Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Zaradi te neumne Katje ne gledam milijonarja

Default avatar
licenčna oddaja je napisal/a:
Katja je zadnja rupa na frulici. Se je pa unesla. V začetku je bila res odbijjajoča s tem sluzavim glasom.
Default avatar
Joker je čisto sprejemljiv, tudi Mario se je znesel s prijaznostjo, Katja ne moteča. Nikakor pa ne prenesem Bobovnik v Miljonarju, nadut, ne gledljiv, naj uživa v penziji v Odmevih sem ga kar prenesla škoda sedaj pa ga ne morem vidt.
Default avatar
Joker je čisto sprejemljiv, tudi Mario se je znesel s prijaznostjo, Katja ne moteča. Nikakor pa ne prenesem Bobovnik v Miljonarju, nadut, ne gledljiv, naj uživa v penziji v Odmevih sem ga kar prenesla škoda sedaj pa ga ne morem vidt.
Default avatar
Ojlalal trlala je napisal/a:
Če........ če bi bil Bobovnik fer, bi se poslovil in potegnil črto! Ne pa da se proda na drugo TV, v en zabavni program. Pa ko bi bil res ena perla - meni nikoli. V bistvu je grozljiv!

Moral bi se prej pripravit, da gre v penzijo. Deluješ v vaškem odboru, prostovoljc, pa v Društvu upokojencev.... ne se silit nekam! Zakaj vse pokvarit? Kaj nima nobenega dela doma?
Fak - taki so starci, ki mislijo, da se bo brez njih podrl svet. Da bo krepnil, če ni na sceni.
Da res mislijo, da ga bodo občinstvo in sodelavci pogrešali. V resnici je pa to samo ena gesta...... 'daj spokaj stari' !!
Isto Janko Šopar. Ljockal........ danes pa sprehaja kužke in kaj češ več?
Default avatar
Rada sem ga gledala pred veliko leti. Zadnja leta nič več (Odmevi). Zdel se mi je zelo povprečen, čisto nič posebnega.Pa precej nadut.
V Miljonarju se mi zdi neprijeten, neprijetno je oddajo gledat.
Default avatar
licenčna oddaja je napisal/a:
Katja mi ni moteča. Lahko bi tudi brez nje. Mario je dokaj o.k. Moti me le to, da se tako narejeno smeje ( nič spontanega ni). Še najboljši je bil v oddaji Moja Slovenija. Tudi sama oddaja (sicer tudi licenčna) je bila za moj okus ena boljših v zadnjih 20 letih. Naj jo zopet uvrstijo. Jockerja pa tudi če pustijo.
Bobovnik ni dober. Sem malo upala, da bodo za 2. sezono izbrali koga drugega.
Default avatar
Katja je vec kot super . Zabitim kmetauzem gre na zivce ker je inteligentna zenska
Default avatar
F57 je napisal/a:
Po tvoje inteligentni ljudje ne morejo biti zoprni, antipatični, odbijajoči?

Katje sploh ne poslušam, čim ona spregovori, grem kaj drugega gledat, na primer MON:) Ko ona konča, pa nazaj na Jokerja.
Default avatar
Mene Katja ne moti !!! Moti me tonska - glasnostna neusklajenost!!! Da je vsiljivo osladen Galunić, to drži da bolj DRŽATI ne more. DERE SE, ne razumem kako režija ali tonski tehnik ne uskladita raven glasnosti. Zakaj bi Katji jemali primernost, le glasnejša naj bo. Hallo tonski tehnik nehaj spati. Zavedajte se da gledajo - poslušajo prizadeti po sluhu. Galunić je verziran, primeren kot voditelj, ČE se sam ne utiša naj ga utiša tonski tehnik

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen