Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

mojaZaposlitev.si

Iščem resno, zanesljivo Čistilko stanovanja! Maribor ...

Default avatar

Saneja

Pozdravljeni!
Iščem resno, zanesljivo osebo za čiščenje mojega stanovanja 1-3 na teden!
Ker sem redno zaposlena samostojna podjetnica, in sem veliko na terenu. Iščem resno zanesljivo Čistilko katera bi mi prišla 1-3 na teden počistiti stanovanje!
Plačilo po dogovoru, stanovanje je 2,5 sobno ( 70m2 )
Iščem osebo iz Maribora, saj zivim v Mariboru!
Default avatar

Maribor

Lahko me pokličete če še niste našli osebo za čiščenje stanovanja.Tel-040-591-883 Alisa
Default avatar

Saneja

Vas pokličem danes okoli 18h ... Hvala

Maribor je napisal/a:
Lahko me pokličete če še niste našli osebo za čiščenje stanovanja.Tel-040-591-883 Alisa
Default avatar

Saneja

Sem zelo zainteresirana, lahko začnem takoj, moja št. 051 318 317 Irena
Default avatar

jazsembabica

Sem zelo zainteresirana za vašo ponudbo, 051 318 317
Default avatar

Iščem delo

Čakam na vaš odgovor.Hvala Lp
Default avatar

Iščem delo

Čakam na vaš odgovor.Hvala Lp Alisa
Default avatar

tamara.s

Pozdravljeni, moje ime je Tamara, stara sem 24 let, zivim v centru Maribora,trenutno brez sluzbe. Pripravljena sem na vaso ponudbo o delu, sem resna in delovna punca. Ce se niste dobili svoje kandidatke me prosim poklicite : 051-317-005, lp tamara
Default avatar

Majda in E

Spoštovana
ker nimam službe, opravljam 3 dni v tednu delo čistike gostinskega lokala. Ostane mi veliko prostega časa ki bi ga rada zapolnila z zaposlitvijo ali z delom. Sem iz Maribora, stara skoraj 60 let.
pričakujem odgovor
Majda
Default avatar

UČITELJICA

Pozdravljen.

Vašega dela bi bila zelo vesela. Sem mamica dveh otrok, zato zelo dobro vem, kaj pomeni čiščenje :))))po poklicu sem učiteljica, a trenutno brez službe, zato bi resnično rada nekaj zaslužila. Stara sem 30 let in živim v Mariboru na Teznem.

Lep pozdrav.

Nataša 070 388 624
Default avatar

justme27

pozdravljeni,

če še niste našli kandidatke se javljam. izkušnje s čiščenjem imam. trneutno čistim eno večjo družinsko hišo, tako da bi mi vaša ponudba prišla zelo prav.. sem pa iz maribora. info prosim na mail [email protected]
Default avatar

trgovina

Pozdravljeni,sem iz Pesnice pri Mariboru,star 35 let in mamica 2 otrok,delam v dveh izmenah.Dodaten zaslužek bi prav prišel,če še niste našli kandidatke prosim pokličite 040/793 094.
Hvala Mojca
Default avatar

mari.m.6

Iscem zensko srednjih let, ki bi nam bila pripravljena pomagati pri ciscenju in likanju.
Imamo stanovanjsko hiso v okolici Maribora. Cena po dogovoru.
LP Mari
Default avatar

051-227-776

išćem kakšno hišo ali stanovanje za čišćenje, lahko tudi likanje,okolica vrhnike,logatca,borovnice,horjula,dragomerja,dobrove,brezovice na telefonsko številko-051-227-776
Default avatar

adriana krchnava

jaz bi imela zajem za cistilku sem iz maribora prosim javite me na tel.040467231.hvala l.p
Default avatar

v v

Sem Viktorija in pripravljena ucinkovitega sodelovanja. Vec bi se pogovorila po tel ali osebno. Moja st. je 041 534 437
Default avatar

051-227-776

išćem kakšno hišo ali stanovanje za čišćenje lahko tudi likanje na telefonsko številko-051-227-776
Default avatar

Nina_lubec

Pozdravljeni.

Zaradi službenih obveznosti in nosečnosti iščem resno in zanesljivo osebo za pomoč pri čiščenju stanovanja (približno 70 m2, 2,5 sobno v Mariboru). Za več informacij me prosim kontaktirajte [email protected]
Default avatar

morje12

Pozdravljeni, prosim pokličite na številko na številko 068 602 812,hvala.
Default avatar

morje122

Pozdravljeni,opravljam čiščenja in likanje, prosim pokličite na številko 068 602 812,hvala. morje12