Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Angelina Jolie vs Jennifer Aniston

Default avatar

Brad Pitt

Katera vam je boljša po karakterju?
Priponke

rs_1024x759-180104060955-1024.Jennifer-Aniston-Angelina-Jolie-J1R-010418.jpg
(124.87 KiB)

Default avatar

itisme

Brad Pitt je napisal/a:
Jaz obe zelo dobro poznam, obe sta mi fajn.
Default avatar

Jenifff

Meni Angelina nikdar ni bila pretirano simpatična. Se mi zdi Jennifer bolj pristna. Vsaj po tem, kar imamo mi navadni smrtniki priložnost videti in vedeti o niju.
Default avatar

Nocni jezdec

Definitivno Jenifer Lopez.
Default avatar

Angelina mi je zajebana

Angelina mi niti v obraz nikoli ni bila luštna. Isto vedno zgleda tudi kot zelo zajebana ženska zato se nič ne čudim, da se je Pittu zmešalo zraven nje … še posebej, ko si je toliko tujih otrok domov privlekla (kar je zelo lepo od nje, da pomaga sirotam).

Jennifer pa mi je videti še danes zelo lepa. Ampak tudi ona je baje zelo zahtevna ženska … Vsekakor bi izbral Jennifer. Jennifer je po mojem mnenju še danes ena redkih hollywoodskih zvezdnic, ki je skoraj brez lepotnih kirurgov še zelo lepa in zelo uspešna filmska igralka.
Default avatar

glih dons vidla

Angelina mi je zajebana je napisal/a:
Angelina mi niti v obraz nikoli ni bila luštna. Isto vedno zgleda tudi kot zelo zajebana ženska zato se nič ne čudim, da se je Pittu zmešalo zraven nje … še posebej, ko si je toliko tujih otrok domov privlekla (kar je zelo lepo od nje, da pomaga sirotam).

Jennifer pa mi je videti še danes zelo lepa. Ampak tudi ona je baje zelo zahtevna ženska … Vsekakor bi izbral Jennifer. Jennifer je po mojem mnenju še danes ena redkih hollywoodskih zvezdnic, ki je skoraj brez lepotnih kirurgov še zelo lepa in zelo uspešna filmska igralka.
Danes je bilo nekje objavljenih nekaj fotografij Jennifer. Skoraj neprepoznavna.
Default avatar

Imamo punto ljubavi

Brad Pitt je napisal/a:
Kot da me briga za babnce 😂 vsako pozdravim, fat ass b* mi dela pa težave. Pa itak so vsi vanji zaljubleni. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂 Zato me najmanj briga, katera bo spet z Brett.
Default avatar

Anđelina

Anđelina je grda čarovnica. Ni primerjave med njima.
Default avatar

tomb boy

Brad Pitt je napisal/a:
Ah, zame pravijo, da sem podobna Angelini, jaz sem si pa vedno zelela biti podobna Jennifer 😂
Default avatar

Me zanima

Anđelina je napisal/a:
Anđelina je grda čarovnica. Ni primerjave med njima.
Daj da vidimo tebe?
Default avatar

Popay

Po tistem kar vidim na ekrano krepko bolj Jenifer.. amapk v živo odločajo centimetri in obsegi.
Default avatar

elenka

Jennifer
Default avatar

MsOlivija

itisme je napisal/a:
Brad Pitt je napisal/a:
Jaz obe zelo dobro poznam, obe sta mi fajn.
Good one:):):)

Ljubša mi je Angelina. Več ima tiste življenjske energije in to jo naredi še dodatno lepo.

Jennifer je lepa, a prazna. Kot čudovita vaza, ki jo postaviš in občuduješ vsakič, ko jo vidiš, a z njo si nimaš prav kaj početi.
Default avatar

no ja no ja

glih dons vidla je napisal/a:
Angelina mi je zajebana je napisal/a:

Danes je bilo nekje objavljenih nekaj fotografij Jennifer. Skoraj neprepoznavna.
Še vedno je prepoznavna, se pa fila, ja. Ima celo kako gubo okrog oči, da spominja na človeka (česar za marsikatero drugo igralko ni mogoče reči). Ampak realno, tale spodnja fotka. Lisa Kudrow je cela natur, sicer 5 let starejša, ampak vseeno. Courtney je tukaj še skoraj podobna sama sebi, ker je sicer precej spremenjena.
Mimogrede: a bi kdo sploh še na cesti prepoznal Heleno Blagne, če bi jo samo videl, ne tudi slišal. Jaz ne.

https://metro.co.uk/2019/06/16/courtene ... y-9970565/
Default avatar

nifka

Definitivno Jenifer, na vse načine
Default avatar

Hahahahhhahaaahahahahhhaa

Brad Pitt je napisal/a:
Po karakterju....lol... Kot da ju kdo pozna....hahahhhaaaa...🤣🤣🤣🤣
Default avatar

Zartrose

Hahahahhhahaaahahahahhhaa je napisal/a:
Brad Pitt je napisal/a:
Po karakterju....lol... Kot da ju kdo pozna....hahahhhaaaa...🤣🤣🤣🤣
Saj pravi itisme, da ju zelo dobro pozna........
Default avatar

Marko

Po sliki ne znam ocenit karakterja.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

misst

Po karakterju mi je najbolj všeč Brad ;)

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen