Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Mojca Mavec

Default avatar

Partner

Že večkrat sem v naselju, kjer stanujem, zasledila sostanovalca od Mojce Mavec.
Glede na to, da je ona medijska oseba, me zanima, če tudi on dela v medijih?
Default avatar

Pariška sestrična

Mojca se ne bo poročila. Tudi ne bo imela otrok. Tako mi je rekla pred leti. Žalostno. Jaz bi jo lahko spravila k L oreal, pa ni hotela.
Default avatar

je to njena sestra

Pariška sestrična je napisal/a:
Mojca se ne bo poročila. Tudi ne bo imela otrok. Tako mi je rekla pred leti. Žalostno. Jaz bi jo lahko spravila k L oreal, pa ni hotela.

Je to njena sestra?
Default avatar

Nikoli ne reci nikoli

Tako pridna , inteligentna, sposobna , povsod priljubljena.
Pravi televizijski zaklad.
Default avatar

za vedno

Gregor Sakovič že zelo dolgo.
Default avatar

Bivši

Ta je bivši, sedaj ima enega, ki ful športa in ta je tisti, ki se ga vidi v okolici njenega bivališča.
Ne vem pa, kdo je to.
Default avatar

Popay

punca je sicer ok., tud postavo ma ok. ampak jebozovnosti ma pa 0,0%, prav zanimivo, za tako postvo..., kot ta žarn, delujeta zategnjeno, namesto nategnjeno..., hladne ko špricer...
Default avatar

Za tatico

Nikoli ne reci nikoli je napisal/a:
G
Mojca, ja vemo, da se visoko nosis. Resnica je drugacna. Tezko te je gledati, se tezje poslusati. Jaz vedno preklopim, kadar imas ti oddajo.
Default avatar

težave s problemi

Za tatico je napisal/a:
G
Mojca, ja vemo, da se visoko nosis. Resnica je drugacna. Tezko te je gledati, se tezje poslusati. Jaz vedno preklopim, kadar imas ti oddajo.
Zase se brigaj.
Default avatar

je tudi ne gledam

Za tatico je napisal/a:
G
Kar je res, je res.
Default avatar

priskutna je

V neki oddaji Dobro jutro ji je ena gospa lepo prijazno povedala, da je priskutna, negledljiva. Zakaj jo na RTV Slovenija sploh še gledajo.
Default avatar

ext

priskutna je je napisal/a:
V neki oddaji Dobro jutro ji je ena gospa lepo prijazno povedala, da je priskutna, negledljiva. Zakaj jo na RTV Slovenija sploh še gledajo.
Ker jaz tako pravim.
Default avatar

status quo

Mnogo nas je takih, ki jo radi gledamo. Radi gledamo oddaje, ki jih pripravlja, ker so njene oddaje polne energije in destinacij, ki ti ostanejo za vedno v spominu.
Ne vem, če je še kateri novinar sposoben napraviti take oddaje, kot so njene oddaje Čez planke. Toliko neposrednih stikov z ljudmi z vsega sveta. To je res edinstven primer.
To kar dela, dela z izjemnim zanosom, tako, da veliko večino gledalcev kar pritegne.
Default avatar

ni za nacionalko

status quo je napisal/a:
Mnogo nas je takih, ki jo radi gledamo. Radi gledamo oddaje, ki jih pripravlja, ker so njene oddaje polne energije in destinacij, ki ti ostanejo za vedno v spominu.
Ne vem, če je še kateri novinar sposoben napraviti take oddaje, kot so njene oddaje Čez planke. Toliko neposrednih stikov z ljudmi z vsega sveta. To je res edinstven primer.
To kar dela, dela z izjemnim zanosom, tako, da veliko večino gledalcev kar pritegne.
Nekdo s tako vprašljivim značajem nima na nacionalki kaj delat. Še Vido Žabot so skenslali na Jani, ko so zvedeli za njeno krajo. Tukaj pa nič ne ukrenejo.
Default avatar

Seljačina

Popay je napisal/a:
punca je sicer ok., tud postavo ma ok. ampak jebozovnosti ma pa 0,0%, prav zanimivo, za tako postvo..., kot ta žarn, delujeta zategnjeno, namesto nategnjeno..., hladne ko špricer...
Moraš spit kakšno pa bo pijanduri kot si ti vsaka jebozovna. Kakšna seljačina si ti.
Default avatar

trlababalan

ni za nacionalko je napisal/a:
status quo je napisal/a:
Nekdo s tako vprašljivim značajem nima na nacionalki kaj delat. Še Vido Žabot so skenslali na Jani, ko so zvedeli za njeno krajo. Tukaj pa nič ne ukrenejo.
Je kraja in je kraja.
Punca se je za copy/paste nekega besedila opravičila. Kaj bi pa ti, ki si bila zaradi tega tako zelo oškodovana, še rada? S čim bi bila zadovoljna?
Oddaje Mojce Mavec imajo visoko gledanost. Že z razlogom.
Default avatar

Javnae tatice in privilegiji

trlababalan je napisal/a:
ni za nacionalko je napisal/a:

Je kraja in je kraja.
Punca se je za copy/paste nekega besedila opravičila. Kaj bi pa ti, ki si bila zaradi tega tako zelo oškodovana, še rada? S čim bi bila zadovoljna?
Kititi se s tujim perjem, sploh intelektualnim, pri čemer ga podpišeš za svojega, je kaznivo.
To, da moraš imeti "naše pravo" zaledje, da nekaznovano lahko kradeš, smo doživeli že marsikdaj, intelekzualno lastnino tudi pri skrpucalu Alenke Bratušek in še komu.
No, Vida Žabot si je tudi privoščila tako hudo štorijo.
Mojca Mavec pa nima le teh problemov.
Sploh pa njene izjave na tujih kanalih o genetiki slovenskega moškega.

Ima sama Albanca ali kako?
Sramota za tako "intelektualne in pametne" ženske.
Brez osebne časti.
Default avatar

mendosino

Javnae tatice in privilegiji je napisal/a:

Je kraja in je kraja.
Kititi se s tujim perjem, sploh intelektualnim, pri čemer ga podpišeš za svojega, je kaznivo.
To, da moraš imeti "naše pravo" zaledje, da nekaznovano lahko kradeš, smo doživeli že marsikdaj, intelekzualno lastnino tudi pri skrpucalu Alenke Bratušek in še komu.

Brez osebne časti.
Ne razburjaj se.Jeza škoduje lepoti.
Sicer si pa ti - brez napak.
Default avatar

Lovske zgodbice

Popay je napisal/a:
Ja saj kažeš svoj intelektualni in duhovni primankljaj. Ni jebozovna, ker je naravNa, ni se namazala z jupolom in se napumpala, kot balon. Je tudi rezgledana in duhovno na višjem nivoju kot ti, zato ne izžareva jebozovnosti. Ni keš pička in plehka. S svojimi lovskimi zgodbicami pri njej ne bi imel šans. Zate so prave neke naivne pravkar s sise odstavljene fralje, ki kažejo svoje sise in noge za nekim šankom v zakajenem kafiću in je pripravljena za 10 eur zadovoljiti takega starca s škrbinami. Vse normalne so pa pobegnile od tvojih lovskih prič in mitov.
Default avatar

butara

Javnae tatice in privilegiji je napisal/a:

Je kraja in je kraja.

Brez osebne časti.
Preveč kokodakaš.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen