Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zidan in SD a naj njih volim

Zidan in SD a naj njih volim

Sem brala intervju, se mi zdi presenetljivo razumen tip. Mnenja? Absolutno ne bom: NSI (bi ce bi ostala gospa Ljudmila predstavnica), niti slucajno primitivce: Jelincic, Jansa, Pozar, niti zadetka Mesca in ne pasivno agresivnega Sarca. A je sploh kdo normalen? Tale Zidan se mi zdi se najboljsa opcija.

Je za trume migrantof !


Kaaaj? Pa ne nooo. A je prosim sploh kateri normalen kandidat/stranka 🙁 ? Pa ne mi zdej mafijskega kriminalca predlagat. P..jst ne grem volit. Sej nimam koga. Kdo si zasluz glas in it naprej? Ma noben od teh se mi zdi.

Je za migrante in totalno nesposoben, njihova stranka pri vsaki bedariji zraven in že 10 let v vladi. Voli pa katero od manjših strank, lahko tudi SLS ali pa Dobro državo ali Pirate.

Židan je popolnoma nespsoben kmetijski minister. njegova stranka je v parlamentu 20 let pa nič od nič.
Da ne govorim o javnih nastopih kjer je medel.
Bolje potem SMC ali kakšna dobra država.
SD mora čim prej na smetišče zgodovine.

Če se ti zdi o.k., ga voli, seveda.

V vsaki vladi, v kateri so bili, niso naredili NIČ! Pod njimi je šlo vse na slabše, zakuhali so TEŠ, torej pol milijardni minus za državljane – HVALA, NE.
Volim Cerarja.

pazi, ne voliš človeka, voliš stranko in SD je bila praktično v vseh levih vladah do zdaj … rezultat imamo danes 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Cerar je pa tudi svojega denarja vreden. Uničil je zdravstvo, on je kao odgovoren za gospodarsko rast, ko pa mu je Bratuškova rekla, da je bila gospodarska rast že ko so od njih prevzeli vlado je ostal brez besed, a žal je kmalu spet začel z bahanjem.

Cerar je pa tudi svojega denarja vreden. Uničil je zdravstvo, on je kao odgovoren za gospodarsko rast, ko pa mu je Bratuškova rekla, da je bila gospodarska rast že ko so od njih prevzeli vlado je ostal brez besed, a žal je kmalu spet začel z bahanjem.
[/quote]

cerar je v tem mandatu moral poplačat vse, ki so ga na to mesto postavili … žal je plačeval z zdravstvom in 27km drugega tira, za katerega so na začetku mandata govorili, da ga še 30 let ne bomo rabili, na koncu pa panika …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Cerarja bo volil celotni javni sektor, saj toliko kot je on za njih naredil ne naredi niti Barca.

New Report

Close