Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vprašalnik, katera stranka ti najbolj ustreza

Vprašalnik, katera stranka ti najbolj ustreza

Tisti, ki ne veste, kaj bi volili:

https://www.vecer.com/vprasalnik-poglejte-s-katero-stranko-se-najbolj-ujemate-6481531

Je katera rešila?

Ja, sem.


Bom volila LMS kot predlagano. Me je impresioniral zadnji intervju s Sarcem, soocenj pa ne gledam. Zdi se mi predan in zaupanja vreden.

Predlaga mi zelence.

Če grem pa še kdaj na volitve, bo to takrat, ko se bo dalo volit proti vsem. Na kraj pameti mi ne pade volit krakov kakšne druge stranke, niti zelenih ne.

Mi je predlagalo SD…..pa veš da bom volil te idiote….čisto kontra.


Bom volila LMS kot predlagano. Me je impresioniral zadnji intervju s Sarcem, soocenj pa ne gledam. Zdi se mi predan in zaupanja vreden.
[/quote]

Šarec je imel na srednji lesarski šest popravcev, potem je pa študiral na AGRFT. Torej nula od nule, neprimeren za ta položaj.

O, meni je vrglo ven SLS.
Namesto L vstavim D, pa dobim svojega dejanskega kandidats SDS.

Men je dal LMŠ, bom pa za Levico. Anketa se mi zdi slaba, premalo vprašanj, med odgovori premalo razlike, pri nekaterih sploh ni opcije. Recimo pri tistem o simbolih sploh ni opcije, da ne bi nobenih simbolov prepovedoval.

Šarec je imel na srednji lesarski šest popravcev, potem je pa študiral na AGRFT. Torej nula od nule, neprimeren za ta položaj.
[/quote]

Lesarska srednja je pač težja od FSPN jugo FDVja smer abramboslovje in kosovskega doktorskega študija.

tudi meni je pokazalo tako kot mehaniku – SD.
Niti v sanjah ne obkrožim…

Kje so pa ostale kandidatke in njihovi programi?
Enako na vseh medijih, tako pisnih kot avdio in video?
A te stranke so pa sosedove ali kako?
Bodo na programu po volitvah?

Saj nas imajo za norca…

LMŠ mi je zagnalo ven. Vprašanja je postavljal bučman.

….

New Report

Close