Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

mojaZaposlitev.si

Kako dobiti posojilo brez garancije ali oderuških obresti, če si brezposeln

Default avatar

barbara335

Živjo,

Moje ime je Tanja in pred kratkim sem želela najti ugodno posojilo. Ker nisem imela redne zaposlitve, na banke raje sploh nisem šla. Zato sem malce pobrskala po spletu in sčasoma našla eno zanimivo zadevo, kjer je možno dobiti seznam privat posojilodajalcev, ki dajejo kredite brez klasične garancije in oderuških obresti, le z notarskim zapisom in minimalnimi podatki. Ko sem naročila in prejela seznam, sem jih nekaj tudi kontaktirala in v kratkem dobila kredit. Sicer le 2.000 eur, pa vendarle. Tudi s poplačilom in odlogi ni bil problem.

Ker vem, da je žal pri nas precej takšnih, ki ne morejo dobiti posojila, sem se odločila malce pomagati in objaviti svojo zgodbico. Meni osebno se je dobro izteklo, upam pa, da se bo še komu drugemu.

No, tukaj je povezava: http://posojila.blogspot.com

Pa lep dan vsem skupaj in veliko sreče!
Default avatar

Lea123

Jaz sem si pred časom sposodila na strani posoja-denarja.com

Obresti so bile ok, za prevzem gotovine pa sem se zmenla s starejšim gospodom v lj ... priporočam
Default avatar

sanjam_s

žal,stran več ne obstaja!
Default avatar

sanjam_s

PROSIM,ZA ŠE KAKŠEN UČINKOVIT PREDLOG ZA POSOJO, NA PODLAGI NOTARSKEGA ZAPISA.NAJLEPŠA HVALA!
Default avatar

tamara_9

NUJNOOOOOOOOOOOO!!!!!

MOGOČE KDO VE ZA KAKERŠNO KOLI POSOLJILO ! NUJNO BI RABILA! NUJNO!
Default avatar

GAMA FINANCE

Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranja vaših različnih dejavnosti ali projektov, se obrnite na nas.
E-pošta: [email protected]
Default avatar

Bea-nik

Goljuf
Default avatar

biggerdreams

Pozdravljena!

Bi mi lahko malo več povedala glede tega gospoda, ki ti je posodil denar? Bi ti bila zelo hvaležna! Lahko mi napišete tudi na mail [email protected].

Lep pozdrav