Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Luka Dončič si je kupil vilo

Default avatar

Mene pa zanima kaj

Uredil bo še bazen in košarkarsko igrišče.

Vsi mu privoščijo, ker je naredil toliko reklame za Slovenijo.

Mene pa zanima, kaj konkretno je boljše in lepše v Sloveniji zaradi njega?

Ker recimo, če bi navijala zanj, mi to nič ne prinese ...

Govorim o tem, da narod navija za te naše športnike, kaj imam od tega?

Recimo, da bi zastonj posodil za 2 meseca vilo, ko bo urejena (bazen itd). Vsako leto.
Priponke

fd6566556ed2f46b2c8d.jpeg
(32.85 KiB)

Default avatar

to res sploh

Ja in? Tam živi, tam služi...si je pač kupil vilo. To z nami nima nič, kot tudi ne njegovo igranje v ZDA.
Default avatar

Oh bog no

In kaj bi morali imeti od njega? Mislim kakšne neumnosti nekateri sprašujete, ko se fousija voha na kilometer. Vilo si je kupil s svojim priigranim denarjem, nikogar ni okradel, nikogar ni nategnil. Je uspesen sportnik, ki sluzi lepe denarje. Mi je pa jasno, da Slovenci vse oprostijo samo uspeha ne. Raje se sami s seboj ukvarjajte in delajte za vas uspeh namesto, da ste fantu fous uspeha. Edino, kar me še čudi je to, da ima sploh kak sportnik interes zastopat to državo glede na to, da mu je debilen narod vsakega centa fouš
Default avatar

športnik gre

Oh bog no je napisal/a:
In kaj bi morali imeti od njega? Mislim kakšne neumnosti nekateri sprašujete, ko se fousija voha na kilometer. Vilo si je kupil s svojim priigranim denarjem, nikogar ni okradel, nikogar ni nategnil. Je uspesen sportnik, ki sluzi lepe denarje. Mi je pa jasno, da Slovenci vse oprostijo samo uspeha ne. Raje se sami s seboj ukvarjajte in delajte za vas uspeh namesto, da ste fantu fous uspeha. Edino, kar me še čudi je to, da ima sploh kak sportnik interes zastopat to državo glede na to, da mu je debilen narod vsakega centa fouš
Športnik gre tja, kjer je več denarja. Interes zastopat Slovenijo? ), Ja, če bi ponudila največ. Ne govorim le o Dončiču, na sploh je tako.
Če si je kupil vilo, je njegova stvar. On z nami nima nič. Zakaj bi zganjali foušijo? Smešno.
Default avatar

Grda resnica

Zakaj pa ne.? Posteno je zasluzil svoj denar,lahko si kupi kar si hoce. Kaj si pa ti za slovenijo naredila.?
Privoscim mu ,naj uziva v svojem bogastvu. Je mlad,simpaticen,perspektiven uspesen moski,se vec takih ,saj tak bo imel kaj ponuditi svoji druzini,ko jo bo imel nekoc.
Default avatar

Oh bog no

športnik gre je napisal/a:
Oh bog no je napisal/a:
Športnik gre tja, kjer je več denarja. Interes zastopat Slovenijo? ), Ja, če bi ponudila največ. Ne govorim le o Dončiču, na sploh je tako.
Če si je kupil vilo, je njegova stvar. On z nami nima nič. Zakaj bi zganjali foušijo? Smešno.
Igralce plačujejo klubi, ne reprezentanca. V reprezentanci so kvecjem kaki honorarji za dosežke, ki so v primerjavi z placami v klubih bolj kot da bi mu dali za sladoled pa burek. Logicno, da gre tja kjer je boljse placan, ti gres kaj v slabse placano sluzbo, ce imas moznost boljse placane? Smesno je samo to, da pametujete o stvareh, ko ocitno nimate pojma. Za zacetek zacni locit med klubom in reprezentanco potem pa gremo dalje.
Default avatar

spotoma

Saj noben športnik dejansko ne naredi ničesar trajnega, vsaj ne za povprečnega Slovenca. Ja, mogoče vsake toliko omenijo, da je nekdo nekaj dosegel, vendar se take zmage izredno hitro pozabijo. Če zaslužijo jim privoščim, naj si s tem denarjem nekaj ustvarijo. Kar mene moti je, da so vsi zaposleni na policiji ali ministrstvu za obrambo itd, pa stavbe niti zunaj še niso videli.
Default avatar

DobesednoSatan

Mene pa zanima kaj je napisal/a:

Recimo, da bi zastonj posodil za 2 meseca vilo, ko bo urejena (bazen itd). Vsako leto.

Naj ma svoj Židovski dnar. To je namišljen denar in izdatek, ki ima vrednost le zato, ker so ga socialininženirji pripravljeni dat. To je denar, ki ti ga da bogatun, ker sodeluješ v njegovem socialnem eksperimentu. Prazen denar, ki bo kupil prazne stvari.

Naj pride pa obnovi kak grad al pa vloži v arhitekturo ki propada, pa bo ta denar pretvorjen v nekaj vrednega. Zdaj bo davke dal marksistom, kupil si bo neko vilo v prazni kapitalistični Ameriki, ostal v namišljenem svetu brez vrednosti, pol pa v 35 letu kupil telovadnico na Viču. In ta telovadnica na Viču s svojimi preznojenimi ogavnimi Ljubljančani bo edina vrednost, ki jo bo Dončič ever naredil.

Namišljen drek je vsa ta scena, saj bo videl.
Default avatar

Iskrena

Po jutru se dan pozna, zavihaj rokave in loti se delat, da si boš lahko vilo omislil in v njej užival 2 meseca.
Pri nas so vsem dane enake možnosti in vsak ve zase kako si je postlal in kam je ves svoj trud vlagal.
Kar na tujih žuljih bi radi nekateri uživali.
Default avatar

zakaj pa ne

Zasluži ogromno, zakaj si ne bi kupil hiše, vile. Popolnoma razumljivo. Je šel pač služit denar v Ameriko, Dobro ga plačajo. Zakaj bi bili Slovenci foušljivi? On je sedaj tam.
Default avatar

uspeh je mogoc

Ves, ne gre za navijanje in cascenje sportnikov, gre za ti, da je imel decko cilj in ga je dosegel!
S kavca se nikamor ne pride, razen odpirat blesave komentarje na Monu!
Default avatar

vsi imamo od tega veliko

Joooj kak ste eni tupi, pa še foušija zraven.... pa pejt ti v NBNA igrat košarko pa si boš lahko kupla vilo ...

Kaj ima Slovenija od tega ali ti od tega, če on kupi vilo tukaj?

Seveda ima! Denar, ki je zaslužen v Ameriki, je prinesel v Slovenijo, ki se bo porabil tukaj!
Plačal je davek, plačuje stroške za hišo, plačuje delavce, ki so to zgradili in uredili, plačeval bo vzdrževanje posestva, pa ko bo v Sloveniji na obisku, bo tudi veliko denarja tukaj pustil, pripeljal bo tudi kakšne prijatelje iz amerike, ki bo tudi tukaj pustili veliko denarja...

Ti pa trdiš, da nimaš nič od tega!? Slovenija, bo dobila veliko več denarja v blagajno od njega, kot pa od tebe, ki živiš tukaj in mogoče si še stroešk vsem državljanom, ki palčujemo davke :)
Default avatar

nič več socialci

prav zanimivo, pri športnikih pa ves socialni čut monkelj čisto odpove.
Očitno so vse že čist mokre, pa bazen še sploh ni narejen in se vidijo v njegovi vili.
Default avatar

DobesednoSatan

Aja če vlaga v Slovenijo, je pa to dobro. Seveda. Naj nosi židovski dnar domu. Good boy.

Luka je že vredu, he's a talent.
Default avatar

Njegov denar

On si je kupil vilo za svoj denar. Za razliko od tajkunov, ki so kupovali in kupujejo za našega.
Default avatar

Briga me

Športniki so popolnoma brezveze.
So samo pesek v oči.

Če Slovenska reprezentanca ali kakterikoli slovenski športnik zmaga nima povprečen državljan od tega popolnoma nič.
Default avatar

kje je kupil vilo

Zakaj vam gre tako v nos? Je kupil vilo tam, ali tukaj?
Sicer pa res ni pomembno.
Zakaj bi se okrog njega sploh prerekali. Igra tam, živi tam, z nami nima nič.
Default avatar

Sportniki

Jaz pa moram rect, da ne razumem zakaj ima en kosarkas ali fuzbaler bajno bogastvo, en noro talentiran kirurg ali znanstvenik ali kaj podobnega, ki res veliko naredi za ljudi, pa normalno placo.

Super je decko, priden, talentiran in vse ok - ampak se vedno samo mece zogo??? V uspeh je vlozil ure in ure treningov, razumem, ampak tudi en kirurg se je leta in leta ucil, izpolnjeval ...

Ni prav, da imajo sportniki toliko denarja proti drugim profilom, ki pa res spreminjajo svet.
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

od vsega tega imaš to, da si odprlo temico na MONu ☺☺☺
O čem bi sicer tipkalo ???

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen