Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

delo v avstriji

Default avatar

1982

Mene zanima, če je Nicki1 komu odgovorila. Če bi res kdo rad delal v Avstriji kot električar ipd. naj mi piše na meil: [email protected] Odpišem 100%. Prosim naj mi pišejo samo moški, ker je delo samo za njih.
Default avatar

Simona1234

Ker sem tudi sama brezposelna, redno spremljam takšne in drugačne oglase in upam, da se bo nekaj našlo zame. Ampak to, da se gredo eni tako zelo norčevat iz ljudi, jim obljubljat neko zaposlitev oziroma urejanje zaposlitve to pa je višek. Mislim, da se da preko ip izvedet, kdo je poslal ta oglas in se ga naj javno tukaj predstavi. Milo za drago, kakor pač rečejo.
Svinjarija.
Default avatar

arnejcic jan

Pozdravljeni!tudi mene zanima delo v avstriji!Po poklicu sem električar in imam 5 let izkušenj!hvala!tukaj pa še moj mail:[email protected]
Default avatar

zabbica

Simona1234 je napisal/a:
[email protected] glede na to, da si tako sovražna nastrojena, se sploh ne čudim da si brezaposlena....ti bi kar linčala avtorico tega sporočila...ko v srednjem veku......naj ti zaupam, da se je Nicki 1 meni oglasila in vse lepo razložila, ko lahko ona pomaga pri iskanju zaposlitve.......če bi tebi zdrava pamet delala, bi vedela, da če nekdo napiše da dela za Avstrijsko agencijo, potem je logično da nima časa cele dneve viseti na interentu
Default avatar

slikopleskar in fasader

dober dan iscem res delo v tujini in sem zelo dober fasader in malar in knaufar delam ze celo zivljenje to ker me veseli ce se rabite delavce mi posljite meil na [email protected] sma dva prijatelja ko bi sla delat skupi v tujino.v naprej se zahvaljujem za odgovor.
Default avatar

ZDRAVSTVO

Pozdravljeni,

zanima me delo v Avstriji najprej občasno kot pomoč ob prostih dnevih, dopustu in vikendih nato redno, nemško znam bolj malo in bi se želela prej še naučiti jezika. Sem dipl.med.sestra z 17 letnimi delovnimi izkušnjami.

lp. [email protected]
Default avatar

sabina topolovec

dober dan iščem delo v tujini .imam petnajst let delovne dobe in zato imam kar precej delovnih izkuše
nj.zato prosim za pomoč.poprimem za vsako delo.za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.
lep pozdrav sabina
Default avatar

hokus

iščem delo kot varnostnik. imam izkušnje 6 let -intervent. sem iz krškega.lp
Default avatar

zima12

Pozdravljeni,

tudi mene zanima delo v Avstriji (proizvodnja, kuhinja), predvsem pa v bližina Welsa. Kakršnekoli informacije na e-mail: [email protected] bom zelo vesela.

Hvala in lp
Default avatar

DejanG

Pozdravljeni,

tudi mene zanima delo v Avstriji (proizvodnja, delo v skladišču). Kakršnekoli informacije na e-mail: [email protected]

Hvala in lp
Default avatar

Meonia

Pozdravljeni, sodna tolmačka za nemški jezik hitro in ugodno v nemški jezik prevedem in sodno overim dokumentacijo za zaposlitev, Lidija 051/671 028.
Default avatar

DeKi

Pozdravljeni, sem Dejan, star 26let, živim na Jesenicah, po izobrazbi sem strojni mehanik.
Prosim Vas če veste za katerokoli delo v Avstriji.
Imam izkušnje z različnimi stroji-cnc stroji, stroji za brizganje plastike...
Ter izkušnje z različnimi deli v proizvodni ali skladišču, kot vzdrževalec strojev, varilec in rezkalec.
Opravljen imam izpit za viličarja.
Za kakšne koli informacije se že v naprej zahvaljujem, pišite mi na email: [email protected]
Default avatar

pattyka

Pozdravljeni! Tudi mene zanima delo v avstriji.... Stara sem 24 let in bi si rada tako kot tudi ostali umogocila boljse zivljenje.... Prosim obvestite me kaj na [email protected]. Lep dan
Default avatar

r1ok

Pozdravjeni!
tudi mene zanima delo v Avstriji. Star sem 25 let iz Maribora. Trenutno sem zaposlen kot operater digitalnega tiska, sem pa pripravljen delati kar koli. Prosim obvestite me na [email protected]
lep pozrav! ter se vidimo v Avstriji :)
Default avatar

pero 376

Pozdravljeni mene pa zanima delo voznika ali delo v gradbenistvu lep pozdrav [email protected]
Default avatar

grega.buggy

Mene pa bi zanimalo delo v A, na področju strojne obdelave. Delam na BORVERKU CNC operater.
Bi vas prosil da me kontaktirate moj mail [email protected]
hvala
Default avatar

jože-jože

tale ki naj bi rihtal delo v avstriji je eden veliki preverant saj ti kasira 59 eur preden ti začneš delati potem pa še 100 eur .Ime mu je Nikolaj in ko mu rečeš da tega ne boš plačal se kar spakira . Pllus tega te povabi v razgovor v najdražje hotele samo da še plačaš povrhu drago pijačo ----preverant

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius