Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Mirela : )

Default avatar

mirelci je smesna

dokler se take osebe same ne umirijo jih nihče ne more umirit
resnica je je napisal/a:
Default avatar

Parovi

Ona se v Srbiji hvali, da je slovenka. Me je sram, da je tako babše kdaj živelo tu.

Nepospravljeno podstrešje in totalna zmeda v glavi. Ne pomaga tu nobena operacija. Kar je grdo je grdo.

Pa ful ji dogaja v življenju, kar naprej novi moški v katere se na smrt zaljubi. Potem jih pa v pijanem stanju prevara. Sem jo gledala v srbskem šovu Parovi, ko se je do nezavesti napila in seksala z nekom, ki ga je kasneje obtožila posilstva. Poden od ženske res.
Default avatar

moje mnenje

bodiponosna je napisal/a:
Ona zgleda da se je pobrala in da živi neko normalno družinsko življenje, na kar je lahko ponosna, pa tudi sina ima krasnega. Za Mirelo pa tega ne moremo reči a ne, ne le da ne skrbi niti za svoja otroka, še preživnine ne plačuje in se izogiba stikom z njima.
Default avatar

ena druga M

Kolikor jaz vem se otroka izogibata stiku z njo.

Kakorkoli....nekoč se bo fajn po glavi tepla. ne bi bila rada v njeni koži.
Default avatar

visoka kultura v Slo

kaj vlači sedaj čepinko noter je napisal/a:
Ponos slovenk je tale silikonska Čepinka a ne? Pa še kar izvaja masažne storitve (poglej na njen FB). Isti profil bab. Pa avtobiografijo seveda. Narod se rad naslaja nad marginalci.
Default avatar

ni ji mar

ena druga M je napisal/a:
Zakaj tako misliš? Ona je klasična kukavičja mati, briga njo, kaj je z njenimi otroki, uturila jih je fotrom, ona pa veselo naprej.
Nikoli se ne bo tepla po glavi. To je tak značaj, da gleda samo nase.
Default avatar

ena druga M

ni ji mar je napisal/a:
Bo prišel čas, ko s svojo tamalo in še tako napihnenimi žnabli ne bo več zanimiva nikomur. Ker bo prestara in ker prihajajo za njo nove in nove.......

Takrat bo spoznala, kaj je v življenju imela in izgubila, zaradi svoje egoistične riti!
Default avatar

Tvoj oče Alešidek Požaridek

Mirela mole like Miranda im type 2 diabetis hahaha LOL B emoji

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen