Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek S kom bi raje preživeli dan, s Pahorjem ali s Šarcem?

S kom bi raje preživeli dan, s Pahorjem ali s Šarcem?

Bolj ko se bliža veliki finale predsedniške bitke, ostrejši je boj med Borutom Pahorjem in Marjanom Šarcem. Čeprav se v njunih televizijskih dvobojih zgodi, da sta kdaj pa kdaj tudi sproščena, pa kandidata delujeta precej resno.

Tokrat nas zanima, s katerim od njiju bi raje preživeli dan? In zakaj?

Kaj menite, kdo je zasebno bolj sproščen in zabaven? V družbi katerega od njiju bi imeli več tem za pogovor?

Preverite, komu od predsedniških kandidatov ste bolj podobni: Vaš link

Ta soočenja so itak gluma. Kakšna sta privat, ne vem, težko predvidevam. Mogoče je Pahor malo bolj sproščen,celo duhovit?? Šarec ne verjamem, da je. Se mi zdi, da on vse za res vzame. To dokazuje že s tem, da je komik. Komiki so znani, da so privat zelo pusti, neduhoviti, nedružabni.

Komiki so tudi zelo občutljivi in hitro zamerijo so zelo zamerljivi.

Tako, če bo Šarec predsednik bodo padale glave brez mislosti hehehe.

nova
Uredništvo priporoča

Nobene želje nimam s kom od teh dveh preživljat čas. Sploh ne.
Bi se pa strinjala s predhodnico, da je Pahor verjetno za kaj takega bolj primeren kot Šarec.

Vsekakor z Pahorjem. Oba rada tečeva, hodiva skratka se rekreirava. Župan pa je po mojem nedružaben in zatežen.

S tistim, ki bi mi plačal več, kot bi bila plačana, če bi dan preživela v službi.

To pa s Pahorjem. S Šarcem bi me bilo še strah, ker bi me za vsak stavek hotel nazjati.

Komiki so tudi zelo občutljivi in hitro zamerijo so zelo zamerljivi.

Tako, če bo Šarec predsednik bodo padale glave brez mislosti hehehe.
[/quote]
Pa bojo.Predsednik mora bit tak, da samo ne kima in je nepopustljiv. Ne pa kot Oahor kimavec in popustljivc.Tko je kul, samo ne za predsednika.

Hvala enako, pa tudi ne bom Pahorja volila. Samo ta preživljanje počitnic je verjetno bolj zabaven kot Šarec

Ne ravno cel dan, par ur bi pa komot hodila s Pahorjem. S Šarcem si tega ne predstavljam. Volila pa ne bom nobenega,

Če bi srečanje potekalo pred kamerami, fotoaparati, potem s Pahorjem, bi bil najbrž zelo prijazen, ustrežljiv itd.
Sicer pa z nobenim.


Pa bojo.Predsednik mora bit tak, da samo ne kima in je nepopustljiv. Ne pa kot Oahor kimavec in popustljivc.Tko je kul, samo ne za predsednika.
[/quote]
torej tak, ko si nekaj zamisli,da je po njegovo in če ni, potem seka glave, vsem, ki ne kimajo…
no no…
se tudi meni zdi,da bo Šarec tak ja, skozi soočenja daje tak občutek živčnosti in napadalnosti. Česar pa ne podpiram.

Meni gre PAHOR (nesposobni narcis…) tako na jetra s tistim svojim blebetanjem!!
Ko govori in govori in nič ne pove. Tipično za prisesance za korito!

Zna čvekat in nič konkretnega povedat! Se rokovat in se smehjat, če gre po njegovih načrtih.
Samo ta človek je gobezdalo in nič več!
opazujte ga, kako se njemu povesijo ustni kotički, kako ‘smrtonosen’ pogled dobi, če se počuti ogroženega.
Pa ne ogroženega na cesti, kjer je oplatal z varnostkom, ki mu ga mi plačujemo.
Ogroženega za stolček!

Itak da bi JAZ raje preživela dan s ŠARCEM! In seveda nov mandat….!! Pamet v roke, ljudje!
Pa tamladi na volitve!!

S šarcem pred parlamentom….mhm…

A bi šlo 4 ure s Šarcem, 8 pa s Pahorjem?
S Šarcem zato, da bi ugotovila, kaj sploh hoče, s Pahorjem pa zato, da bi se fino zabavala, ker je odprt človek.

