Najdi forum

Motnje Spanja

Pozdravljeni zadnje čase oz. že kar nekaj mesecev ce ne ze let imam hude probleme z energijo sem popolnoma ižet ne glede koliko spim se enostavno ne morem naspati, imam tudi hude probleme z psiho, saj že komaj funkconiram včasih še misliti nemorm mislim, da imam tudi privide.

Mi lahko prosim nekdo svetuje kam naj se obrnem glede mojih težav 🙁

Hvala za vaš odgovor.

Lp

Spoštovani,

Predlagam, da se najprej obrnete na osebnega zdravnika, poveste svoje simptome in prosite za napotnico za psihiatra. Z napotnico se potem naročite na pregled pri izbranemu psihiatru, s katerim bi opravila diagnostiko in ugotovila kaj je v ozadju težav. Ena možnost je, da se obrnete na Oddelek za psihoterapijo Psihiatrične bolnišnice Begunje. Tukaj je povezava na informacije o njihovem oddelku: http://www.pb-begunje.si/?m=00200017 . Kolikor vem, imajo za nenujne primere sicer nekaj čakalne vrste, ampak se izplača počakat.

Če imate možnost, vam predlagam, da si kasneje poiščete dobrega psihoterapevta, s katerim bosta lahko bolj poglobljeno raziskala ozadje vaših težav. Ter naredila tudi načrt za obvladovanje oziroma odpravo simptomov.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close