Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

delo v avstriji

Default avatar

jože-jože

zabbica je napisal/a:
in ti si se nasedla tem forami pa ni kar ne pravi da delaš pa pa še in še tu pišejo samo taki ki so povezani z temi pa lp
Default avatar

obupana mama

Lep pozdrav

Tudi jaz bom konec leta ostala brez službe ( obrat bodo zaprli ), čeprav sem 11 let zaposlena v SGAutomotivu kot delovodja, s sedežem v SG. Prihajam iz Koroške in ker dela pri nas sploh ni za dobiti se obračam na vas. Delala bi vse za kar ni pogoj nemški jezik, ker ne znam nemško. Stara sem 33 let, poročena, mama treh otrok.
Mogoče pa se tudi meni lahko obetajo boljši časi in se najde kako delo tudi zame.( dom za ostarele, varstvo, pomivanje posode, delo v proizvodnji) Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.
[email protected]
Default avatar

zabbica

jože-jože je napisal/a:
jože-jož[email protected]če si ti padel na tako finto, to še ne pomeni da so vsi prevaranti....čeprav ne rečem, da ni nobenega takega.....avtorica tega foruma se mi je oglasila in je lepo povedala, da je njena pomoč brezplačna, če pa bo slučajno zahtevala denar, ji bom ga tudi dala ampak pri prvi plači in nič prej...ti se pa sam odloči, kaj boš naredil
Default avatar

BREZPOSELNA

Tudi jaz bom sredi decembra ostala brez službe.Po poklicu sem mizar nazadne pa sem delala v avtomobilski industriji(SGA-družinsko podjetje GRAH)kot sestavljavec kabelskih setov.Prihajam s Koroške in ker pri nas ni dela bi poskusila v Avstriji.Za začetek bi opravljala preprosta dela(sobarica,čistilka,delo v proizvodni in podobno)kjer ni pogoj nemški jezik imam pa namen se ga naučit.Če je možno bi delala v bližini meje.Za vsako informacijo ali odgovor se najlepše zahvaljujem.Lep pozdrav, [email protected]
Default avatar

colnago

Jaz mam redno delo v Aut ,pa bi šel raje nazaj na Agencijo . Dnara je veliko manj. prosim za podatke ,da probam . lp Igor
Default avatar

barbi43

Pozdravljeni! Tudi mene zanima delo v Austriji blizu meje lahko kot sobarica ali v kaki vrtnariji, lahko tudi v domu ostarelih kot pomočnica saj imam dudi na tem področju izkušnje, lahko tudi v kuhinji ali pa kako delo, kot čiščenje stanovanj ali kaj podobnega. Prosim za odgovor moj email [email protected]
Default avatar

stanislav mislovič

Ojla lep pozdrav moje ime je stanislav iz okolice ptuja zanima me ,če bi se našlo kako delo do graza proizvodnja,cnc posluževalec,ker sem obupal iskanju službe za pflegehelfera že iščem od 2.10 ,pa pošiljam prošnje,hodim na razgovore pa nič,stalo vzamejo drugega,delal sem 6 mesecev kot pflegehelfer prek firme trummer,ki samo sposojo,pa te pošilja od enega doma da drugega,pa spet teden dni doma,pa tak naprej,ne pa fiksno.
Zato bi probal kot strojni in metalurški tehnik,znanje nemščine zelo dobro.
Moj gsm je 031392448 ali [email protected]
lp
stanislav
Default avatar

tomaž

zanimam se za delo v avstriji in sem elektrotehnik no delal bi vse. nemščino obvladam super.
prosim za pomoč
mail.. [email protected]
Default avatar

Lila 78

Pozdravljeni,
Tudi mene zanima kakršno koli delo v avstriji,sicer sem po poklicu kuharica vendar,tega dela že lep čas nisem opravljala,zato bi raje poskusila v kakšni proizvodnji,čistilka itd......

moj [email protected] lp,pa že vnaprej hvala za odgovor
Default avatar

Vermesung ingeniur

Zdravo, bi prosil, za kakršnokoli informacijo, glede zaposlitve v geodeziji ( geodetski tehnik, ali inženir geodezije)...res bi bil zelo hvaležen....prosim za kontakt: [email protected]

Hvala in lp.

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius