Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mislite, da lahko Šarec v drugem krogu premaga Pahorja?

Mislite, da lahko Šarec v drugem krogu premaga Pahorja?

V drugem krogu se bosta pomerila Borut Pahor in Marjan Šarec.
Vaš link

Za koga se boste odločili tokrat?

Uredništvo Over.Net Letališka cesta 5 1000 Ljubljana

ehh, kakšno vprašnje čudno, za koga neki,….. za angelco, valjda…., če je pa ne bo na spisku, jo bomo pa napisali, pa še naslikali, hehe

Lahko …………….. če dobi več glasov volilcev

nova
Uredništvo priporoča

Odvisno od volivcev. Več jih ne bo šlo kot zdaj, sigurno še manj. Je pa zdaj odvisno kateri volivci bodo v večini tisti za Pahorja ali tisti za Šarca. Za Šarca verjetno vsi torej bo imel okoli trideset procentov za Pahorja, če bodo šli vsi kot včeraj bo zmagovalec.

Seveda lahko. Pogledat je treba, kam bodo šli glasovi od ostalih kandidatov. Nekateri Pahorju, nekateri Šarcu. Kako bodo glasovali neodločeni, bo udeležba kaj večja. Teoretično je zelo možno, v praksi malo manj. Ni pa nemogoče.

Seveda lahko.

Sicer pa tko, kot Popay piše.

Težko. Ni pa izključeno.

Na izid bo seveda vplivala desnica.
Podprla bo verjetno Pahorja, ker z njim dobro vozi. Če pa bodo za kulusami našli skupni jezik s Šarcem, ni dvoma, kdo bo favorit.

Ja seveda, ce bosta slo na volitve in volition Sarca.
Jaz sem ga v prvem in ga bom tudi v drugem krogu.
Hocem nov obraz, hocem da se kaj premakne, na bolje!

Morda pa obstajajo posamezniki, ki se odločajo po svoji volji, torej ne glede na to, kaj dela desnica in drugi politični prepirljivci. Morda se je takih posameznikov nabralo že toliko, da lahko bistveno vplivajo na rezultat volitev.

Pahorja podpira SDS, SD, Desus, SMC, zato ga jaz NE!

Ker je Pahor dober predsednik, ker se ne vtika v nič, ima veliko politične podpore in takega rabijo stranke, ki ga podpirajo.

Šarec je moteči element za politiko, ker pravi, da se mora predsednik oglašati in izjasniti o aktualnih zadevah, to pa marsikateri stranki in vodilnim politikom ne diši.
Šarec nima možnosti za zmago, razen, če ga podpremo v velikem številu.

Morda pa obstajajo posamezniki, ki se odločajo po svoji volji, torej ne glede na to, kaj dela desnica in drugi politični prepirljivci. Morda se je takih posameznikov nabralo že toliko, da lahko bistveno vplivajo na rezultat volitev.
[/quote]

Ko v cerkvah začnejo pri mašo pridigat, koga morajo tetke obkrožit, tako pač naredijo. To je dejstvo. Žal.

desnica ne more brez Murgel, Kučana, komunistov, Janše in ko to vse vržeš na kup, jim ne ostane drugega kot Pahor, ki se ve, od kje izhaja. Tako bodo vsi srečni.

Po mojem mnenju, bo Pahor zmagal z vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Šarec pač nima toliko dometa. On in njegova ekipa trenirajo za parlamentarne volitve. Noben od njiju v primeru izvolitve ne bo naredil nič za običajnega državljana.
Desnaki bodo volili za Pahorja, ne zato, ker ga imajo tako radi, ampak ker je pač manjše “zlo” , kot Šarec ali Turek.
Pahorju je pač treba priznati, da se v taki poziciji ” brez odgovornosti”, kot je predsedniška, znajde bolje in ni konflikten kot npr sluzavi Turek. Desnaki Šarca vidijo kot projekt Kučana in kvazi intelektualcev – z oglašanjem so mu naredili več škode kot koristi – ampak, če se ne bi oglasili, pa zveza borcev in zagrizeni komunisti ne bi vedeli komu dati glas….

Šares je dobil zmago v treh okrajih, Pahor pa v 85ih od 88ih….

Pa saj to, da se sam ne bo odločal, če bo izvoljen, ti je jasno, kajne…

Zagotovo. Tisti, ki so volili druge kandidate niso za Pahorja, torej ga tudi v drugo ne bodo volili. Možno, da se to glasovi prevalijo k drugo uvrščenemu. Jaz sem zanj. Pahor mi ni ok. Je samo lep….

Kdo je lep? A Pahor? Ti si bolana

Kar se je v 2. krogu Turku zgodilo s Pahorjem, se lahko Pahorju zgodi s Šarcem.


Se opravičujem. Misli, da je lep……

Kljub vsemu je Pahor bolj izkušen in ga bom v drugem krogu obkrožil.
V prvem krogu sem bil odklonilni volivec in Pahor ni bil moj kandidat. Upam pa, da se je od kritike, ki jo je dobil tudi kaj naučil.

Šares je dobil zmago v treh okrajih, Pahor pa v 85ih od 88ih….
[/quote]

Mene zanima, kdo Šarcu financira kampanijo. Nikjer tega nisem zasledil? Ker to ni poceni.

Pahor je preverjen dokaj uspešen osebek. Šarec mora biti torej za morebitno zmago le Pahor brez Pahorizmov.
Ker pa Šarec ne izžareva nekega prilagodljivega ega, bo želel ostati samosvoj in popolnoma drugačen. Zato kot klasičen blag kolerik seveda nima nikakršnih možnosti za zmago. Pa še preveč zamerljiv je in ne bi ne z desnimi ne z levimi, medtem ko Barbi veselo maha z repkom in podpira vsakogar, še kakšnega tujca 🙂

Mislim, da je bolje da damo Serpentinšku priložnost na parlamentarnih volitvah kjer bo lahko opletal s svojo jezičino kolikor bo želel. Predsedniška titula je samo protokolarna lahko samo opominja nima pa izvršilne moči. Tudi objemati in poljubljati se je potrebno to pa Serpentinška zelo moti in naj bo še naprej Pahor, ki obvlada in poljubljanje in kimanje pa še če smo iskreni je resnično uglajen gospod predsednik.
Šarc je premlad za predsednika naj še malo dela gara naj nekaj dokaže. V Kamniku se na zunaj ni prav nič spremenilo. Center je kot ulica v mori brestov prazno nič od nič. Vsi lokali, trgovine propadajo vse je v K. Naj ne postane tudi Slovenija kot Kamnik. Kamnik je lepo mest samo zanemarjeno.

Možno je vse. Meni osebno sta pa oba bolj klovna, za ljudi ne bo storil ničesar ne en ne drug. Oba vidita le kako fino bosta dobila vsak mesec čez 5000 evr na svoj račun, hodila malo okrog in se lepo smejala pred kamerami in ljudem na raznih prireditvah…

New Report

Close