Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

mojaZaposlitev.si

Pomoč pri pisanju seminarske, diplomske in magistrske naloge

Default avatar

Učenje je veselje

Si tudi vi težko vzamete čas za pisanje seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog? Bi tudi vi želeli čimprej zaključiti s študijem, pa vam zaradi službenih in drugih obveznosti ne uspeva kot bi to želeli? Brez skrbi, tu smo, da vam pomagamo.

Kontaktirajte nas na e-mail [email protected] in odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Naj bo učenje veselje!
Default avatar

pomocpristudiju

Kontaktirajte me vsi tisti, ki imate tezave pri pisanju seminarskih, diplomskih ali magistrskih nalog. Anonimnost, profesionalnost in hitra odzivnost zagotovljena. Kontakt: [email protected]
Default avatar

mickel

Potrebujete pomoč pri pisanju diplomske ali magistrske naloge?

Ugodno pisanje seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog za družboslovje in informatiko. Cena že od 10 € na stran naprej. Prav tako velika izbira že izdelanih seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog po fiksni ceni, ki se jih s programom prefiltrira, da jih detektorji plagiatov ne odkrijejo. Pišite na naslov: [email protected]

http://mickel9jonson.wixsite.com/diplomeseminarske
Default avatar

Rakica40

Nudim pomoč pri pisanju vseh vrst nalog. Uredim tudi angleške povzetke in pomagam pri lektoriranju nalog. Za slednje izdam potrdilo in račun. [email protected]
Default avatar

SKRIPT

Transkripcija = 1 h posnetka = 58 EUR
Pretipkavanje = 1,3 EUR = 1.500 znakov brez presledkov

Naročila: [email protected]
Default avatar

ElektroExpert

Nudim pomoč pri pisanju seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog s področja elektrotehnike za srednje poklicne šole, gimnazije,

visokošolske ter univerzitetne študije. Moje delo obsega:
- Pomoč pri izbiri tematike
- Pisanje besedila (vključno z povzetkom v angleščini)
- Iskanje & citiranje virov
- Oblikovanje besedila (kazalo, prelom, oštevilčenje etc.)
- Priprava in obdelava grafičnega/slikovnega materiala
- Po potrebi priprava PowerPoint predstavitve

Za več informacij pišite na [email protected].