Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Bravo Greta Thunberg

Default avatar

Bae

Grda resnica je napisal/a:
Sveta do zdaj se nihce ni uspel resiti in tudi ena greta ga ne bo. Psi lajajo karavana gre dalje.
+1. V sekundi dvajset si bila sposobna izreči to, kar opisuje 10+ strani teme....
Default avatar

Poppy81

Nkeichi je napisal/a:
Bravo. Prehitel/a si me. :)
Default avatar

problem je da si naravoslovno nepismen

DXB je napisal/a:
ali so tvoji grafi na glavi je napisal/a:

Ali so tvoji grafi zasukani levo desno, ali pa smo v obdobju ogrevanja. Še enkrat jih dobro poglej. Meni ogrevanje čisto paše.
Tvoja stvar kaj ti pase. Na splosno pa so toplejsa obdobja skozi zgodovino povezana z vzponi civilizacij, hladnejsa pa z padci. V vsakem primeru pa ima medijsko hujskastvo, ki smo mu prica, vseprej kot pozitiven vpliv.
Ti pa res nimaš pojma. Sedaj ali te plačajo za propagando ali si pa res tako zarukan. Pa tisti link od strani je navadna mazaška propagandna stran. Sedi cvek.
Default avatar

DXB

problem je da si naravoslovno nepismen je napisal/a:
DXB je napisal/a:

Tvoja stvar kaj ti pase. Na splosno pa so toplejsa obdobja skozi zgodovino povezana z vzponi civilizacij, hladnejsa pa z padci. V vsakem primeru pa ima medijsko hujskastvo, ki smo mu prica, vseprej kot pozitiven vpliv.
Ti pa res nimaš pojma. Sedaj ali te plačajo za propagando ali si pa res tako zarukan. Pa tisti link od strani je navadna mazaška propagandna stran. Sedi cvek.
Skozi raziskave za potrebe razvoja se vedno edinega delujocega programskega modela svetovne ekonomije so avtorji med tisoci drugih dognanj prisli tudi do zakljucka, ki sem ga podal. Vec se mi ne da pisat.

Tvoja stvar, ce zelis onanirati na nazi propagando in ce je edino relevatno kar povedo na CNN
Default avatar

On _

DXB je napisal/a:

Skozi raziskave za potrebe razvoja se vedno edinega delujocega programskega modela svetovne ekonomije so avtorji med tisoci drugih dognanj prisli tudi do zakljucka, ki sem ga podal. Vec se mi ne da pisat.

Tvoja stvar, ce zelis onanirati na nazi propagando in ce je edino relevatno kar povedo na CNN
programskega modela svetovne ekonomije

V teh tvojih ekonomskih programih je okolje vedno nek moteč faktor tako, da se človek ne more čudit tvojim pisarijam
Default avatar

problem je da si naravoslovno nepismen

DXB je napisal/a:

Kvaliteta pred kvantiteto. In nihče ni omenil CNN. Vse kar si do sedaj ponudil je kup slabšalnega besedišča, vsebinsko pa takoj zmrzneš.

Skratka, potrdil si začetno predpostavko, da sploh ne veš o čem govoriš.

Slika
Default avatar

DXB

Levakarske ovce ste imune na vsak argument. Ce ne gre drugace pa v stran pogledate. Ce temu ne bi bilo tako, ne bi bile levakarske ovce.
Default avatar

DXB

Na voljo imate na tisoce intervjujev po vecini upokojenih znastvenikov na nekoc vodilnih polozajih, ki ze desetletja jasno in glasno povdarjajo kaksna politicna nategancija je postalo vse v zvezi s klimo in okoljem. Ampak dokler indoktrinirane levakarske ovce ne znate drugega kot konzumirati servirano vam propagando, boste blejati pa taktu svojih globalisticnih pastirjev.

Primer od danes...

Default avatar

Ygjnb

junakinja Greta je napisal/a:
Generacija 40+, se zavedate, da vas bo zgodovina obravnala kot generacije ki so uničile naš življenski prostor in uničile življenje svojim otrokom? Kako se ob tem počutite? Vas je kaj sram?
Dajte no nehat s takimi. Kot da doba enega človeškega življenja v naravi kaj pomeni... Nič, popolnoma nič.
Default avatar

ulicotacači

Tara_S je napisal/a:
Pa dobro, nisem ravno brezglavi podpiralec vsega, niti ne (pretiranega) okoljskega aktivizma, a Greti je treba priznati, da je uspela zmigati mladino in tudi druge ljudi za relativno dobro stvar.
A ni fajn, k ti pouk odpade in postaneš ulicotacač? Pa še dereš se lahko po ulicah. Dobro zmiganje mladine!
Default avatar

levičarski mediji in novinarji

Če naši glavni mediji začnejo kampanjsko nabijati o podnebnih spremembah (in to v več intervalih), moraš postat skrajno previden. Tu nekaj ne štima! Kdor pozna naravo naših levičarskih medijev in novinarjev, ve, da je vse skupaj dirigirano ter bolj ali manj izmišljeno. Tak je pač ukaz "z vrha". Ne verjeti levičarskim medijem! Ne! Nikoli!!! Kdor je dal skozi SFRJ, ve, da levičarski novinarji naravnost bežijo od resnice. Njihov namen je zavajanje in gola propaganda!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen