Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Presenečenje za Pahorja in Šarca v današnjem soočenju na Planet TV

Presenečenje za Pahorja in Šarca v današnjem soočenju na Planet TV

Danes ob 20.05 bo na Planet TV finalno predsedniško soočenje Boruta Pahorja in Marjana Šarca Arena za 2.

Soočenje, ki ga bo vodil Mirko Mayer, v format predsedniških soočenj prinaša dve popolni novosti.

V oddaji se bo odvil dvoboj med kandidatoma, v katerem bosta imela deset minut časa, da vprašanja drug drugemu postavljata sama.

Druga velika novost pa je Skriti gost. Koga se bosta razveselila in za koga bi najraje videla, da ga ne bi bilo tam, kdo bo kot gost presenetil Pahorja in kdo Šarca?

Milan Kučan,
Janez Janša,
Andrej Plenković,
Simona Dimic,
Jadranka Kosor
ali Danilo Türk?

Si upate ugibati, koga bodo na soočenje pripeljali za Pahorja in koga za Šarca? In kdo bi bil po vašem najboljši skriti gost za enega in drugega?

Zaupajte nam svoje mnenje!

Pahorju bodo pripeljali kakšno Jadranko Kosor (ta se rada vlači naokoli), Šarcu pa Kučana.

Upam da za Pahorja pride Simona Dimic. Kaj je že s tisto njeno bajto? Je kdo kaj odgovarjal?

nova
Uredništvo priporoča

za Pahorja Simona Dimic skrita gostja
za Šarca pa Danilo Turk bivši predsednik države

Za Pahorja JJ- se zadnja leta štekata
Za Šarca- kdorkoli

Dober koncept bi bil, da bi v oddajo povabili oba bivša predsednika.

Za Boruta Pahorja bi bil idealni gost Milan Kučan, ker je bil v zadnjem času javno kritičen do njegovega dela. To bi aktualnemu predsedniku dalo priložnost, da se s kritiko neposredno sooči in se nanjo odzove.

Za Marjana Šarca bi bil dober gost Danilo Turk, ker kot bivši predsednik delo osebno pozna in bi zato za predsedniškega kandidata zagotovo lahko imel kaj relevantnih vprašanj.

Janše sigurno ne bo, ker si ne upa priti na RTV. Bilo bi pa zanimivo.

Za Šarca lahko povabijo kakšnega stend up komika – sebosta hitro ujela .

A da bi kakšen od teh prišel v volilno oddajo Pahor-Šarec? Saj se hecate.

Ne hodi na razne tv- je. Bi bil lahko Pahorjevo presenečenje.

Bolj prepričljiv in neobremenjen ter samozavesten z vizijo zagnanosti, je bil Marjan Šarec. Borutu Pahorju se je zatikalo, je pokašljeval in se opravičeval, kar ni bilo prav prepričljivo.
Sicer bom glasovala za Boruta Pahorja, ampak …..

zkaj boš pa potem glasovala za Pahorja, če je bil neprepričljiv?

zkaj boš pa potem glasovala za Pahorja, če je bil neprepričljiv?
[/quote]

Ker ima plave učke.

Ker ima plave učke.
[/quote]

sem misla da zarad umetnih zob 😛

sem misla da zarad umetnih zob 😛
[/quote]

Zaradi vsega, drage moje. Ima lepe plave učke, ima umetne lupine na zobeh, redno hodi v solarij, da je skoraj oranžen in hijensko se smeje. Pa lepe fotke objavlja. Vse to so moji argumenti.

Ni čudno, da se imamo potem vsi tako lepo in luštno , če se izbira na podlagi takih argumentov. : )

Meni se je zdel tudi precej polikn po obrazu, manj gub kot bi pričakovala.
Ni mi bil všeč. ampak Šarec mi pa tudi ni bil simpatičen. Jooooooooooj no.

Aja, nisem gledala cele oddaje, kdo je prišel v goste?

Tako je !Gargamel je ena velika šleva. Šarec brez problema šel na soočenje v osje gnezdo na noro24, Gargl pa niti na RTV ne upa, čke mu vprašanj ravno ne bosta postavljala Možina ali Pesek.

Ampak, a je ta Šarec še komu tako zelo nesimpatičen kot meni? Način govora, brrrrr- kar strese me.


Verjetno si baba brez vsake napake, tudi diši ti po ribicah.
Mona!

Gargamel – a to je Jansa? 😀 😀

Komunajzerji

Ene par policajev z lisicami. Kdor ne bi tekel, ima manj grehov.

Ogromno ljudi na vidi Planet TV, ker so na sobnih antenah. Nekaj je celo takih, ki nimajo TV.
Tako da ni fer današnja debata! Eno samo kasiranje vas je in ‘šokantne’ novice.

Stavimo pa pri nas na Šarca, ker je dovolj sluzavega Pahorja!

In naj ga bo sram, da je njegov edini ‘prioritetni’ uspeh Huda jama, spomenik….!!!??
MI živimo zdaj in gledamo v prihodnost!!

Iz AKanalizacije na Skret Tv, Za vrhunec murglske kariere pa še na TV Murgle med 2200 parazitov- fikusov, ki brez sramu pijančujejo.

[hashtag=hikMinister]#hikMinister[/hashtag] $hikGobec [hashtag=Plavi]#Plavi[/hashtag]

New Report

Close