Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost kam? izgorelost ? depresija, koroška, velenje …

kam? izgorelost ? depresija, koroška, velenje …

Pozdravljeni

Rabim pomoč
Rabim psihoterapevta, ki bi mi pomagal razčistiti vzroke za izgorelost, ki vodi v depresijo …samo spim, nimam energije… stara 53 let…drugače aktivna..vedno vse obvladujem, zdaj pa ne gre…

poznate koga na Koroškem, ali v Velenju …pač kje bližje…

hvala in lep začetek novega leta

Kar napiši komu želiš delati reklamo.

karma je hudič… mogoče bo tak nasvet kdaj prišel tebi…

nova
Uredništvo priporoča

v Velenju (napotnico naj ti da osebni zdravnik). ta je mene pred 20imi leti “potegnil” iz depresije.

Radomir Mojovič,
dr. med., spec. psihiater

Telefon: 03/89-95-467
Ponedeljek 13.00-20.00, malica 17.00-17.30
Torek 7.00-14.00, malica 10.00-10.30
Sreda 7.00-14.00 (vsako 2. in 4. v mesecu) malica 10.00-10.30 13.00-20.00 (vsako 1. in 3. v mesecu) malica 17.00-17.30
Četrtek 7.00-14.00, malica 10.00-10.30
Petek 7.00-14.00, malica 10.00-10.30

na Peco.

Tudi mene to zanima. Bi mogoče kdo vedel za koga v Slovenj Gradcu? Ali Ravnah?

Spoštovani,

Od mojih kolegov psihoterapevtov, za katere sem vem, da dobro delajo prav nihče ne dela na Koroškem. Najdete pa psihoterapevte, ki delajo na Koroškem, tako da v Google vtipkete “psihoterapevt koroška”. Vendar pa ne poznam njihovega dela. Če je za vas sprejemljivo se peljati do Maribora, bi vam priporočil psihoterapevta Blaž Ules. Če se lahko pripeljete do Ljubljane, pa ste seveda dobrodošla pri nas. Se največ ukvarjamo prav z izgorelostjo. Moji kontaktni podatki so spodaj. Komot pokličete tudi samo za kako informacijo. Lahko pošljete še kako temo na ta naš nov forum Izgorelost in dobite kak nasvet. Če zvem za kakega dobrega psihoterapevta na Koroškem, sporočim.

Lep pozdrav,
Uroš Drčić

*** mag. Uroš Drčić, transakcijski analitik - psihoterapevt *** m: 031 336 452 *** e: [email protected] url: revitacenter.si

New Report

Close