Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Mojca Mavec

Default avatar

vaniko

se čudim ampak tako je je napisal/a:
Švicarka je napisal/a:
Meni je super, lepo govori, se vidi da ima nekaj v glavi, lusna in vedno dobro oblečena. Za razliko od drugih kičastih, nerazgledanih in kričaviv bab na rtvslo oz. vsaj v tej jutranji oddaji.
Sto ljudi, sto čudi.

Meni absolutno ni všeč. Je ne gledam, je ne poslušam in se čudim, da je lahko komu minimalno všeč. Ampak saj pravim, enim je tudi Mirela lepotica in fajn ženska.
a pol je teb mirela všeč?
Default avatar

Ni učinka

vaniko je napisal/a:
se čudim ampak tako je je napisal/a:

Sto ljudi, sto čudi.

Meni absolutno ni všeč. Je ne gledam, je ne poslušam in se čudim, da je lahko komu minimalno všeč. Ampak saj pravim, enim je tudi Mirela lepotica in fajn ženska.
a pol je teb mirela všeč?
Kako brati nekomu, ki ima težave s funkcionalno pismenostjo?
Default avatar

sem gledala

priskutna je je napisal/a:
V neki oddaji Dobro jutro ji je ena gospa lepo prijazno povedala, da je priskutna, negledljiva. Zakaj jo na RTV Slovenija sploh še gledajo.
Tega prizora se pa spomnim.
Ampak jaz sem videla drugače: "gospa" ni bila niti malo prijazna, ampak že kar glasno paranoična v smislu: dejte že nehat nastopat s svojo osladnostjo ipd. Se mi je pa Mojca zdela prijazna, ker ji je mirno odgovorila: Dajte no, gospa, a ni škoda, da se s tem ukvarjamo? Raje se dajmo z oddajo.
Default avatar

mereszanima

Mene pa zanima, kdo ji daje podporo (in zakaj) na RTVSLO, da ji takole fajn že leta plačujejo potovanja po svetu, spotoma pa še kakšno oddajo naredi. Ki bi jo spravil skupaj vsak, ki se spravi sam od doma za par 100 km.
Sicer pa, glede na to, da imajo denar za razne butaste nadaljevanke pa emo pa še kar nekaj nepotrebnih zadev, me to niti tako zelo ne čudi.
Default avatar

čisto naravna ni

Lovske zgodbice je napisal/a:
Popay je napisal/a:
punca je sicer ok., tud postavo ma ok. ampak jebozovnosti ma pa 0,0%, prav zanimivo, za tako postvo..., kot ta žarn, delujeta zategnjeno, namesto nategnjeno..., hladne ko špricer...
Ja saj kažeš svoj intelektualni in duhovni primankljaj. Ni jebozovna, ker je naravNa, ni se namazala z jupolom in se napumpala, kot balon. Je tudi rezgledana in duhovno na višjem nivoju kot ti, zato ne izžareva jebozovnosti. Ni keš pička in plehka. S svojimi lovskimi zgodbicami pri njej ne bi imel šans. Zate so prave neke naivne pravkar s sise odstavljene fralje, ki kažejo svoje sise in noge za nekim šankom v zakajenem kafiću in je pripravljena za 10 eur zadovoljiti takega starca s škrbinami. Vse normalne so pa pobegnile od tvojih lovskih prič in mitov.
čisto naravna vseeno ni, nos ima popravljen.
Default avatar

Spomin zlate ribice ni naša lastnost

Popay je napisal/a:
punca je sicer ok., tud postavo ma ok. ampak jebozovnosti ma pa 0,0%, prav zanimivo, za tako postvo..., kot ta žarn, delujeta zategnjeno, namesto nategnjeno..., hladne ko špricer...
Ja saj kažeš svoj intelektualni in duhovni primankljaj. Ni jebozovna, ker je naravNa, ni se namazala z jupolom in se napumpala, kot balon. Je tudi rezgledana in duhovno na višjem nivoju kot ti, zato ne izžareva jebozovnosti. Ni keš pička in plehka. S svojimi lovskimi zgodbicami pri njej ne bi imel šans. Zate so prave neke naivne pravkar s sise odstavljene fralje, ki kažejo svoje sise in noge za nekim šankom v zakajenem kafiću in je pripravljena za 10 eur zadovoljiti takega starca s škrbinami. Vse normalne so pa pobegnile od tvojih lovskih prič in mitov.
Ni plehka?

Vpiši mijca mavec henry cole. Ali pa Henry Cole Travel channel, Mojca Mavec, na YT.
Ali pa Delo, opazili smo, 2015.
Default avatar

nihče nič ne bere

Mene pa samo zanima, ali na RTV nič ne berejo tega foruma?! Tak človek enostavno ni za nacionalno televizijo. Mogoče za neko lokalno, kjer nima vpliva.
Default avatar

Mojca je izobražena

sicer pa ta ženska ve veliko tujih jezikov, prepotovala je kar nekaj sveta, je prav prijetno, ko je na tv, ima veliko lepih manir in tudi znanja
Default avatar

Ima prav

Spomin zlate ribice ni naša lastnost je napisal/a:

Ni plehka?

Vpiši mijca mavec henry cole. Ali pa Henry Cole Travel channel, Mojca Mavec, na YT.
Pa saj ima prav. da so Slovenceljni kot popay pijandurine z vampi in lovskimi zgodbicami.
.
Default avatar

mojemnenje

men je Mojca cisto vsec. Inteligentna.
Default avatar

Spomin zlate ribice ni naša lastnost

Ima prav je napisal/a:

Ni plehka?

Pa saj ima prav. da so Slovenceljni kot popay pijandurine z vampi in lovskimi zgodbicami.
.
No, Henry Cole jo je kar na ljubljanski tržnici, na licu mesta, takoj zatrl z ravno nasprotnim argumentom!
Naravnost v kamero, ki je njen napuh ponesla širom sveta.

Takole se je Mojca blamirala pred vsem svetom na Travel Channel!
Ne na rtv! Sama sebe in javno, ter prostovoljno. Bistro, kajne!
Default avatar

Guzila z mulci

Ima prav je napisal/a:

.
No, Henry Cole jo je kar na ljubljanski tržnici, na licu mesta, takoj zatrl z ravno nasprotnim argumentom!

Pa saj je rekla v starejših letih. Je pa tudi sama ko ena dila. Ne bo se guzila z mulci. haha
Default avatar

on jo je takoj prebral

Ima prav je napisal/a:

.

Seveda se je blamirala, ker ji enostavno ne potegne. Ni bistra. Tale ji je dobro nastavil ogledalo.
Default avatar

On bi ga tudi malo cuzal

on jo je takoj prebral je napisal/a:

Seveda se je blamirala, ker ji enostavno ne potegne. Ni bistra. Tale ji je dobro nastavil ogledalo.
On pa bi tudi verjetno kaj pocuzal tistim simpatičnim moškim. Če pa jo oblegajo taki kot popay haha.
Default avatar

upam da berejo

nihče nič ne bere je napisal/a:
Mene pa samo zanima, ali na RTV nič ne berejo tega foruma?! Tak človek enostavno ni za nacionalno televizijo. Mogoče za neko lokalno, kjer nima vpliva.
Tudi jaz upam, da na RTV to berejo.
Z veseljem pohvalim Mojco Mavec in povem, da zelo rada gledam njene oddaje.
A tebi dela problem gumb na daljincu za preklop programov?
Default avatar

upam da berejoo

nihče nič ne bere je napisal/a:
Tudi jaz upam, da berejo tole in ukrepajo ter zaposlijo eno pošteno, luštno in inteligentno punco. Takole frčafelo kot je Mojca pa naj odpustijo. Bi bil že čas. Že zdavnaj.
Default avatar

Popay

ej, ej,... umirte se vi s Popay-om..., če ženski rečeš, da ni jebozovna, ni to nobena žalitev, za ene je celo kompliment....., večina žansk se tudi tega sama zaveda. Ona, čist preprosto v preveč resnih oddajah nastopa, da ji bi to človek rekel. Kdor je pa javna osebnost more pa pričakovat vse živo na svoj račun.
Večina vas ne šteka življenja, ki se kar nakj zaletavate nekam..... Vse jeboozovne ženske so v teh letih preprosto matere, razen tistih, ki imajo zdravstvene težave, ker se ne morejo upreti moškemu vztrajnemu osvajanju, zato, ker si jih moški preprosto tako želijo zarad njihove lepote in jim stalno dihajo za ovratnik.
Tiste ženske, ki se v teh letih ubranijo teh napadov s strani moških, se niti ne trudijo bit jebozovne, to je njim v bistvu breme in recimo, da je Mojca ena takšna punca, ki je drugač čist ok. ženska, ni pa nek presežek lepote. Vsi gledamo televizjo in vsi jo tud predvidevam plačamo, ker jo plačamo imamo pa tud pravico kaj reči o teh, ki jih gledamo, to je demokracija, jebat ga...., ki kot vidimo sploh ni tako pozitivna stvar, kot so si nekateri mislili, da je..., jst vidm pač prvo nekoga po fizičnem izgledu, posebej žensko, o njeni strokovnosti se ne poglabljam kej dost..
Evo, recimo, jst sem tud javna osebnost tukaj očitno, če ima en zadet anonimnež toliko dela z mano, ker on ve, da sem pijanček z 20 centov dolgo curo, ki stalno visi v zakajenem bifeju, hehe...., kaj čes, cena slave, pozitivne al negativne, pač njegova stvar, hehe.
Mislim, da ima ženska dost kilometrine za sabo in jo slabi komentarji o njej ne prizadenejo in prav je tako, če ujamem kakšno zanimivo oddajo od nje, si jo z veseljem ogledam, ni panike,
Default avatar

jaz bi tudi

Mojca je izobražena je napisal/a:
sicer pa ta ženska ve veliko tujih jezikov, prepotovala je kar nekaj sveta, je prav prijetno, ko je na tv, ima veliko lepih manir in tudi znanja
Jaz bi tudi prepotovala kar nekaj sveta (še več sveta kot sicer), če bi me RTVSLO častil.
Default avatar

BTDT

da bomo vedeli za kaj gre je napisal/a:
Hahahahaha! Outsourcing!
Mene bi na njenem mestu pobralo od sramu. Jbg... očitno ima konkreten ego in nerealno velik občutek večvrednosti.
Morda še ni videla Jurija Bradača ali morda Sama Jeranka pa Jureta Daiča ali pa Jureta Koširja...
Hm... morda pa sama ne seže tako visoko... ;)

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen