Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Tanja Žagar, kdo je ne bi?

Default avatar

enigmatik

A ni Cavazza redno najbolj zaželjeni tip. Samo ne vem zakaj, tip je res lep ;)
Default avatar

diva77

Dober gif, kiss!
Default avatar

Ležalnik

Hmmm,
Ženske si v postelji najbolj želijo moškega, ki ima domišljijo, je dobro tehnično podkovan in je nežen. Na drugi strani moški hrepenijo po ženskah, ki so vedno pripravljene na akcijo in same rade prevzamejo pobudo.
Vsi bi torej samo ležali, dela naj pa drugi ;) ?
Default avatar

Ležalnik

Ženske si v postelji najbolj želijo moškega, ki ima domišljijo, je dobro tehnično podkovan in je nežen. Na drugi strani moški hrepenijo po ženskah, ki so vedno pripravljene na akcijo in same rade prevzamejo pobudo.
Default avatar

Dani od druge

Jaz je ne bi. Moja je naravna lepa, mlada,... ne pa ta, s pol kg pudra, maskaro,... tok lačen pa spet nisem.
Default avatar

ŽigaŽaga

Tanjin glas je "kwa je dej, a mo kej jedl?"
Default avatar

skesinslo

Dobra raziskava!
Default avatar

Ne več

Samo zamislim si rezgetajoč glas kobile, ki jo jaha stari konj, pa si raje bruhnem v usta.
Default avatar

zelo antipatična

Meni je ta žagarca že od nekdaj antipatična. Grda ženska, ko pa gobec odpre, me pa vse mine.
Kdo pa sploh tist njen cigumigu posluša, kmečki narod na veselicah, bruh
Default avatar

Mami bo užaljena

pih je napisal/a:
Seksolog je napisal/a:
… daleč najbolj zaželena znana Slovenka je … Tanja Žagar!!! Kaj pa moški?

Se strinjaš? survey.socdate.net/seks-slovenci-2019

Slika

Vmesni rezultati - Seks & Slovenci 2019
kot jaz vem je že rodila, in vska taka ki rodi in iz njene vagine nekaj pade , zame ni več zanimiva pravzaprav mi gre kar mao na bruhanje
Torej ti gre tvoja mama na bruhanje, ker si iz njene vagine ti padel?
Default avatar

prav nagravžni ste

S takimi pisanji.Je pa res, da se je od takrat tudi meni zamerila in je ne poslušam več.
Default avatar

Nebi

Mene odbijajo kratkonoge, obraz ima pa kot kaka Miki Miška
Default avatar

Japanet

Tanči je ena res prima punca in ni nič čudno, da si je želi največ SLovencev!
Default avatar

Noben pameten je ne bi

Se mi je zagravzala s tem ko je bolni zenski prevzela moza in s tem oropala 3 otroke normalnega otrostva. In ko v medijih razlaga da je njena privatnost samo njena to pocne z nasmeskom, torej v njo nimajo kaj drezat. Ko je ona drezala v tujo druzino, posebej zahrbtno je dejstvo da je bila Mikijeva bivsa zena zelo bolna. Pojma nimam kako ne bojkotirate njene nastope pa naj prepeva sebi in svojemu starcku Mikiju.
Default avatar

Naj pada dezevje

Njen smeh je podoben rezgetanju kobile in petje je vse prej kot kvalitetno. O pokvarjenosti njene duse pa nima smisla razpravljat saj v resnici vprasanje ce je zares srecna. Najlepsa leta je zapravla z menagerjem in pri 35 ji ni preostalo drugo kot da mu zatezi naj jo oplodi ker lovi zadnji vlak. Mentalni invalid je, cez 10 let se bo gonila z drugim ker Sarcu ne bo vec vstal.
Default avatar

če bi bila tiho

mi je ok, dokler ne odpre ust. :) Drugače pa malce premajhna, da bi bila moj ideal. Je pa taka temperamentna in najbrž si moški mislijo, da je tak tudi seks z njo, eno samo hopsanje

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen