Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SLS – Slovenska ljudska stranka

SLS – Slovenska ljudska stranka

Vaš link

Uredništvo Over.Net Letališka cesta 5 1000 Ljubljana

Ogromno mladih kandidira letos na njihovi listi. V Ljubljani je najmlajši kandidat star 20 let. Dost perspektiven dečko. Pomlajena ekipa

Malo sem šel čez programe strank in moram reči, da je SLS še edina normalna stranka desno sredinske opcije. V prvi vrsti ščitijo nacionalne interese, ne pa interese tujcev kot nekatere ostale na istem polu. SLS ima prenovljen svež kader, daje možnosti mladim in tudi ženski del je močno zastopan. SLS bom podprl zato, ker je tradicionalna stranka in temelji na tradicionalnih vrednotah, hkrati pa živi z duhom časa.

nova
Uredništvo priporoča

ah nesrečni (lastni) interesi. Ko takrat davno ne bi ravno SLS nasprotovala prodali NLB mi danes ne bi dali 5 miljard v banke in posledično bi živeli bolje, predvsem pa ceneje ker ne bi dvignili DDV če že drugega ne gledava. Skratka SLS naj ostane tam kjer je…

Kaj prinese prodaja NAŠEGA PREMOŽENJA tujcem se lahko prepričate na velikem številu primerov, od Mre, SCT, Iskre, SCT do nenazadnje Adrie!!! To pomeni popolno katastrofo za našo državo. Vsi kriminalci, ki sedaj prodajajo in so prodajali nekaj, kar NI NJIHOVO se morajo zavedati, da prodajaš lahko le tisto, kar je tvoje in čisto nič drugega!
Sedaj vatikanske podrepnike že vidim, kako tulijo, da Slovenci nismo sposobni voditi takšnih zadev, kar je največja laž! Vodenja niso sposobni strici v kiklah, ki so se najbolj umazan način pokradli Slovence. Sedaj pa hitijo vse to prodajat v upanju, da bodo tako poskrili svoja umazana dejanja in ogromno lopovščino! Upamo, da s(m)o Slovenci toliko pametni, da jim to ne bodo dopustili. Včerajšnja maškerada ni bilo nič drugega kot zastraševanje POŠTENIIH IN ZAVEDNIH Slovencev s strani teh kriminalcev!
Smo edina DRŽAVA NA SVETU, KJER SE PROPADLI IN NESPOSOBNI politiki zrinejo v prve vrste in ustrahujejo ljudi. Dokler se bo politiki zastraševali ljudstvo namesto obratno ne bo gnoj očiščen! In vi temu pravite demokracija? Zresnite se!

Včasih smo rekli: sere mi se dok te slušam
Ne bom našteval, ker se mi ne da.
Če se pa ti be spomniš, jako smo vodili naše banke pa naj gre vse v eno pisdo.
Pa še Adrijo smo par krat dokapiralizirali.
.
Sem apsolutno za dončno likvidacijo Adrije. Tudi ta zapislena raja, ki se sedaj nekaj pisdi, se to spomni pri
-minus 100.000.000,00
Navajeni so na fajn pare in malo dela.

New Report

Close