Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Ljubav na selu

Default avatar

Hrvati imajo fajn oddaje

Naši so amaterji proti njim. Prav luštno oddajo imajo na Hr1. Sploh Josip in Nikolina sta prava srčka.
Default avatar

Samo smeh

Prav fajni so, pa že prvi dan poljubi, postelja. Josipova mama je pa zelo fletna in se ne vmešuje v sina.
Default avatar

a že spet

Ali sta spet v nanizanki Nikolina in Josip, a nista bila že lani.
Ta dva, se mi zdita malo nevsakdanja.
A sta v vsaki nanizanki ?
Default avatar

Rassema

Pa Rasema se je ponovno prikazala. Ni ji uspelo pri Markotu, ni ga uspela izvleči pred oltar. pa išče novo žrtev.
Default avatar

kukoš

Če bi pogledali, katera sezona je zdaj in katere je bilo zadnjič konec, bi ne lapali u 3 krasne. 😁😁😁
Default avatar

Tokios

Ko sem zagledal pol avtobus klosarc sem se prav zgrozil. Same socialke, brez vsega , nekatere celo brez zob.
Default avatar

zala01

Večinoma brez zob bi lahko rekli. Tako mlade in tako neurejene. V prejšnji oddaji so še nekako bile za pogledat, zdaj pa živa groza.
Default avatar

lady bug

Res je. Prav zabavno je to gledat. Vrtijo pa zdaj na pop tv njihovo 9. sezono, prej so pa 10. sezono. Vsaj tako mi je uspelo razbrati. Če se motim, me popravite. Ni važno, gledam in se zabavam. Tudi voditeljica je super. Glede nastopajočih - ta Vatroslav ali kaj je že, je prav antipatičen, grozen. Pa tako visoko mnenje ima o sebi. Meni je všeč Dario. Tak fajn dečko, noramlno razmišlja, samo mamo ima grozno. On še nekako govori, ko mame ni zraven, ko se ona prikaže, pa zmrzne.

Vidim pa, da so ene kandidatke, ki so bila v 10. sezoni, bile že prej v deveti. Ene pa celo že trikrat:)
Default avatar

imata otroka

Vatroslav in Valentina sta se poročila. Imata že otroka-deklico.
Default avatar

STA SE RAZŠLA

Nikolina in Josip sta se razšla, ona ima sedaj enega novega, ki mu je ime Luka.
Sta še bolj simpatična kot z Josipom.
Ona je tam okoli Opatije prava zvezda.
Default avatar

lady bug

Pa nehajte s temi spoilerji!!!! Pokvarite ves čar gledanja. Dajmo rajši komentirat sprotno dogajanje. Please:)
Default avatar

morje ah morje

Za razliko od slovenske inačice, je tukaj polno prikazov lepe Hrvaške.
Default avatar

Smrk Smrk

Kam spadata ta dva, Josip in Nikolina ?
Mislim da v VDC.
Default avatar

cvtb

Hrvati imajo fajn oddaje je napisal/a:
Naši so amaterji proti njim. Prav luštno oddajo imajo na Hr1. Sploh Josip in Nikolina sta prava srčka.
Amaterji v čem? Ker hrvaški šov je posnet tako zelo slabo, da me spominja na šove izpred trideset in več let. Prav kriči iz televizorja, da gre za, obubožano, balkansko greznico. Produkcija je katastrofalna. Da samih ljudi ne omenjamo. Se prekrižaš, tudi če nisi veren. Za bruhat.
Default avatar

nula1

morje ah morje je napisal/a:
Za razliko od slovenske inačice, je tukaj polno prikazov lepe Hrvaške.
Lepe Hrvaške? Prav nasprotno, zelo jasno lahko vidiš, kako enolična in pusta je njihova pokrajina. Nič od nič. In ko pokaže naselja, se hitro zaveš, zakaj so pozicionirani na Balkanu. Revščina na vsakem koraku.
Default avatar

srbohrvaščina lepša kot slovenščina

Hrvati imajo fajn oddaje je napisal/a:
Default avatar

kikki

Dosti bolj gledljivo kot naše sranje. Se nasmejiš do solz, naši so pa čist neki zahojeni, leseni. Hr voditeljica dosti bolj simpatična, zna vodit, spontana, naša kot da dobesedno bere besedilo pred kamero. Hrvati znajo pač šov naredit
Default avatar

neizobražena

Dejansko je morje tisto, ki gledalca očara. In v tej oddaji nam nudijo obilo pogleda na morje, prekrasno morje.
Samo ne razumem teh ljudi, za moje pojme človek kakršen je Nikolina ne more biti trgovka !?
Default avatar

Res je

kikki je napisal/a:
Dosti bolj gledljivo kot naše sranje. Se nasmejiš do solz, naši so pa čist neki zahojeni, leseni. Hr voditeljica dosti bolj simpatična, zna vodit, spontana, naša kot da dobesedno bere besedilo pred kamero. Hrvati znajo pač šov naredit
Bolj je gledljivo in hrvaška voditeljica je zelo smpatična!
Default avatar

antilopa

Na Hrvaškem je kar nekaj dobrih oddaj, ampak Ljubav je na selu je pa pod kritiko.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen