažete.
Default avatar

še ena taka

Še en glas za Alpa :) mmmm
Default avatar

Tara_S

lažnivke je napisal/a:
Tiste, ki pravite, da je to vaš partner, lažete.
Zakaj misliš, da lažejo? Doslej je to itak napisala le ena.
Default avatar

mjawwe

Tara_S je napisal/a:
Zadnja leta se mi kolena zašibijo le ob Momoi. Drugi so mi prefantkasti.
Podpis.
Default avatar

lažnivke

Ker je to pogosta tema tudi med nami, ženskami, ko gremo na kavico. In ene rečejo, da je njihov partner kao zanje najlepši...Ne verjamem. Med vsemi milijardami moških, da ti je najlepši glih tvoj partner...ma nemoj!
Default avatar

Seveda je

lažnivke je napisal/a:
Ker je to pogosta tema tudi med nami, ženskami, ko gremo na kavico. In ene rečejo, da je njihov partner kao zanje najlepši...Ne verjamem. Med vsemi milijardami moških, da ti je najlepši glih tvoj partner...ma nemoj!

Seveda je. Če ne razumeš, še ne pomeni, da je obstaja. Dober značaj in dobro razumevanje z njim moža še polepša. Že tako je lep, tako pa zagotovo najlepši, ker ga imaš rada.
Default avatar

indijski tulipan

Evo, ko sem bila še tam okoli 20 Rajiviv Gandhi,
Pol pri tridesetih Junior John Kennedy,
Zdej pa Roo Panes...pa še bi se kakšen našel :)

Od Slovencev Pa Matjaž Nemec.....
Default avatar

Pa je res to

Seveda je je napisal/a:
lažnivke je napisal/a:

Seveda je. Če ne razumeš, še ne pomeni, da je obstaja. Dober značaj in dobro razumevanje z njim moža še polepša. Že tako je lep, tako pa zagotovo najlepši, ker ga imaš rada.
Iskrenost, socutje, lep znacaj, prijaznost do tebe lahko v tvojih oceh moskega naredi tudi lepotca in obratno, tisti, ki je lahko fizicno lep bozanski v obraz in telo, pa se grdo obnasa do mene, nesramen, neiskren, nezanesljiv. Jaz potem s pogledom v obraz se takega takega lepotca, vidim cisto drugo, meni grdo osebo. Pogled v oceh je cisto drug pri taki osebi in mi postane neznosno grda tudi fizicno. Ta isti top obraz mi postane po takem obnasanju grd, oci cisto druge.
Default avatar

Moj partner

lažnivke je napisal/a:
Meni je vseeno za to, kako ti gledaš na to. Če sem zate lažnivka, tudi prav.
Pa nimamo vse grdih, no. ((:
Default avatar

Sapra

Ko sem bila še najstnica, mi je bil Axl Rose oh in ah, takrat je bil še mlad, seveda.
Paul Newman v mladih letih je bil greha vreden, trenutno pa Jasona Momoa, itak, potem še Michael Fassbender, Liam Neeson in Ralph Fiennes. Od Slovencev pa Vasilij Žbogar, izjemno simpatičen tudi v živo!
Default avatar

Lejla12

Tom Burke in Jason Mamoa

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen