Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek soočenja na nacionalki

soočenja na nacionalki

A kdo gleda?

Samo dežurni tehnik po službeni dolžnosti.

problem migrantov je bil hitro preslišan oz debata speljana drugam.bravo voditelja

Upanje o sposobnih voditeljih je bilo zamanj.

S problememi se ukvarja mar ne? Ti tudi svoje probleme lepo pod preprogo pometeš?
Če se problmi ne rešujejo se kopičijo, kot smeti.

Res je, da je bil jogurti miting proti SDS v Ljubljani dobro organiziran.
Ni bilo povedano kdo ga je organiziral, ni pa tu kaj dvomiti: rdečkarji in jaz predpostavljam da župan Janković in kompanija Kučan.

1. Zakaj je prvi besedo dobil Janez Janša?
2. Preklopila sem kanal, ko je pinkponk med Janšo in Cerarjem kar trajal in trajal.
3. Ko sem zopet preklopila kanal na nacionalko, je govoril Zidanšek. To je bil povod, da nato cel večer nacionalke nisem več gledala.
4. Ali se ljudje res odločate, koga boste volili, na podlagi teh soočenj in predvolilnih kampanj?

Včerajšnja soočanja so samo še en dokaz, da je treba obvezni RTV prispevek nujno in takoj ukinit, ker to je nič drugega kot Murgeljski propagandni komunistični kanal kričač.. Ali pa si naj ta prispevek plačujejo Murgeljčani, ker to je itak njihov RTV kanal, ne pa nacionalni.
Zarad mene naj se “nacionalni” RTV ki niti slučajno ni nacionalni, financira iz Rusije ali pa iz madžarske če hočejo. Samo da to komunistično Murgeljsko sranje, katero deluje izključno v prid starih komunistov, ne bomo plačevali mi davkopplačevalci.
Tako očitne novinarske neprofesionalnosti ne more prezreti nihče.

Saj ga bo ukinil Janša, ko bo prevzel vlado in nato še nacionalko, he he. 😉

Iz Rusije, ali Madžarske? Kako si uspel ta dva povezat ))

Ne, ne odlocamo se vsi na podlagi soocenj, ker so le ta sama sebi namen.
Jaz sem ze volila, sicer letos v nasportju s svojimi prepricanji, ampak hej, v sili pajk tudi muhe je in ne, nisem volila ne vecnega kalimerota, tudi ne desusa in moj glas je sel k nekomu za katerega upam, da bi lahko malo prevetril slovenski parket in pika.

Po svojem prepričanju. Bolje bi bilo strateško, a ne morem vedno tako.

Iz Rusije, ali Madžarske? Kako si uspel ta dva povezat ))
[/quote]
Čisto preprosto.
Ker meni je vseeno kdo PROSTOVOLJNO plača nek RTV kanal, ki je u bistvu privatni, važno je, da to pod prisilo z nekakšnim obveznim RTV prispevkom, ne plačam jaz.
Mene niti ne bi motilo, če bi Janševo kampanjo res plačevali Madžari, to me ne moti. Saj to ne gre iz mojega žepa. Moti me to, da moram Cerarjevo, Židanovo, Mesečevo, Šarčevo…kampanjo, ki je u bistvu kučanova kampanjna, preko bajpas kanalov in fint plačevati jaz.

Kaj potem rabimo sploh vojsko in meje, če lahko vsak kekec iz tujine malo pofinancira naše politikante in tako pridobi nadzor nad našo državo (z vojsko in policijo vred) od znotraj? Brezveze potem vse skupaj.

Kaj potem rabimo sploh vojsko in meje, če lahko vsak kekec iz tujine malo pofinancira naše politikante in tako pridobi nadzor nad našo državo (z vojsko in policijo vred) od znotraj? Brezveze potem vse skupaj.
[/quote]

Ja, res ne rabimo vojske in mej. Saj Rdečüharski komunisti uvažajo migrante, kot da meje ne obstajajo.

Ja, res ne rabimo vojske in mej. Saj Rdečüharski komunisti uvažajo migrante, kot da meje ne obstajajo.
[/quote]

No, potem pa je brezveze tja dnar metat. Sploh če je financiranje političnih strank iz tujine čist ok. Ker Soros tud ma kakšen cekinček ali 3.

Ja, res ne rabimo vojske in mej. Saj Rdečüharski komunisti uvažajo migrante, kot da meje ne obstajajo.
[/quote]

He he, saj se mi je zdelo, da nisi neka ovčka (čeprav je tvoj prvi post izgledal še kar kulturno)… Si kar lepo isti SDS-ovski provokatorček, ki uraduje tukaj. Ccccc

U glavnem, Janša je CAAAR. Načelen, odločen, pameten in hladen kot špricar. Tak kot mora biti vsak pravi vodja.

He he, saj se mi je zdelo, da nisi neka ovčka (čeprav je tvoj prvi post izgledal še kar kulturno)… Si kar lepo isti SDS-ovski provokatorček, ki uraduje tukaj. Ccccc
[/quote]

A bi mogoče moral biti uradni Murgeljski provokatorček, tako kot si ti? Cccccc?

Priden, sedi

A bi mogoče moral biti uradni Murgeljski provokatorček, tako kot si ti? Cccccc?
[/quote]

Ti si sds-ovski provokatorček, jaz pa nisem Murgeljski provokatorček (ne uradni in ne neuradni). Jaz sem samo ena pupa, ki jo zelo motijo take male provokatorske riti, kot si ti.

Janševiki in njihove blodnje … če Ivan in SDS zmaga je za to zaslužen Ivan … če pa ne zmagajo so pa krive Murgle.
Ivan se je včeraj hitro opravičil Mirotu … še dobro da so volitve drugače tega opravičila ne bi slišali.

Tole zadnje še najbolj. Pomirjevala pomagajo.

Mene je še najbolj prepričal Čuš in bom volila njega.

Upam pa, da ljudje tokrat ne bodo volili Desusa, ker ta Erjavec res ni za nikamor (pa še kdo, ampak ta res izstopa).

Ima katera lustracijo v programu?

New Report

Close