Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša že odkorakal s soočenja

Janša že odkorakal s soočenja

Takega človeka boste volili? Človek na mestu premierja, ki zastopa našo državo, mora biti značajsko trdna osebnost, če mu že odpuščate prelamljanje obljub.

https://www.zurnal24.si/slovenija/jansa-po-15-minutah-odkorakal-s-soocenja-310755

Hja, manjkal mu je Požar, da bi mu pomagal s kakšno lažjo.

Ziher so ga levaki pričeli jebat.

https://magicshop.si/vse_kategorije/vse_za_pusta/pustna_ocala_in_krinke_za_oci/6226/beneska_maska_dolgi_nos_04725/

Saj je v ZDA tudi zmagal tip, ki ne zna kontrolirati svojih izbruhov jeze.

In tebi se to zdi fino?…. Dizaster….

Volili so ga pa farmerji, tisti, ki radi spremljajo resničnostne šove iz fotelja s pirom v roki po zaključenem dnevu na njivi.. Kruha in iger. in tako nekako bo tudi pri nas….

Kaj se je ded zlomil že zdaj, ni zdržal z masko umirjenosti niti do nedelje? :)))


Ko ni po dlaki, puklasti odide!

In tebi se to zdi fino?…. Dizaster….

Volili so ga pa farmerji, tisti, ki radi spremljajo resničnostne šove iz fotelja s pirom v roki po zaključenem dnevu na njivi.. Kruha in iger. in tako nekako bo tudi pri nas….
[/quote]

A bejž no, republikanci se ti vsi zdijo neizobraženi in zaplankani? Poznaš vsakogar osebno?

In tebi se to zdi fino?…. Dizaster….

Volili so ga pa farmerji, tisti, ki radi spremljajo resničnostne šove iz fotelja s pirom v roki po zaključenem dnevu na njivi.. Kruha in iger. in tako nekako bo tudi pri nas….
[/quote]
Pa saj zo nima veze.
Važna je večina in če smo/so v večini budale nas bo takšen tudi vodil
Tebe pa tvoj npr. Korl, ali oni mali levak.

A bejž no, republikanci se ti vsi zdijo neizobraženi in zaplankani? Poznaš vsakogar osebno?
[/quote]

Sem v povprečju 3x letno v USA in se pogovarjam tam z različnimi osebami….. Kolikokrat maš pa ti to možnost?

Sem v povprečju 3x letno v USA in se pogovarjam tam z različnimi osebami….. Kolikokrat maš pa ti to možnost?
[/quote]

To bo ja, pri tebi se opazi “svetovljanstvo”.

Človek, ki svojega političnega sogovornika potisne v drek pred vso slovensko javnostjo, ne zasluži krogca na volilnem listku.
Če je nasamaril njega, kako bi šele navadne državljane!

Slabo divanim madžarski, nešto malo, a i to s greškom.
Tečno govorim rukama i perfektno se služim smeškom.
Ali madžarski ne umem, daj, nauči me, leba ti!
Nisam mog o da pomislim da će mi tol ko trebati.

A bejž no, republikanci se ti vsi zdijo neizobraženi in zaplankani? Poznaš vsakogar osebno?
[/quote]

Napiši no prosim, kolikrat letno si v Ameriki, v živo in imaš realno predstsvo ns podlagi doživetega in podebatiranega?

A bejž no, republikanci se ti vsi zdijo neizobraženi in zaplankani? Poznaš vsakogar osebno?
[/quote]

Napiši no prosim, kolikrat letno si v Ameriki, v živo in imaš realno predstsvo ns podlagi doživetega in podebatiranega?


;)))))))))))))

To bo ja, pri tebi se opazi “svetovljanstvo”.
[/quote]

—mi piše nekdo, ki ne vidi in ne doživi dlje, kot do lat domačega plota….

In tebi se to zdi fino?…. Dizaster….

Volili so ga pa farmerji, tisti, ki radi spremljajo resničnostne šove iz fotelja s pirom v roki po zaključenem dnevu na njivi.. Kruha in iger. in tako nekako bo tudi pri nas….
[/quote]
No, farmerji imajo kmečko pamet. Ne znajo delat raket, hudega jim pa ni. Od naduvanih izobražencev se pa da hudičevo dobro živet. Medtem ko kmeta ne boš zlahka na finto vrgel.

In mi se moramo po tvoje v slabem zgledovati po Ameriki? Mi smo JJ že imeli za vladarja, pa se nič ne naučite.

A bejž no, republikanci se ti vsi zdijo neizobraženi in zaplankani? Poznaš vsakogar osebno?
[/quote]

Republikanci so že po defaultu bolj nazadnjaški in zabiti, vpliv krščanskega fundamentalizma ima svoje posledice. Kako to vem? Bil tam in videl.

Kaksne bo sele zganjal. Me je ze zdej sram.

Pogrešam nagovor Franceta Cukjatija v stilu “Boste videli. Še jokali bomo, če ne bo Janez Janša zmagal!”

Republikanci so že po defaultu bolj nazadnjaški in zabiti, vpliv krščanskega fundamentalizma ima svoje posledice. Kako to vem? Bil tam in videl.
[/quote]

Potem pa res čudno, da po defaultu tanapredni in tapametni niso sposobni uspešno voditi države, a ne? Mislim seveda na Slovenijo.

A ima Sds spet tisto brošuro 1001 rešitev za Slovenijo ali kako že, kot pred leti. Ko so bili na oblasti so pa državo pripeljali v največjo krizo in v popoln propad. Še dobro, da so jo drugi nekako spravili iz krize, da bo sds sedaj imel spet kaj za pokrast.

New Report

Close