Nobeden od njiju ni dostojen funkcije, za katero se poteguje. Škoda dneva. Škoda, da ne zmoremo boljše.

Kako je nekaterim vse prelahko nasesti hinavcem…
Potem pa ubibože, naletela sem na sociopata, pa takoooooo šarmanteeeeeen je bil…

Nobeden od njiju ni dostojen funkcije, za katero se poteguje. Škoda dneva. Škoda, da ne zmoremo boljše.
[/quote]

Daj priložnost Šarcu!

Pahor se je v petih letih afnal, nasmihal mamcam, pobiral kosti in polagal vence! VSEEE NEKI ZA 70+ NAZAJ!!

MI PA ŽIVIMO TUKAJ, ZDAJ!! Tu ga pa ni. Ker je muzlar!

Raje bi s Šarcem. Rada imam zabavne ljudi. Pahor mi je tak narcis, da se mi zdi, da zanimanje za sočloveka nikdar ni iskreno.

Z nobenim.
Soočenj ne gledam. Le iz prejšnjih intervjujev sklepam, da je Šarec kot osebnost dosti zrelejši. Pahorju dobro teče jezik in se uglajeno obnaša, to je pa tudi vse.

Če ostane Pahor, bo vse isto. Nič za ljudstvo. Samo neko afnanje in sluzavo kimanje prašičem.
Ker ima Pahor kosmato vest. Ni glih lopov, pozna pa vse. Od svojih tajnic naprej.
In kima, se nasmiha in je TIHO, ker je nesposoben! Ker si nič ne upa.

PREDSEDNIK komot lahko udari po mizi in pove političnim podlasicam, kje je meja!!
Ne pa da ljudstvo plačuje vse njihove zablode.

Po moje lahko tudi pove, da ne gleda RTV. Da si 5000 folka tam ne zasluži plače. Da nas molzejo na vsakem koraku. Da je treba mal spucat vodotoke. Da je treba takoj v ‘paco’ vzet bando, ki ne plačuje prispevkov…. JAAAAAAAAA SAMO 2 MIO NAS JE.

Od tega je 1 000 000 ljudi še brez težav.

Ja kva je predsedniku hudga, če spremlja kako se dela?? On je ATA NARODA!!
čE lahko nekoga pomilosti, lahko tudi spremlja ……….. saj ima zaposlenih 38 folka. Kva si jajca praskajo?

Ne me basat! PAHOR JE LEN KO FUKS s komplet svojo ekipo! In videt ga več ne morem!!

Itak s Pahorjem, je naš edini sporščeni in odprti politik. Imela sem priložnost parkrat poklepetati z njim, čisto mimogrede in nič posebnega, mi je dal čisto drug vtis kot na TV.

Če ostane Pahor, bo vse isto. Nič za ljudstvo. Samo neko afnanje in sluzavo kimanje prašičem.
Ker ima Pahor kosmato vest. Ni glih lopov, pozna pa vse. Od svojih tajnic naprej.
In kima, se nasmiha in je TIHO, ker je nesposoben! Ker si nič ne upa.

PREDSEDNIK komot lahko udari po mizi in pove političnim podlasicam, kje je meja!!
Ne pa da ljudstvo plačuje vse njihove zablode.

Po moje lahko tudi pove, da ne gleda RTV. Da si 5000 folka tam ne zasluži plače. Da nas molzejo na vsakem koraku. Da je treba mal spucat vodotoke. Da je treba takoj v ‘paco’ vzet bando, ki ne plačuje prispevkov…. JAAAAAAAAA SAMO 2 MIO NAS JE.

Od tega je 1 000 000 ljudi še brez težav.

Ja kva je predsedniku hudga, če spremlja kako se dela?? On je ATA NARODA!!
čE lahko nekoga pomilosti, lahko tudi spremlja ……….. saj ima zaposlenih 38 folka. Kva si jajca praskajo?

Ne me basat! PAHOR JE LEN KO FUKS s komplet svojo ekipo! In videt ga več ne morem!!
[/quote]

Jst Sarcu ne zaupam… in mi deluje prav en tak zivcen kot ti, ki se deres brez potrebe.
Izvoli mu dati priloznost s podelitvijo tvojega glasu. Na ostale se pa le ne deri. Vsak ima svoj glas in s tem priloznost pravico zaupati komurkoli zeli.

kaj menite? mlajši ali starejši?

S Šarcem.V moji familji ga bomo vsi volili!

New Report

Close