Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Zaradi te neumne Katje ne gledam milijonarja

Default avatar

Katja je zadnja

licenčna oddaja je napisal/a:
Oddaja je licenčna, kar pomeni, da je ta Katja "predpisana" v scenariju.
Lahko bi bil tudi kdorkoli drug, ampak mislim, da kar dobro odigra svojo vlogo.
Katja je zadnja rupa na frulici. Se je pa unesla. V začetku je bila res odbijjajoča s tem sluzavim glasom.
Default avatar

Ojlalal trlala

Joker je čisto sprejemljiv, tudi Mario se je znesel s prijaznostjo, Katja ne moteča. Nikakor pa ne prenesem Bobovnik v Miljonarju, nadut, ne gledljiv, naj uživa v penziji v Odmevih sem ga kar prenesla škoda sedaj pa ga ne morem vidt.
Default avatar

Ojlalal trlala

Joker je čisto sprejemljiv, tudi Mario se je znesel s prijaznostjo, Katja ne moteča. Nikakor pa ne prenesem Bobovnik v Miljonarju, nadut, ne gledljiv, naj uživa v penziji v Odmevih sem ga kar prenesla škoda sedaj pa ga ne morem vidt.
Default avatar

bobovnik vleče zadnje nitke

Ojlalal trlala je napisal/a:
Če........ če bi bil Bobovnik fer, bi se poslovil in potegnil črto! Ne pa da se proda na drugo TV, v en zabavni program. Pa ko bi bil res ena perla - meni nikoli. V bistvu je grozljiv!

Moral bi se prej pripravit, da gre v penzijo. Deluješ v vaškem odboru, prostovoljc, pa v Društvu upokojencev.... ne se silit nekam! Zakaj vse pokvarit? Kaj nima nobenega dela doma?
Fak - taki so starci, ki mislijo, da se bo brez njih podrl svet. Da bo krepnil, če ni na sceni.
Da res mislijo, da ga bodo občinstvo in sodelavci pogrešali. V resnici je pa to samo ena gesta...... 'daj spokaj stari' !!
Isto Janko Šopar. Ljockal........ danes pa sprehaja kužke in kaj češ več?
Default avatar

bobovnik mi ne potegne

Rada sem ga gledala pred veliko leti. Zadnja leta nič več (Odmevi). Zdel se mi je zelo povprečen, čisto nič posebnega.Pa precej nadut.
V Miljonarju se mi zdi neprijeten, neprijetno je oddajo gledat.
Default avatar

licenčna itak

licenčna oddaja je napisal/a:
Oddaja je licenčna, kar pomeni, da je ta Katja "predpisana" v scenariju.
Lahko bi bil tudi kdorkoli drug, ampak mislim, da kar dobro odigra svojo vlogo.
Katja mi ni moteča. Lahko bi tudi brez nje. Mario je dokaj o.k. Moti me le to, da se tako narejeno smeje ( nič spontanega ni). Še najboljši je bil v oddaji Moja Slovenija. Tudi sama oddaja (sicer tudi licenčna) je bila za moj okus ena boljših v zadnjih 20 letih. Naj jo zopet uvrstijo. Jockerja pa tudi če pustijo.
Bobovnik ni dober. Sem malo upala, da bodo za 2. sezono izbrali koga drugega.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen