Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Delo v Avstriji

Default avatar

jančijanči

kje nej te pa najdem in kaj misliš,da bi lahko našla
Default avatar

Sirob

Glej, malo lahko svetujem, temveč zgolj opozarjam na pasti in one,ki z tvojo nesrečo nameravajo zaslužiti za prodajanje megle.

Tudi sam že eno leto iščem in sem preko EURES.SI do sedaj do dveh kontaktov prišel, oz do enega resnega razgovora v Beljaku, kjer sem bil v izbiri 2h Slovencev.
Brez jezika -Nemščine je škoda kaj iskati (sam sem 3 stopnjo) Nemščine naredil prej. Sploh pa izogibaj se barab, ki ti kao iščejo delo v Avstriji. Sam sem se opekel pri ; DELO V AVSTRIJI, plačal 60EUR, zabil dan razgovora v kraju nad Celjem z prevarantom NICOLA DI GRAZIA, pa dosegel en velik nič. Pošiljali so mi namreč neke naslove, ki sploh niso obstajali. Vse z njimi povezano je en popoln BAU-BAU, samo kasiranje denarja od naivnežev. Torej išči preko direktnih razpisov in ne plačuj Slovenske,Šentjernejsko-Italjanske in podobne naveze za prodajo megle....
Default avatar

petra -novi začetek

Zdravo tudi jaz iščem delo v Avstriji ,vzamem karkoli če kdo me mi lahko prosim kdo pove ali pa če gre kod z mano iskat delo .moj mail je PETRA .[email protected]
Default avatar

tišlar

OI, lepo bi bilo nekoga najti , ki že dela tam in bi bile te informacije veliko bolj verodostojne .Sicer pa za vse informacije o zaposlitve hvala vnaprej , info na . hrast35gmail.com
LP
Default avatar

Mimi24

Pozdravljeni!
Tudi sama sem med tistimi, ki iščejo delo. Ker res nimam sreče v Sloveniji in po vseh napisanih prošnjah, se mi zdi da je tud ne bom imela. Kot zadnja možnost se še obračam na ta forum. Sem 24 letna mlad mama, ki nikakor ne najdem službe. Končano imam srednjo ekonomsko šolo in sem še brez dneva delovne dobe ( pri vseh službah pa zahtevajo delovne izkušnje!, kako jih dobiti, ko pa moraš nekje tudi začeti). Začela sem gledati tudi za službe v avstriji, ampak ker res znam samo osnovno nemščino, brez pomoči nebo šlo. Delala bi karkoli, čistila, proizvodnja,.... res karkoli. Tako, da če je kdo ki mi lahko pomaga do dela zgoraj( sem iz okolice Maribora) v predelu Steiermarka,mu obljubim pol prve plače.

Moj kontakt: [email protected]
Default avatar

jodless

brez znanja nemščine je zelo zelo težko kaj dobiti.
Default avatar

jamesi

GraveLord je napisal/a:

Zakaj toliko laži?

1.nostrifikacija traja na bmwf na Dunaju 2 tedna, je zastonj in ti jo pošljejo domov priporočeno na njihove stroške, nostrificira zelo prijazna gospa katera govori slovensko. (ga. Wakounig Theresia se imenuje)

2. Slovenski izpit za viličarja velja v Avstriji, katerega vam naredi njihova Arbeitskammer, praktično za 100 eurov vam naredi prepis....100%

Lahko te je sram za toliko laži in zasteaševanja. Govorim iz prve roke iz mojih lastnih izkušenj, nostrificiral sem diplomo ter izpit za viličarja.
Default avatar

ogoljufan

Zdravo, jaz bi rad vse opozoril, da nikar ne nasedajte posredniku del v Avstriji www.delovavstriji.com.

