Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Romeo, Julija & Co...

Default avatar

RomeoJulijainCo

http://www.romeojulijaandco.com/
Spremlja kdo? Od kje tej smrklji tok denarja? Pri 26tih dva otroka, hišo, 2 bmw-ja, vikend na morju, 3 vozičke po 1000€... vsak vikend na izletu, morju, termah, tujini... Pol sveta je že prepotovala! Pa nikjer ne dela? Piše blog pa slika se za instagram, wau... Res mi ni jasno?
Default avatar

budalototalno

RomeoJulijainCo je napisal/a:
Spremlja kdo? Od kje tej smrklji tok denarja? Pri 26tih dva otroka, hišo, 2 bmw-ja, vikend na morju, 3 vozičke po 1000€... vsak vikend na izletu, morju, termah, tujini... Pol sveta je že prepotovala! Pa nikjer ne dela? Piše blog pa slika se za instagram, wau... Res mi ni jasno?
Do 23 leta je bila po poklicu hči, sedaj je pa po poklicu žena in hči.
Default avatar

mhm969

...Jealousy, turning saints into the sea
Swimming through sick lullabies
Choking on your alibis...
Default avatar

Popay

Faaak, malinovci polni keš, to je za nas, ki smo rojeni v socializmu, fata morgana, bogokletno, no ja mogoče ima kaj od teh 33 miljard evričev, za katere se je Slovenija zadolžila.
Paa, recimo mene bi bilo sram se tako bahat pri teh letih zaradi slabe vesti do tukaj živečih ljudi.
Če bi pa že kaj pisal, bi prvo napisal, da se razumemo, keš ni pridobljen od mutnih poslov, tajkunov in izkoriščanja ljudi ampak je podedovan od dela poštenih prednikov, ali dobre prodaje neke stvari, ko sem se našel na pravem mestu ob pravem trenutku, nepričakovane sreče, zadet na jack potu, bogata žena, ki ne ve kam z denarjem itd, pol pa dalje.... V glavnem pisal bi s čisto vestjo. Ta malinovka je za Beverlly Hills, ne pa za Slovenijo, šala mala ji je skočit v London, adijo pamet... ampak ok., v Slovenije so eni tako bogati, da glava boli, tako, da jebi ga...
Default avatar

Tako ja

budalototalno je napisal/a:
Pa sploh ni edina, druge pač ne pišejo bloga.
Default avatar

Nič kaj popay

Popay je napisal/a:
Faaak, malinovci polni keš, to je za nas, ki smo rojeni v socializmu, fata morgana, bogokletno, no ja mogoče ima kaj od teh 33 miljard evričev, za katere se je Slovenija zadolžila.
Paa, recimo mene bi bilo sram se tako bahat pri teh letih zaradi slabe vesti do tukaj živečih ljudi.
Če bi pa že kaj pisal, bi prvo napisal, da se razumemo, keš ni pridobljen od mutnih poslov, tajkunov in izkoriščanja ljudi ampak je podedovan od dela poštenih prednikov, ali dobre prodaje neke stvari, ko sem se našel na pravem mestu ob pravem trenutku, nepričakovane sreče, zadet na jack potu, bogata žena, ki ne ve kam z denarjem itd, pol pa dalje.... V glavnem pisal bi s čisto vestjo. Ta malinovka je za Beverlly Hills, ne pa za Slovenijo, šala mala ji je skočit v London, adijo pamet... ampak ok., v Slovenije so eni tako bogati, da glava boli, tako, da jebi ga...
Čim prej si poišči bogato ženo, boš kmalu v penziji, penzije so pa bolj majhne. 😁😅
Default avatar

Popay

Nič kaj popay je napisal/a:
Popay je napisal/a:
Čim prej si poišči bogato ženo, boš kmalu v penziji, penzije so pa bolj majhne. 😁😅
Če bi bil jst njen foter ji bi dovolil, da to piše edino anonimno.
Spet pa, lahko, da je hčerka kakšnega športnika al pa poročena s športnikim, v Sloveniji je po osamosvojitvi kar nekaj takih športnikov bilo, oni pa obračajo po več miljonov evrov keša, tako, da spet nimaš kej, komu pa čes dat keš, če ne svojmu otroku.
No, trgovci so pa tud svojga denarja vredni, ko so se po osamosvojitvi tako razpasle trgovine, da tisti, ki so se našli v pravem času na pravem mestu se lahko tako sprdavajo..
Default avatar

budalototalno

Tako ja je napisal/a:

Edina dodana vrednost pri takšni novodobni kuri je, da ji je narava omogočila vsaj, da je solidna mašina za otroke delat.
Default avatar

Si folž

Tako ja je napisal/a:

Edina dodana vrednost pri takšni novodobni kuri je, da ji je narava omogočila vsaj, da je solidna mašina za otroke delat.
ker je tvoja mašina doma podobna bagerju? 😂
Default avatar

Sine popajče

Popay je napisal/a:
Že ima, grda resnica je puna ko brod. 😂
Celo položnice skupaj plačujeta. Ona njegovo položnico s svojo kartico. 😂
Default avatar

sdfhfg

Lara Koren Nastran
Jaka Nastran
Default avatar

RomeoJulijainCo

sdfhfg je napisal/a:
Lara Koren Nastran
Jaka Nastran
Kaj hočeš povedat s tem? Vem da je poročena... in kdo je ta Jaka Nastran? Ker ne zgleda lih nek bogataš
Default avatar

dfhfghfg

Meni izgledajo čisto povprečna družina. Ne boš vrjela, ampak ne živijo vsi z jurjem na mesec.
Default avatar

LEGENDA MONA

Tale tamala je ena obična gold digger barbika. Skupaj pa zgledata kot oče in hčerka. Bila je prej še z enim tenisačom, pa mogoče še z bog ve kom. Važno da ima para. Še ena nova Groharca ali pa Mulejka. Praznoglave. Mislijo da so nekaj ekstra a u stvari največe kmetice.
Default avatar

LEGENDA MONA

Pa še ena skrivnost o teli blondji. Petletnica v telesu petnajst letnice. Kot da je edina ki se je omožila in okotila. O bog pomagi. Pa edina lastnica mačke in psa. A mora vsak o njej vse vedet. Mislim bolano.
Default avatar

RomeoJulijainCo

dfhfghfg je napisal/a:
Meni izgledajo čisto povprečna družina. Ne boš vrjela, ampak ne živijo vsi z jurjem na mesec.
No tudi mi ne... imava kar lepe plače, hišo, vsak svoj avto! O hiši na morju, potovanju okoli sveta, umetnih joških, termah vsak mesec, tujini vsak mesec... lahko pa žal samo sanjam!
Default avatar

gaghdfs

dfhfghfg je napisal/a:
No tudi mi ne... imava kar lepe plače, hišo, vsak svoj avto! O hiši na morju, potovanju okoli sveta, umetnih joških, termah vsak mesec, tujini vsak mesec... lahko pa žal samo sanjam!
Dadaj no daj.
Hišo kupi ati.
Vikedn na morju tast.
Joški so dva tri jurje.
Ostalo pa financira mož s svojo firmo in dobrim položajem v SKB banki.
Mala malica.
Kam pa hodi?
Tuhelj ni neki prestiž.
Pag tudi ne.
Primark?
Vikend v Londonu?
Default avatar

RomeoJulijainCo

Tuhelj pride cca 1400€ vikend... za našo družino, meni to ni mal! Vikend v Londonu? Z letalskimi pomoje pod 3k ne gre? Raznorazni vozički? Bmwji? Shopping vsak dan... Frizura, nohti?
Default avatar

NorthernLight

Vikend v Londonu 3k? Ja, če vzameš business class in 5**** hotel. Tele blogerke večinoma letajo okrog z nizkocenovci, karta po 30 € na osebo, prenočišče pa AirBnB za 50 € na noč. Tako da več kot 300 € za vikend v Londonu ne zapravijo. Znajo pa na fotkah ustvarjati vtis, da kaj vse si lahko privoščijo ... ja, to pa.

Me zanima, katera blogerka si lahko privošči vikend v Oslu ali Reykjaviku, recimo. Že en Kobenhavn, kamor leti Adria, je zanje izven dosega, ker pač ni kart po 30 € z Brnika, Trevisa ali Zagreba in poceni prenočišč.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen