Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Angelina Jolie vs Jennifer Aniston

Default avatar
Katera vam je boljša po karakterju?
Priponke

rs_1024x759-180104060955-1024.Jennifer-Aniston-Angelina-Jolie-J1R-010418.jpg
(124.87 KiB)

Default avatar
Brad Pitt je napisal/a:
Jaz obe zelo dobro poznam, obe sta mi fajn.
Default avatar
Meni Angelina nikdar ni bila pretirano simpatična. Se mi zdi Jennifer bolj pristna. Vsaj po tem, kar imamo mi navadni smrtniki priložnost videti in vedeti o niju.
Default avatar
Definitivno Jenifer Lopez.
Default avatar
Angelina mi niti v obraz nikoli ni bila luštna. Isto vedno zgleda tudi kot zelo zajebana ženska zato se nič ne čudim, da se je Pittu zmešalo zraven nje … še posebej, ko si je toliko tujih otrok domov privlekla (kar je zelo lepo od nje, da pomaga sirotam).

Jennifer pa mi je videti še danes zelo lepa. Ampak tudi ona je baje zelo zahtevna ženska … Vsekakor bi izbral Jennifer. Jennifer je po mojem mnenju še danes ena redkih hollywoodskih zvezdnic, ki je skoraj brez lepotnih kirurgov še zelo lepa in zelo uspešna filmska igralka.
Default avatar
Angelina mi je zajebana je napisal/a:
Danes je bilo nekje objavljenih nekaj fotografij Jennifer. Skoraj neprepoznavna.
Default avatar
Brad Pitt je napisal/a:
Kot da me briga za babnce 😂 vsako pozdravim, fat ass b* mi dela pa težave. Pa itak so vsi vanji zaljubleni. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂 Zato me najmanj briga, katera bo spet z Brett.
Default avatar
Anđelina je grda čarovnica. Ni primerjave med njima.
Default avatar
Brad Pitt je napisal/a:
Ah, zame pravijo, da sem podobna Angelini, jaz sem si pa vedno zelela biti podobna Jennifer 😂
Default avatar
Anđelina je napisal/a:
Daj da vidimo tebe?
Default avatar
Po tistem kar vidim na ekrano krepko bolj Jenifer.. amapk v živo odločajo centimetri in obsegi.
Default avatar
Jennifer
Default avatar
itisme je napisal/a:
Good one:):):)

Ljubša mi je Angelina. Več ima tiste življenjske energije in to jo naredi še dodatno lepo.

Jennifer je lepa, a prazna. Kot čudovita vaza, ki jo postaviš in občuduješ vsakič, ko jo vidiš, a z njo si nimaš prav kaj početi.
Default avatar
glih dons vidla je napisal/a:
Še vedno je prepoznavna, se pa fila, ja. Ima celo kako gubo okrog oči, da spominja na človeka (česar za marsikatero drugo igralko ni mogoče reči). Ampak realno, tale spodnja fotka. Lisa Kudrow je cela natur, sicer 5 let starejša, ampak vseeno. Courtney je tukaj še skoraj podobna sama sebi, ker je sicer precej spremenjena.
Mimogrede: a bi kdo sploh še na cesti prepoznal Heleno Blagne, če bi jo samo videl, ne tudi slišal. Jaz ne.

https://metro.co.uk/2019/06/16/courtene ... y-9970565/
Default avatar
Definitivno Jenifer, na vse načine
Default avatar
Brad Pitt je napisal/a:
Po karakterju....lol... Kot da ju kdo pozna....hahahhhaaaa...🤣🤣🤣🤣
Default avatar
Hahahahhhahaaahahahahhhaa je napisal/a:
Saj pravi itisme, da ju zelo dobro pozna........
Default avatar
Po sliki ne znam ocenit karakterja.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Po karakterju mi je najbolj všeč Brad ;)

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen