Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo je na vas pred volitvami naredil NAJSLABŠI vtis?

Kdo je na vas pred volitvami naredil NAJSLABŠI vtis?

Mene je zelo negativno presenetil Erjavec, se mi zdi, da ima on upokojence samo za norca, samo za dosego svojega cilja pa itak.

Zelo pozitivno mnenje pa imam o Čušu.

Kdo pa je v tem predvolilnem času na vas naredil najslabši vtis?

https://www.facebook.com/butalci.si/videos/1689465381088712/


Najslabši vtis na teh soočanjih so naredili novinarji RTV slovenija, ki naj bi bili v službi ljudstva in javnosti, v resnici pa so totalni servis murgeljskih cirkusantov. Totalna neprofesionalna novinarska srenja, ki je zaposlena na “nacionalnem” RTV ju in ki se za povrh financira iz davkoplačevalskega obveznega RTV prispevka. Takšnih novinarjev Ljudstvo ne rabi. Rabi ga zgolj komunistična elita.

Ob teh volilnih kampanjah in soocenjih sem pomislila:
Dobro da Slovenija sploh se obstaja, ce pogledamo, kdo in kako nas vodi!

Nikdar ni kandidiralo vec strank kot letos in nikdar nismo imeli manj izbire! Vse eno govno vecje od drugega!

Najslabši vtis: Luka Mesec, Dejan Židan, Miro Cerar in Karl Erjavec

Janša, tako kot vedno.


Najslabši vtis JJ, brez njegovih floskul, dramatičnosti, populizma to ni on, očitno so mu strokovnjaki naročili naj bo raje tiho in bo bolj všečen.


Najslabši vtis JJ, brez njegovih floskul, dramatičnosti, populizma to ni on, očitno so mu strokovnjaki naročili naj bo raje tiho in bo bolj všečen.
[/quote]

Samo še dva dni počakaj, da ga naivneži izvolijo, pa se bodo populizmi in floskule vrnile s precejšnjo mero maščevalnosti.


Najslabši vtis JJ, brez njegovih floskul, dramatičnosti, populizma to ni on, očitno so mu strokovnjaki naročili naj bo raje tiho in bo bolj všečen.
[/quote]

Jaz razumem da si od jj navijac iz koristoljubja ali neumnosti, ampak da si pa porocen z njim, moras bit pa precej specificen.

Samo še dva dni počakaj, da ga naivneži izvolijo, pa se bodo populizmi in floskule vrnile s precejšnjo mero maščevalnosti.
[/quote]
Vem je že bilo v obdobju 2004-2008 ampak sedaj bo huje.

Je res, da bodo v nedeljo od 6:30 do 18:30 avtobusi na vsakih 10 minut brezplačno vozili Fužinske birače na svoja biračka mesta in nazaj??? MOL časti

Fužinci, danes pa le stopite še do Ahmada, da vas brezplačno ostriže in obrije.

Koga morate pa obkrožiti, vam bodo pa danes napisali na roko na Mirovnem inštitutu.


Najslabši vtis JJ, brez njegovih floskul, dramatičnosti, populizma to ni on, očitno so mu strokovnjaki naročili naj bo raje tiho in bo bolj všečen.
[/quote]

Je pa zanimivo, kako se vsi ograjujejo od njega, kot da je kužen. Mu mora biti prav neprijetno, pa tudi ne zgleda ravno zdrav. Če bo mandatar, se mu trda piše.

Najslabši vtis?
Janša

Vse najslabse si mislim o jajotu erjavcu zidanu sarcu cusu cmerarju. Mesec bi mi se kar bil, mi je pa napihovalka tomic tako antipaticna. Mlecnozobi luka potrebuje kilometrino in drugo partnerico.

Name Jajo. Je sicer kar tiho in je skril rogove, ampak ne dvomim, da jih bo kaj kmalu pokazal.

Daj no zlezi iz Janševe riti.


Tisto, ki mu je pomagala spravit ga, kjer je in jo je potem zamenjal za zdajšnjo?

Zakaj lazes in zavajas?!

Na Fuzinah imamo volisca par metrov od blokov in se nam ni treba vozit na volisca tako kot vam, ki ste v Vokojebinah doma!

Ce pa mislis, da nam stranke na dan volitev dajo vec razkosja kot cam, se pa zali SDSu in NSiju, ne jokcat po forumih in sproscat svoje frustracije na nas Fuzincanima!

Najslabši vtis sta name naredila Janša in njegov oproda Požar, ki je ustanovil svojo stranko samo zato, ker njegov šef Ivan ve, da četudi dobi največ glasov volilcev, vlade ne bo mogel sestaviti. NSi in SLS namreč kot edina možna koalicijska partnerja SDSa bosta dobila premalo glasov, zato si z njima ne more pomagati.
Požarjeva stranka je bila ustanovljena ravno zato, da bi pobrala glasove neopredeljenih in tudi tistih, ki bodo volili Šarca. Včerajšnji napad na Šarca je bil dogovorjen, najbrž Požar in Janša računata na dodatne glasove.
Dogodek me v bistvu ni začudil, tipičen za oba akterja spletke. Glasov pa Požar zaradi tega ne bo dobil nič več. Žal.:-)

Požar se mi pa prav gravža, tak ljigavac je. In on ima neke “vire” svojih lažnih novic in on samega sebe imenuje “novinar”!!!! Nagravžno.


Že v osnovni šoli učijo, da zmerljivke in zbadljivke niso na mestu. Vi, ki se stalno tolčete po prsih, kako ste strpni in tolerantni, uporabljate za poimenovanje besedo puklasti.

iz katerih se ne naučiš ničesar novega!
Leto izdaje : 1980

Ne grem na kolena.

vsi, ki niso sposobni biti tiho, ko eden govori
skakanje v besedo je še hujši napad na osebo, kot žaljivke

Požar se mi pa prav gravža, tak ljigavac je. In on ima neke “vire” svojih lažnih novic in on samega sebe imenuje “novinar”!!!! Nagravžno.
[/quote]

Res je ogaben. Pa zanimivo je še nekaj. Včeraj je, kadarkoli je odprl usta, brbljal tako da ga skorajda nisi razumel. Na koncu oddaje, ko sta z Ivanom izvedla svojo “točko”, pa je začuda govoril dokaj razločno.
Se je prav potrudil, haha.


A lahko objasniš zakaj bi bil pakt in sodelovanje, Janša+SLS+NSI+ Požar nekaj slabega in ali lahko pojasniš zakaj naj bi bil pakt SMC+ Šarec+SD+ Mesečar nekaj dobrega?
A po tvojem lahko javno paktirajao in se združujejo samo levaki, desni pa ne?
A vas rdëčuhe res ne more združevat nič drugega kot zgolj in samo nasprotovanje Janši? Še dobro da imate tega Janšo, ker edino to vas rdečkarje še drži skupaj, saj korito iz katerega rdečuhi žrete, postaja vse bolj prazno in boste začeli rdečuharski levaki žret sami sebe in drug dugega. Kot je prerokovano, bo komunizem propadel zaradi lastnega komunističnega kanibalizma. Zaradi premajhnega korita iz katerega samo žrete in nič ne dodajate noter, se boste rdečuhi začeli žret drug drugega.


A lahko objasniš zakaj bi bil pakt in sodelovanje, Janša+SLS+NSI+ Požar nekaj slabega in ali lahko pojasniš zakaj naj bi bil pakt SMC+ Šarec+SD+ Mesečar nekaj dobrega?
A po tvojem lahko javno paktirajao in se združujejo samo levaki, desni pa ne?
A vas rdëčuhe res ne more združevat nič drugega kot zgolj in samo nasprotovanje Janši? Še dobro da imate tega Janšo, ker edino to vas rdečkarje še drži skupaj, saj korito iz katerega rdečuhi žrete, postaja vse bolj prazno in boste začeli rdečuharski levaki žret sami sebe in drug dugega. Kot je prerokovano, bo komunizem propadel zaradi lastnega komunističnega kanibalizma. Zaradi premajhnega korita iz katerega samo žrete in nič ne dodajate noter, se boste rdečuhi začeli žret drug drugega.
[/quote]
Še to dodam;
Vaš komunistično rdeči kanibalizem se bo zgodil iz enga samega preprostega razloga in to je, ker levaki niste nič drugega kot reinkarnirani komunisti nasledniki zločincev in zaradi tega samo žrete. Delati ne znate.
Požrite se že v nedeljo.

New Report

Close