Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

jebemtiblogerjeOOPSI

Default avatar

nisemginkologampaklahkopogledam

zadnje čase sem se odločil, da bom spremljal OOPSI family iz razloga, ker je moja frdamna žena OBSEDENA szi njimi. Opažam, da ima Urška takozvana mati OOPSIJA nekakšno željo v smislu "biti v središču pozornosti" medtem, ko skuša prikriti kako njen mož a.k.a PES JONI na skrivaj pije in uživa junk food, si pušča neko kozjo bradico ko da je ravnokar prilezel iz velike planine. Namesto da bi ta denar namenjal alkoholu naj raje svojo žensko pelje na urejanje obrvi, ker izgledajo kot korenje v ležečem položaju na tleh (tako nekako) <i i>
Default avatar

Jonka

Se strinjam.
Default avatar

De_psidietri

Js nena najbl razumn zka majo belo sedežno či pa se vle umaže sploh pri mejhnih otroch?
Default avatar

lulamkakamjem

De_psidietri je napisal/a:
Js nena najbl razumn zka majo belo sedežno či pa se vle umaže sploh pri mejhnih otroch?
zato kr ma ona fetiš na roza in belo kombinacijo
Default avatar

Krnekiiii

Meni je vse to isto, od Maroltov, do Ooopsi, do Cool fotr. Sam te otroke nastavljajo, pa delajo si promocijo iz vsake stvari. Od nosečnosti, do sračke. Jih ne berem.
Default avatar

podgurje2132

Krnekiiii je napisal/a:
Meni je vse to isto, od Maroltov, do Ooopsi, do Cool fotr. Sam te otroke nastavljajo, pa delajo si promocijo iz vsake stvari. Od nosečnosti, do sračke. Jih ne berem.
o marlotovih pa še noben ni zapisal, bravo
Default avatar

vseskup mal hecn

Mene se nikol ni prijel, da fetisiram in spremljam kako drugi zivijo. Kdo res zivi se ne ukvarja z drugimi. Tisti,ki se ima potrebo razgaljati ob vsakem prdcu so pa tko gotov fliknjeni ker sam buksli se ven mecejo in nad temi ubogimi bolniki se mi ne zdi eticno naslajati.
Default avatar

mahhhh

vseskup mal hecn je napisal/a:
Mene se nikol ni prijel, da fetisiram in spremljam kako drugi zivijo. Kdo res zivi se ne ukvarja z drugimi. Tisti,ki se ima potrebo razgaljati ob vsakem prdcu so pa tko gotov fliknjeni ker sam buksli se ven mecejo in nad temi ubogimi bolniki se mi ne zdi eticno naslajati.
mene najbolj moti, da se obnašajo kot da imajo samo oni na tem svetu otroke. in da so njihovi najboljši, najbolj ubogi itd.

mislijo da so "the kardashian"
Default avatar

Res je

Gredo vsi po skoraj istem kopitu, ja. Samo eni so bolj zatezeni, drugi pa malo manj.
Pocasi pa vsem zmanjkuje idej.
Default avatar

miles_

Krnekiiii je napisal/a:
maroltovi so pa Oh in sploh...
Default avatar

vi jih futrate

mahhhh je napisal/a:
vseskup mal hecn je napisal/a:
mene najbolj moti, da se obnašajo kot da imajo samo oni na tem svetu otroke. in da so njihovi najboljši, najbolj ubogi itd.

Bolj klikate in se naslajate ali pa zgrazate..vec cekinckov pada v njihove zepe. In ja to je ves point tipa biznisa ala kardashians.
Default avatar

beliući

vi jih futrate je napisal/a:
mahhhh je napisal/a:

Bolj klikate in se naslajate ali pa zgrazate..vec cekinckov pada v njihove zepe. In ja to je ves point tipa biznisa ala kardashians.
ni mi jasno, zakaj ima marolt pr svoji rubriki na blogu seks besedila-zgodbice, kaj bo ko bo njegova višnja to brala? bruka!
Default avatar

Res je

miles_ je napisal/a:
Krnekiiii je napisal/a:
No, Jure ma malenkost vec obcutka za pisanje kot npr. zgoraj omenjena Upsi blogerka. Sicer pa se strinjam, ivse na isto vižo.
Default avatar

jebatga

Res je je napisal/a:
miles_ je napisal/a:

No, Jure ma malenkost vec obcutka za pisanje kot npr. zgoraj omenjena Upsi blogerka. Sicer pa se strinjam, ivse na isto vižo.
http://ljubki-nesmisel.si/2014/09/12/xi/

a se tebi ta članek zdi normalen za očeta, ki venomer objavlja slike od svoje popolne družine? Vse ma svojo mejo. Kaj bo, ko bo hči odrasla? V šoli jo bodo zbadali zaradi tega, pa tudi zaradi imena zihr. Js sm po treh stavkih zaprla post.
Default avatar

Res je

jebatga je napisal/a:
Res je je napisal/a:

http://ljubki-nesmisel.si/2014/09/12/xi/

a se tebi ta članek zdi normalen za očeta, ki venomer objavlja slike od svoje popolne družine? Vse ma svojo mejo. Kaj bo, ko bo hči odrasla? V šoli jo bodo zbadali zaradi tega, pa tudi zaradi imena zihr. Js sm po treh stavkih zaprla post.
Ma, pustiva kaj je normalno.
Ime je pa meni prav vsec...sto ljudi sto cudi al kako pravijo :-)
Default avatar

BonicaMellucci

nisemginkologampaklahkopogledam je napisal/a:
zadnje čase sem se odločil, da bom spremljal OOPSI family iz razloga, ker je moja frdamna žena OBSEDENA szi njimi. Opažam, da ima Urška takozvana mati OOPSIJA nekakšno željo v smislu "biti v središču pozornosti" medtem, ko skuša prikriti kako njen mož a.k.a PES JONI na skrivaj pije in uživa junk food, si pušča neko kozjo bradico ko da je ravnokar prilezel iz velike planine. Namesto da bi ta denar namenjal alkoholu naj raje svojo žensko pelje na urejanje obrvi, ker izgledajo kot korenje v ležečem položaju na tleh (tako nekako) <i i>
Pes Joni? 0.o
Default avatar

aneveš

joni je pes jaa, njen može je pa janez
Default avatar

pa daj no

Hvala za razsvetlitev, zdaj "poznam" tega Marolta. Recimo, da mi Ooopsi ni blizu, ta Marolt pa mi je še par galaksij bolj oddaljen. Kaj to resno kdo spremlja?
Default avatar

gguugguu

Priznam, najprej sem te b/vlogerje z otroki nekaj časa spremljala tudi sama, mogoče par tednov. Potem se mi je pa začelo vse skupaj upirati. Da lahko svoje otroke dobesedno prodajaš in oglašuješ neke kao zakon izdelke (od vozičkov do nekih oblačil, igrač idr.), ki so vsi "super" in "fenomenalni", je pa preveč, no. Jasno je, da gre samo in izključno za zaslužek. Sploh pa pri tem Cool fotru mi je tako mimo, ko so tamali ves čas izpostavljeni sami tehnologiji, še med jedjo morajo buljiti v tisti TV, ki ga imajo prižganega skoraj 24/7. Če bom kdaj imela otroke, res srčno upam, da me ne bo kdaj kaj pripeljalo do tega, kar delajo ti ljudje. Žalostno, da so za neke všečke, komentarje in "šere" pripravljeni dobesedno prodati svoje otroke. :/

LP
Default avatar

BonicaMellucci

aneveš je napisal/a:
joni je pes jaa, njen može je pa janez
Aha, ok. Sem očitno narobe razumela, da moža kliče Pes Joni. :-)))

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen