Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje konopljina krema-zdravljenje kože?

konopljina krema-zdravljenje kože?

Ali je kdo že poskušal s konopljino kremo ozdravit kakšno kožno bolezen ali problem? Kakšen dermatitis, luskavico, kožni lupus,…ali kaj drugega.

Po internetu zelo hvalijo to konopljo, ampak sama vem, da ni prav za vse.
Ima kdo kakšne izkušnje, nasvet?

Konoplja povzroca sizofrenijo. Ne jo jemat, niti s kremo ne!

Konoplja povzroca sizofrenijo. Ne jo jemat, niti s kremo ne!
[/quote]
Ha, ha, vic dneva! To je industrijska konoplja. Ne poznam kreme, poznam pa ljudi, ki blažijo to s smolo (eni jo raztopijo v olju) in pomaga.

nova
Uredništvo priporoča


Ha, ha, vic dneva! To je industrijska konoplja. Ne poznam kreme, poznam pa ljudi, ki blažijo to s smolo (eni jo raztopijo v olju) in pomaga.
[/quote]

Ti se kar mi smej in uporabljaj in se fiksaj s to konopljo, kmalu bos pristala v Polju. Obilo srece pri odvajanju!! To povzroca sizofrenijo in noben me ne bo kontra preprical. Prav nobeden, jasno??

Ti se kar mi smej in uporabljaj in se fiksaj s to konopljo, kmalu bos pristala v Polju. Obilo srece pri odvajanju!! To povzroca sizofrenijo in noben me ne bo kontra preprical. Prav nobeden, jasno??
[/quote]

Po moje jo imaš ti, ker klatiš take budale.

Hahahaha pa kaj si ti vsak dan tako blesav/a? Industrijska konoplja sploh ne vsebuje THCja bebec zagovedan

No vsebuje že ampak 0,2% kar je zanemarljivo, če pa delajo zadevo/kremo le iz kristalov CBD, pa ga resnično ne vsebuje.

Ti se kar fixaj in ostali tudi. Veliko srece pri odvajanju!

V DM-u kupim konopljino mast za lajšanje simptomov dermatitisa, meni se zdi dobra. Ker imam suho kožo, mi odgovarja mast na njej. Zdej da bi se ozdravil ne morem reči, definitivno pa je stanje boljše, ko se namažem. Sicer pa kombiniram z ostalimi stvarmi (olivno olje, baby olje, linola fett, bepanthen, melem…), tako da res nikoli nisem uporabljal zgolj in samo konopljine masti…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Konopljina krema,

Zdravi ogromno kožnih bolezni, nekatere bolezni olajša.
Tu je odvisno za katero bolezen potrebuješ kremo.
Se razlikuje krema za infekcije od kreme za suho poškodovano kožo.
Je pa važno, katere surovine se uporabljajo za izdelavo.
Če je cbd rso smoli odvzet THC(ga je zelo malo), potem ta smola v kremi ne deluje
najboljše, zato, ker ni sinergije med kanabinoidi.

Najbolje, da se naroči pri proizvajalcu namenska krema za točno določeno bolezen, nevšečnost.

Primer, huda kožna vnetja, rane, pozdravi v parih dneh.
Recimo, operacija gležnja zaradi raka. Rana se ni zacelila 6 mesecev, probali so se vsi farmacevtski umetni izdelki. Krema, v treh dneh se je začela rana zapirati in zdraviti.

Otrok, norice, namažeš rdeče pike, drugi dan jih polovice ni več.

Opekline, tretja stopnja, brez vseh zapletov, bolečine, obnovi kožo v 7 dneh.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ti se kar fixaj in ostali tudi. Veliko srece pri odvajanju!
[/quote]

Industrijska konoplja se uporablja cela rastlina, od korenin, listov, cvetov. Od prehrane, v gradbeni industriji, tekstilni, kozmetični, zdravilni, kot gorivo, ne le za vozila, verjetno tudi za ogrevanje, torej predvsem v kmetijski.
Že, če bi samo vse neobdelane površine posejali z njo, bi naše kmetijstvo vzcvetelo, z njim pa še vse ostale panoge. Predvsem sama kakovost zemlje, konoplja se seje le na čisto zemljo in vzgaja brez pesticidov!

Torej je več kot strateška rastlina!
Zato je t7di nismo smeli gojiti, ker je naše gospodarstvo in politika, ki ga kroji, nastrojeno tako, da stagnira, namesto uspeva.
Raje imajo onesnaženo podtalnico, zastrupljeno prst in pomore čebel in ostalih koristnih žuželk, ptic in končno kronično bolne ljudi.

Konoplja povzroca sizofrenijo. Ne jo jemat, niti s kremo ne!
[/quote]

Ti si eno navadno teslo, s opranimi možgani, ki nima pojma o pojmu! – Kako te ni sram klatiti takšne neumnosti po forumu, brez da se predhodno vsaj malo prepričaš, kakšne brezvezne “klamfaš”?

– Da ti bo jasno: Meni je CBD smola vrnila življenje, in to dobesedno, med tem, ko so mi ga antidepresivi samo jemali, in me pripeljali dobesedno na rob obupa.

Nisem več spal, nisem imel apetita, volje do življ. Potem sem seveda dobil na črnem trgu CBD smolo s 3% vsebnostjo THC-ja – ta zadeva mi je dobesedno vrnila življenje! Ni vsak CBD ok – deluje pravilno samo s pravilno kombinacijo THC-ja. In banda, ki nam to zdravilo uspešno zatira, že ve, zakaj je dovoljen CBD s samo 3% vsebnostjo THC-ja.

Sam ne kadim, poznam pa kar nekaj ljudi, ki kadijo – vsi super ljudje, in daleč od tega, da bi kdo izmed njih imel sizofrenijo, tako da prosim ne straši ljudi po nepotrebnem okoli tega, ker resnično nimaš pojma, kaj pišeš!

Ti si eno navadno teslo, s opranimi možgani, ki nima pojma o pojmu! – Kako te ni sram klatiti takšne neumnosti po forumu, brez da se predhodno vsaj malo prepričaš, kakšne brezvezne “klamfaš”?

– Da ti bo jasno: Meni je CBD smola vrnila življenje, in to dobesedno, med tem, ko so mi ga antidepresivi samo jemali, in me pripeljali dobesedno na rob obupa.

Nisem več spal, nisem imel apetita, volje do življ. Potem sem seveda dobil na črnem trgu CBD smolo s 3% vsebnostjo THC-ja – ta zadeva mi je dobesedno vrnila življenje! Ni vsak CBD ok – deluje pravilno samo s pravilno kombinacijo THC-ja. In banda, ki nam to zdravilo uspešno zatira, že ve, zakaj je dovoljen CBD s samo 3% vsebnostjo THC-ja.

Sam ne kadim, poznam pa kar nekaj ljudi, ki kadijo – vsi super ljudje, in daleč od tega, da bi kdo izmed njih imel sizofrenijo, tako da prosim ne straši ljudi po nepotrebnem okoli tega, ker resnično nimaš pojma, kaj pišeš!
[/quote]

Popravek:

“In banda, ki nam to zdravilo uspešno zatira, že ve, zakaj je dovoljen CBD s samo 3% vsebnostjo THC-ja.” – V mislih sem imel seveda CBD smolo s 0,2% vsebnostjo THC-ja – ta nam je legalno dostopna.

Če boš čakal na državo (birokratski režim-diktatura), potem boš legalno živel v mukah in umru.
Bolje nelegalno živ, birokratski režim in troli z njimi naj se pa Je.be.jo.

Ostale ovce, ne pa ne zanimajo. Saj imajo svojo sladko pašo. Hm. Alkohol ali kaj drugega.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

V DM-u kupim konopljino mast za lajšanje simptomov dermatitisa, meni se zdi dobra. Ker imam suho kožo, mi odgovarja mast na njej. Zdej da bi se ozdravil ne morem reči, definitivno pa je stanje boljše, ko se namažem. Sicer pa kombiniram z ostalimi stvarmi (olivno olje, baby olje, linola fett, bepanthen, melem…), tako da res nikoli nisem uporabljal zgolj in samo konopljine masti…
[/quote]

Poskusi še z boraksom, kar vanjo ga zamešaj ali pa ga zamešaj s kokosovim maslom, lahko tudi z vodo in se pršiš, oz. oboje. Je čudežni mineral.

Industrijska konoplja se uporablja cela rastlina, od korenin, listov, cvetov. Od prehrane, v gradbeni industriji, tekstilni, kozmetični, zdravilni, kot gorivo, ne le za vozila, verjetno tudi za ogrevanje, torej predvsem v kmetijski.
Že, če bi samo vse neobdelane površine posejali z njo, bi naše kmetijstvo vzcvetelo, z njim pa še vse ostale panoge. Predvsem sama kakovost zemlje, konoplja se seje le na čisto zemljo in vzgaja brez pesticidov!

Torej je več kot strateška rastlina!
Zato je t7di nismo smeli gojiti, ker je naše gospodarstvo in politika, ki ga kroji, nastrojeno tako, da stagnira, namesto uspeva.
Raje imajo onesnaženo podtalnico, zastrupljeno prst in pomore čebel in ostalih koristnih žuželk, ptic in končno kronično bolne ljudi.
[/quote]

Za zdravljenje shizofrenije pa bi morali dohtarji, še bolje bolniki sami, uporabiti magnezij, najbolje mgcl preko kože.

Pri meni se mazilo iz indijske konoplje žal ni obneslo, ne za luskavico in ne za zdravljenje rane po operaciji.

Ne verjamem v čudežne rastline, ki pomagajo skoraj pri vseh možnih težavah … Vsaka zdravilna rastlina je za nekaj … Ni pa pametno zanemarjati zdravilne lastnosti narave: rastlin, zelišč ipd. Pomagajo že, pri manjših težavah lahko tudi ozdravijo težave, pri čvejih pa pomagajo do neke mere, včasih tudi odvisno od posameznika.

Poskusi še z boraksom, kar vanjo ga zamešaj ali pa ga zamešaj s kokosovim maslom, lahko tudi z vodo in se pršiš, oz. oboje. Je čudežni mineral.
[/quote]

Tnx👍

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Nisi imel prave produkte iz konoplje in rabiš dober pogovor z nekom, ki te zadeve obvlada.
Pomaga in zdravi. Preverjeno in dokumentirano.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close