Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Richard Gere bebec

Default avatar

Snorki124

Richard Gere filmski igralec je na ladji kjer so migranti pred italjansko obalo in teži, da jih morajo spustiti na kopno. kaj če bi jih on peljal v Ameriko k sebi v holivud kjer ima 51 miljonov vredno vilo in par 10 tisoč hektarjev zemljišča okoli nje ?
Default avatar

vsi isti

Snorki124 je napisal/a:
Richard Gere filmski igralec je na ladji kjer so migranti pred italjansko obalo in teži, da jih morajo spustiti na kopno. kaj če bi jih on peljal v Ameriko k sebi v holivud kjer ima 51 miljonov vredno vilo in par 10 tisoč hektarjev zemljišča okoli nje ?
Saj veš kako je s tem - lahko je s tujim kjurcem opletati po koprivah.
Default avatar

ehhhhhhhhhhhhh

Se poskušam spomnit če se mi kateri zvezdnik/ca še ni zameril/a s kvazi 'progresivnimi' izpadi, pa mi ne uspeva.
Default avatar

bebo bebast

Snorki124 je napisal/a:

Domov nej si jih pelje!
Default avatar

sredozemski smetarji

A tip misli, da bodo vsi postali uspešni igralci kot on? Pravzaprav drugega kot igrati itak ne znajo. Lahko jih pa on zaposli. Za njegovih 100 milijonov ga bodo stregli do smrti.
Malta je ponudila, da vzame drugih 39, ne pa tudi teh 121, a je NGO zavrnila. Zdaj jokcajo, da situacija na ladji postaja nevarna, ker so migranti po 9 dneh že zelo nemirni. Naj jih drugič pustijo, da se vrnejo v Libijo in jim ne bo treba biti 9 dni na ladji. Jasno je, da ti migranti za mornarje niso narejeni.
So pa NGOjevci zdaj jasno pokazali, da je vse biznis. Njim se gre samo za to, da jih iztovorijo. Kaj bo z njimi naprej, jih ne briga. Dobesedno so smetarska služba. Dovoz do odlagališča in po nove zabojnike.
Default avatar

eden je pa res

ehhhhhhhhhhhhh je napisal/a:
Se poskušam spomnit če se mi kateri zvezdnik/ca še ni zameril/a s kvazi 'progresivnimi' izpadi, pa mi ne uspeva.
Ti povem, kdo: Keanu Reeves. Nikoli se ne meče ven z levičarskimi kvazihumanitarnimi floskulami, živi skromno, vozi se s podzemno, če pomaga (in v resnici pomaga konkretnim ljudem, ne idejam), tega ne oglašuje na štiri vetrove.
Default avatar

ehhhhhhhhhhhhh

eden je pa res je napisal/a:
Ti povem, kdo: Keanu Reeves. Nikoli se ne meče ven z levičarskimi kvazihumanitarnimi floskulami, živi skromno, vozi se s podzemno, če pomaga (in v resnici pomaga konkretnim ljudem, ne idejam), tega ne oglašuje na štiri vetrove.
O, hvala, vsaj en.
Default avatar

On je normalen

On je.eden redkih normalen v oni meki glume .
Default avatar

On je normalen

On je.eden redkih normalen v oni meki glume .
Default avatar

Hydrangea

A res? To počne? A je mal na dopustu po sredozemlju pa se mu je dolgčas...
Naj gre pred belo hišo, če se upa in tam protestira za to, da Donald in Melanholija spustita mehičane notri...
Default avatar

antilopa

Meni je tudi ta fajn. Imava enak okus. ;)
Default avatar

Keanu ja

On pa res izstopa od ostalih. Je preveč dal v življenju čez, da bi se preseraval kljub miljonom na bančnem računu. Je poseben. In pomaga otrokom. Svaka mu čast!
Default avatar

ne more kar tako

Ne more. Nima ameriškega državljanstva.
Default avatar

eeeekhmmm

ne more kar tako je napisal/a:
Ne more. Nima ameriškega državljanstva.
Kdo česa ne more?

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen