Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

iščem delavce za delo v Avstriji

Default avatar

vfva

frgnij
Default avatar

barbi43

Pozdravljeni! Tudi jaz iščem delo v austriji saj sem ostala brez zaposlitve, lahko kot čistilka, sobarica, delo vdomu ostarelih ,delo v vrtnarstvu imam tudi maikerske iskušnje ampak nemško ne znam dobro zato bi prosila če mi lahko kako pomagate moj mal [email protected]
Default avatar

juhej

haha maikerske iskušnje...kaj te to je ? pomagati: ponudim ti lahko tečaj slovenščine.
Default avatar

barbi43

barbi43 je napisal/a:
Default avatar

barbi43

[quote="barbi43"]Pozdravljeni! Tudi jaz iščem delo v austriji saj sem ostala brez zaposlitve, lahko kot čistilka, sobarica, delo vdomu ostarelih ,delo v vrtnarstvu imam tudi iskušnje ampak nemško ne znam dobro zato bi prosila če mi lahko kako pomagate.
Default avatar

grobenski

IŠČEM DELO V AVSTRIJI...avtomehanik,lahko v proizvodnji ali na kakšnih linijah.....kontaktirajte me na [email protected]
Default avatar

frajer

spostovani !
iscem si delo v Avstriji,sem ing. gradbenistva,zelo obvladam organizacijo in vodenje,nadzor,sam nazalost ne obvladam dobro nemski jezik. prosim ce gdo ma kak kontakt od kaksnega podjetja v Avstriji ki bi kaj podobnega rabili,tisti nasi posredniki iz SLO SO NAZALOST 90% SAMO LAZNIVCI

v naprej se zhvaljujem
lp
Default avatar

zabbica

frajer je napisal/a:
ams.at, hoffman, manpower,25 KJ PersonaldienstleistungsgesmbH,trenkwalder,....
Default avatar

sibila Medved

Pozdravljeni,

za vse informacije me kontaktirajte na tel:040416110 ali 040416111
ali se pa kar oglasite v nasi poslovalnici v Mariboru v Koloseju!!!

pa lepe praznike vsem... :)
Default avatar

[email protected],com

Imam 20 letne izkušnje ,kot strojni ključavničar ,monter strojev,4 letne kot operater CNC LASERJA.
Če vam moj profil ugaja lahko stopimo v kontakt.

GSM ; 040630078
Default avatar

sibila Medved

vsi interesenti me poklicite na tel. 040416110 ali 040416111

va srecno in uspesno novo leto vsem :)
Default avatar

viktor 12

pozdravljeni iscem delo v avstriji v gradbenistu ali pa strojne omete te delam 14 let.

Lep pozdrav! tel 031 758 645
Default avatar

špokpopošijkjo

Gasthof

Zum Stiegenwirt

8143 Dobl, Unterberg 59
Tel/Fax: 03136/5 26 27 /2
Default avatar

goca.malla

Pozdravljeni!

Tudi jaz bi delala v Avstriji. Trenutno pišem diplomo in jo bom nakasneje v 2-3 mesecih končala in bom nato diplomirana ekonomistka. Trenutno sem po izobrazbi ekonomski tehnik-srednja šola. Zanima me, če bi se dalo dobiti kakšno delo v tej smeri, ali pa kot prodajalka, možno tudi kot varuška. Slabost je da nemškega jezika ne obvladam, sem se ga pa pripravljena naučiti. Dobro pa govorim angleško, srbsko ter pasivno špansko.

Če bi se našlo kakšno ustrezno delo, me prosim kontaktirajte na [email protected]
Default avatar

sibila medved

Ojla lep pozdrav gospa sibile,moje ime je gabrijela borak ,prihajam iz ptuja.zanima delo v avstriji kot prodajalka ali čisčenje prostorov ali delo v proizvodnji.Po poklici sem prodajalka in socialna oskrbovalka.Delala sem v domo starejših občanov kot negovalka,tudi kot čistilka,v proizvodnji in tudi v trgovini.
Moja kontaktna št.031-297334
lepe pozdrave
gabrijela borak
Default avatar

pomočnica v gostilni

Hej špokpopošijkjo!
Lahko napišeš kaj več-kaj se rabi v tej gostilni (pomoč v kuhinji), zahtevajo znanje nemškega jezika, kje je ta gostilna, nudijo nastanitev, kolikšno je plačilo?
Default avatar

sibila medved

pozdrav,

resni interesenti poklicite na tel.040416110 ali 040416111
ali se osebno oglasite v nasi pisarni na Loski ul 13, v Koloseju Maribor

lep dan vsem :)
Default avatar

PODJETNIK

zanima me ali kdo išče podjetnika.ki montira in upravlja razne montaže.
Default avatar

nastro

živjo!

jaz pa sem slišala, da hodijo organizirane skupine čistit v smučarske centre po avstriji (npr. nassfeld,...) po nekajkrat tedensko in sicer po okoli 10 ur na dan. zelo bi bila vesela kakršne koli informacije glede tega, ali pa kakšen koristen kontakt..lahko mi pišete na e-mail: [email protected]
hvala in lp
Default avatar

vulkanizer

pozdravljeni...
iščem zaposlitev v avstriji in sicer v smeri vulkanizer- mehanik...po poklicu sem finomehanik, ter imam že 7 let del.izkušenj v smeri vulkanizerja...za vse informacije bi vas prosil da mi sporočite na
mail : [email protected]

lep pozdrav

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius