Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Kristina mandarina - kaj delajo veliki joški...

Default avatar
eto je napisal/a:
Kaj pa joskarca+diplomiranka in samo joskarca? Verjetno druga a ne, ker se jo da okol prenest ;)
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:

Odličen zapis..
Default avatar
Banda di Lupi je napisal/a:

Jaaaa, gremo v živalski vrt gledat žirafe, potem pa še na Špico .... se malo pokazat in kofi spit.
Default avatar
Ne vem, ali so veliki umetni joški res tko pomembni na ženski?
A ni bolj pomembno, da zna ženska dobro skuhat, pa naredit prekmursko gibanico, pa da zlika srajce in hlače na špico, pa da pospravi stanovanje, pa na vrtu ves plevel populi, pa pozimi skida sneg do ceste itd?
Default avatar
Slon in Žirafa je napisal/a:
Bormeš lijepo :))
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar
Slon in Žirafa je napisal/a:
Sprot gremo pa lahk še pogledat, če je sezona mandarin na Neretvi bla dobra in ko kilo/deset za domov vzamemo. :))
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar
razočarana gospodinja je napisal/a:
Končno ena.....ja, tisti joški so za "dojenčke", take in drugačne!! Men je bolj pomembno da zna ženska poštimat gospodinjstvo kot si ti opisala..pa magari če ima "joške" za velikost moje dlani....

Ker še tako veliki joški in rit za dve karjoli ti ne speglajo srajco:)))
Default avatar
Vse, kar je naravno, je lepo, ne glede na velikost, ostalo je izumetničeno. Že to barvanje las pri mlajših žensk se mi zdi čisto mimo, ker kemikalije uničijo njihov lesk in se vidi, da so bili obdelani...

Samozavestna ženska je zadovoljna s svojo zunanjostjo, se dobro počuti v svoji koži, medtem pa ko nesamozavestne in zakompleksane vedno opazijo nekaj na sebi, vedno nekaj iščejo, kar po njihovo zahteva lepotne popravke....

Tretja sorta žensk pa je potem še seveda takšnih, ki so usmerjene povsem tržno in ciljano vnovčijo krilatico "sex sales".
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
carlos-m je napisal/a:
Srajco oblece za 5 min, pa je speglana. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
že res je napisal/a:
A se avtomatsko upošteva da če ima diploma nima jošk?
Ej, dokler boste dedci padali na take fore, vam bodo prodajali svegaisvašta. zakaj misliš da na raznih sejmih postavijo mične hostete? Da pri dedcu govori spodnja glava in preplača stvar za vsaj 50%. Butasti do amena.
Default avatar
Se točno vidi kdo ima doma nikakvo babo ali je pa sploh nima.
Ti se slinijo po moniorju in kupujejo mandarina he he he
Default avatar
Ma ta je naredila več za promocijo uživanja sadja kot NIJZ v 15 letih...

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen