Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Mirela : )

Default avatar

Marejla

V vezi s poslovnežem, ha ha ha ha ha, ne me smejat. Zanj je ona samo kanta za swimmerje. Ne me hebat no.
Default avatar

katallinka

ženska samo išče pozornost. Nekaj mora ven bleknit, samo da se spet piše o njej. Če povzamem iz rumenega tiska, je vsak mesec z drugim zaročena
Default avatar

cela plastika

Meni se pa smili, zlasti tisti del, ko govori o lepotnih operacijah v Turčiji. Moraš biti zelo negotov, da kar naprej hodiš pod nož. Upam, da ne bo kdaj žrtev kakega zakona o varstvu okolja, zdaj ko je plastika tako ogrožena.
Default avatar

ne sam to

cela plastika je napisal/a:
men so šli lasje pokonc, ko je izjavila, da gre h kirurgu, ki "skrbi" za Karleušo.
Ajoj, če Karleuša ni referenca , da pobereš šila in kopita od takšnega mazača, pol pa tud ne vem. Očitno bi bila rada ista iznakaženka.
Default avatar

omg

Lahko še hujše izgleda kot že? Kje so pa njeni lepotni saloni v Ljubljani, pa butiki, gostilna in hiša, ki jih je napovedovala? Pa lani poleti je zagotavljala, da bo v jeseni nevesta, zdaj pa bo kmalu novo poletje... Tisti njeni miljonarji so se je pa tudi vsi naveličali po enem mesecu "zaroke". Zdaj pa spet en srbski ali črnogorski "poslovnež", ki operira v Parizu? Bogi revež, ne more dobiti ene plastične 30 letnice namesto te sanjske lepote? A zdaj ji bodo pa v Turčiji naredili novo rit, ker je zdajšnja že uvela in ploščata? Čakamo na nove slike :)))
Default avatar

ALEšis POŽarek

MIERLA MORE LIKE miRANA LOL A VEŠ BRT
Default avatar

TVOJ BRATE ALEŠid PožaREK

MIRELa MorE LIKE DEPRESIvana haHAASlika
Default avatar

Mirela dela sramoto njenim Hrvatom haha

Mirela pravi, da je " ponosna Hrvatica", hrvatarji se verjetno za glavo primejo, ker jim njihova baba dela sramoto :-)
Default avatar

venice

nesramni ste. tako kot je rekla ona,da je polno zlobnih jezikov,samo vrtate goflje,bistvo vas sploh ne zanima.In sicer piše avtobiografijo,ki bo največji best seller v sloveniji. kaj vam ni jasno? :))
Default avatar

pisateljica bo

Ampak že pred dvemi leti je napisala dve knjigi. Kje pa so? Še išče založnika, aja!
Default avatar

visoka kultura v Slo

spomladanski trpotec je napisal/a:
pri nas poklicne in neuradne prostitutke ala tale pa una Čepinova rade avtobiografije izdajajo a ne? Mi pa radi beremo o takih smeteh :(.
Default avatar

kaj vlači sedaj čepinko noter

visoka kultura v Slo je napisal/a:
Nje že lep čas ni na sceni, pa še za otroka skrbi in je dobra mama, tale vaša srbska mirela pa mi za drugam kot za amsterdamsko rdečo četrt, pa še tam je ne bi hoteli.
Default avatar

menisesmili

Mirela je Hrvatica, poglej na njen facebook, okoli sebe ima hrvaško zastavo in napisala je, da navija za svojo Hrvaško.
kaj vlači sedaj čepinko noter je napisal/a:
Default avatar

firzeta

menisesmili je napisal/a:
Saj nima več FB.
Default avatar

Dillara

Berem njen hvalospev sami sebi. Kako bo pisala knjigo , ce ji slovnica dela taksne preglavice. Ta zenska rabi strokovno pomoc.
Default avatar

dajnelazi

menisesmili je napisal/a:
Daj ne laži, ve se odkod je in kdo je!
Med drugim je trdila, da je Slovenka in da v parovih zastopa Slovenijo.
Default avatar

resnica je

Njej nihče ne more pomagati.
Default avatar

bodiponosna

Tiho bodi. Urša Čepin je ponos slovenije! Je predstavnica slovenk!

visoka kultura v Slo je napisal/a:

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen