Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj niste šli volt lenobe lene

Zakaj niste šli volt lenobe lene

Tako majhna udeležba pa to

Če bi volitve res kaj spremenile, bi bile prepovedane.

Moj podpis in pripis. 24 let sem volila dost jih mam iste pujse pri korit

nova
Uredništvo priporoča

ker mi ni bilo za med ljudi

Res je!

Šla šla. Ma dost mam že tega Pahorja, naj gre dol. Ni on za predsednika!

In spet bo zmagala barbika. Vsem ušečna…
Jao jaoo folk, kaj vam je?

Zato, ker so bili sami bedni kandidati, ki govorijo neumnosti, ki jih ljudje radi slišijo. Pa še temu niso bili vsi kos. Žalost od žalosti, res banana republika!

Ker se mi v dežju, vetru in po mrzlem ne ljubi tacat iz hiše.

Zato,ker so bili vsi prepričani v svojega kandidata. Mislili so,da njihov kandidat že s samo pojavo lahko zmaga in da morajo verjeti rezultatom anket.

Ker nobenga kandidata ne maram.

Ker imam virozo in priznam, da tud če bi bila zdrava, ne bi šla, ker sem čez politiko naredila križ.

Samo milijone zapravljajo, ljudje pa ne vedo, kako bodo plačali položnice in kupili futer.

zato ker v shoping centrih ni volilnih skrinjic.


Kot v Kataloniji!

Sem šla, pa nobenega kandidata ne maram.

Zadošča kar nas je volilo.
Komunajzarstvo z 111{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} udeležbo je že 26 let mimo

Jaz bi dala udelezbo na volitvah pod obvezno za VSE drzavljane, v nasprotnem primeru bi vsem nabila denarno kazen pa da potem vidimo koliko lenivcev ne bi slo na volitve!!
To je nasa drzavljanska dolznost, pa kaj vam ni jasno?
Meni v tej drzavi ni lepo a sem vseeno sla!

ZA M.Sarca sem volila, dosti mi je istih fac.

Tudi men ni jasn kaj je ljudem tok všeč ta priliznena barbika!

Jaz bi šla takoj, če bi bil na listi Kučan. To je bil najboljši predsednik vseh časov, takrat smo še lepo živeli, potem pa je šlo samo navzdol. Res mi je žal, da se je upokojil.

Sva z mamo šle danes po maši in volile Angelco Likovič

Aaa…od vaju je torej dobila tistih o,50 glasov…;)))))

in kdo si ti, da boš nekoga prepričal/a da gremo volit? to je čist od vsakega posameznika odločitev! Kandidati sama katastrofa, vsi vse vedno obljubljajo a na koncu samo kradejo! Zakaj bi volil te kretene, itak je pa že vnaprej določeno kater kekec bo vodil to gnilo državo. ..

Ker je bila izbira med butlji in rdečimi butlji.

prav hecni ste mi s temi volitvami, vedno ene in iste face na sceni, vedno eno in isto razočaranje, a folk še kar vztraja. Naslednja 4 leta boste pa spet jokal v kakšni državi živimo, da ni služb, ni denarja, ne morte preživet itd. Halo, a vam še ni kliknlo da dokler bodo taki vodili državo ne bo nič drugače kot je bilo???? Čredni nagon, smo marionete, s katerimi ti politični bedaki manipulirajo. ODPRITE že enkrat oči!

Ne se sekirat, tako ali drugače Tete in Strici peljejo zadevo naprej…
A je v redu. 🙂

drug drugega programiramo

New Report

Close