Moja izkušnja:

pobrali so mi 59 EUR za petmesečno vključitev v njihovo bazo del. Teh del naj ne bi bilo moč najti na nobenem drugem portalu s prostimi deli. Jaz sem vsaj eno delo zlahka našel na advantageaustria.org. Imam dobro izobrazbo in izkušnje, pošiljali so pa z izjemo enega oglasa, same avstrijske minimalce, kar je za tako delo smešno in očitno pošiljajo kar avstrijci niti povohajo ne.

V petih mesecih so poslali približno deset oglasov. To je 5,9 eur na oglas?! Njihovi mejli so mimogrede vsebinsko na ravni osnovnošolskih otrok.

Jedro problema: posrednik mi je zatrjeval, da če nobenega kontakta ne izkoristim in na vse mejle odgovorim, da me ne zanima v dveh dneh, dobim povrnjeno 58 EUR. (en euro se izgubi za administracijo). Pet mesecev sem vse zavračal, zdaj pa denarja nočejo vrnit. Sprenevedajo se.

Da ne govorim o neprofesionalnih odnosih: potem, ko sem pogodbo podpisal in dal denar, se je sicer starejši možakar, ki najprej naredi vtis veleuspešnega pravnika, spustil še na najnižjo možno raven in mi popolnoma izven konteksta najinega srečanja iznenada ponudil še nakup pirotehničnih izdelkov (seveda najbrž vprašljivega izvora, brez računa). Vse skupaj sva opravila kar v lokalu enega izmed hotelov v Ljubljani, tako da ni imel stroška niti s kavo, kaj šele kakšnim poslovnim prostorom.

BTW: na (zelo amaterski) spletni strani imajo odstavek, kjer poudarjajo pomembnost točnosti, ko se udeležite termina z njimi za katerega ste dogovorjeni: to je zato, ker imajo ljudi natempirane na pol ure. V pol ure vas mora prepričat, pokasirat keš, zraven prodat še sezonsko priložnostno robo, vas odpravit in potem sprejet novega. To je razlog za točnost! Dobili se boste pa po vsej verjetnosti v lokalu - brez kave!

V glavnem, stran od njih, ker niso pošteni in se sprenevedajo. LP
Default avatar

ogoljufan

Dodajam še to: čudežni človek teh oglasov v Avstriji naj bi bil Nicola di Grazia, siv možakar z brado, ki se bo dobil z vami se bo verjetno predstavil kot Žare, hilda vse kuhinje v ozadju in posrednica sramotnih mejlov je pa Mateja Tomič, ki ima tudi nase odprt s.p. v Trebnjem.

Hkrati prosim za vse, ki ste bili kakorkoli nategnjeni, da se mi oglasite na tem mejlu [email protected]

Skupaj lahko nekaj dosežemo! LP
Default avatar

Kataja

Pozdravljeni!

Na vas se obračam z nekaj vprašanji glede dela negovalke na domu v Avstriji.
Pred dnevi se mi je namreč odprla možnost, da se za nedoločen čas zaposlim na tem delovnem mestu. Glede te službe imam nekaj pomislekov in sem v dilemi kako naj se odločim. Zato bi bila zelo vesela, če ima kdo izmed vas kakršno koli izkušnjo in informacije o delu z ostarelimi na domu; 24-urna nega in pomoč na domu 28 dni in potem sledi čas 28. dni, ko si doma. Pričela bi z delom na 2 oz. 3 stopnji nege (lažja demenca, Alzheimerjeva bolezen).

Dobrodošle so vse pristne informacije, da se nato tehtno odločim kako naprej - najlepša hvala vsem.

Lep pozdrav :)
Default avatar

ribery

če ve kateri za delo v avstriji kot skladiščnik,montažer ali proizvodnji delavec,mi naj prosim javi na [email protected],hvala.
Default avatar

Uršy

Tudi jaz bi šla zelo rada delat u Austrijo, če kdo ve za kako delo sobarice ali delo v proizvodnji, nekaj kjer ne potrebujem znanja nemškega jezika....trenutno ga namreč ne obvladam sem se pa ga pripravljena naučiti seveda...prosim javite mi na elektronski naslov: [email protected]
Default avatar

sibila medved

dela za zenske sicer ne ponujamo dela, iscem pa sliko pleskarje, parketarje, kljucavnicarje, elektricarje, vodovodne instalaterje, ... z iskusnjami in znanjem nemskega jezika.
interesenti poklicite na 040416110.
Default avatar

luks1234

Lep pozdrav!

Sem gradbeni tehnik, izkušenj nimam ravno, sem pa zelo delaven in za prvo roko iščem kakršno koli delo, jezika ne znam, angleško kar dobro obvladam. Če kdo ve za kakšno delo bi bil hvaležen še mail [email protected] Lep pozdrav vsem skupaj.
Default avatar

Sebenje

Lep pozdrav!

Ali kdo ve za delo v Avstriji, kjer ni potrebno perfektno znanje nemščine? V kakšni proizvodnji ali sezonsko za obiranje sadje, čiščenje, kot sobarica...

Hvala

[email protected]
Default avatar

ogoljufan enako

Malo drugače je namreč, denar dobiš povrnjen teh 58eur, če ti oni v 5 mesecih ne pošljejo nubenih informacij o delu v avstriji.
Tudi jaz sem se srečal s tem podjetjem oz bolj natančno z gospodom Nikolo v nekem hotelu v ljubljani, ne vem točno kateri hotel je pa na dunajski cesti ki se gre proti črnučam.
Plačal sem tudi 58eur za 5 mesečno obveščanje, nisem pa nubenega delodajalca v avstriji kontaktiral milsil sem in potem nisem mogoče zaradi malo znanja nemščine, res so zelo točno in si moral priti na sestanek z njim ob točni uri.
Rekli ste da so te naslovi iz avstrije ki so jih pošiljali lažni, ne vem točno ali so ali ne.
Malo bolj podrobno bi me zanimalo o tem podjetju.
In to je to ta povezava spodaj ane to je to podjetje, ki se prijaviš in te potem pokliče neka Mateja Suhasi tomič
Default avatar

ogoljufan enako

namreč meni se je predstavil ta gospod ko nikola pa vse tako kot je, plačal 58eur za 5 mesečno obveščanje na moj email in če nebi na email dobil nubenih informacij o delu v 5 mesecih bi ta denar potem vrnili, vsaj tako mi piše v moji pogodbi.
In, če preko njih dobiš delo v avstriji in ko dobiš prvo plačo moraš njim dati oz nakazati 100eur od prve plače in to samo enkrat se pravi prva plača in 100eur njim, potem pa nič več, vse to mi piše v pogodbi, da je to tako.

Pripelje se pa z nekim novim črnim Audijem A4.
In je rekel, da mu avto plačuje Avstrija, ker ima to podjetje baje take veze čez celotno avstrijo in ko se zanima za objavo del na avstrijskem trgu, pokazal mi je tudi neko diplomo o vsem tem s čim se ukvarja to podjetje in to ne diplomo iz slovenije pač je bila iz avstrije, ker z njim tako zelo sodelujejo, pač nekaj je potem že res od tega ali pač, ne vem ali je res vse tako kot je napisal ogoljufan, meni se zdi, da ni no ali je nisem prepričan glede tega točno.
Meni se ne zdi, da bi bili naslovi oz informacije o delu lažne.
Default avatar

Mevludin Dizdarević

Pozdravljeni,
išćem službo v avstriji kot polagalac keramike, laminatov, knaufa, voznik kombijev al pa v proizvodnji z osnovnim znanjem. Po poklicu se strojni tehnik, ker se tiče jezika nemškog obvladam osnove in imam iskušnjo delovno v proizvodnji.
Lep pozdrav!
Default avatar

zlate

zdravo
hocu da radim kod vas mi smo iz makedonia i imamo EU pasaport