Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Spela Groselj

Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Trenutno sem na plesnem festivalu v Duisburg-u. Zanimivo je, da so najavili „dezelne plese“ in na bino pridejo Bavarci... nato pa ŠOK!!! Skladba v nekem čudnem jeziku... Atomik Harmonik in Brizgalna brizga. Ampak nastop je bil dober in folk se je vzivel. Tako da... kakorkoli ze obračamo... Špela je bila (in je še vedno) popularna v svojem segmentu. Koliko nas se more pohvaliti s podobnim uspehom?
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

hihheoooo

Atomik harmonik so bili pred kakimi desetimi leti kar uspešni na nemškem tržišču. Bili so tudi "glavni obraz" jogurtov Muller.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Ja, dober štos. Pride bavarska tekmovalna skupina z „bavarskim narodnim plesom“ na podlago slovenskih izvajalcev. Priznam, da se mi je luštno zdelo. :-)
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Mama doma

Saj tud profi plesalci na koncu plesa so pihajo. Kaj ona bi pa mogla bit boljša Al kaj?

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen