Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koliko partnerjev in partneric je zamenjal Borut Pahor?

Koliko partnerjev in partneric je zamenjal Borut Pahor?

Aktualni predsednik in predsedniški kandidat Borut Pahor je na snemanju oddaje Preverjenih 9, ki bo na sporedu v petek, 20. oktobra, na Planet TV, dejal, da je v življenju imel dovolj partneric.
Na vprašanje novinarja, koliko partnerjev je imel v življenju, je Pahor odgovoril z vprašanjem. “Mislite moških,” je vprašal Pahor. Novinar se je takoj popravil in dejal, da je spraševal o številu partneric. Pahor je odgovoril, da je bilo število partnerjev manjše od števila partneric, nato pa pogledal naokoli, ali ga je kdo slišal, in dejal, da se je zgolj šalil. Po premisleku je odvrnil, da dovolj.

Video si lahko ogledate tukaj: https://siol.net/novice/slovenija/koliko-partnerjev-in-partneric-je-zamenjal-borut-pahor-video-451513

Mislite, da je bila Pahorjeva reakcija pristna ali je šlo le za dobro premišljeno potezo?

Ne pristna ampak resnična.

Pa kuk švica zraven, prav opazno

nova
Uredništvo priporoča

Jest vem sam za Tanjo pa eno v Bruslju, ko je bil EU poslanec


A za asistenta, ko je bil predsednik vlade ti ni povedal?


A za asistenta, ko je bil predsednik vlade ti ni povedal?
[/quote]

Ne, zgleda je pa tebi

Ja, Pahor gleda tudi za moškimi. Javna tajna.

In v čem je problem, če gleda za moškimi? Ima pač več volilcev.

Pa probaj ti sedet in ne švicat, ko ti naokoli postavijo tiste luči za snemanje, katere ful oddajajo toploto.

a to, da se na plakatih pa z otroci objema, pa vas ne moti?

moti

To v bistvu ni važno.

Bol kot to, s kom deli zasebno življenje, me moti, kaj deli z javnostjo – To mi deli miška?? Boruting?? Da ne more živet s tremi jurji plače v Sloveniji, kjer mirno gleda, da prekarci delajo za desetkrat manj?? Da ima negativno ocenjene oborožene sile?? Ful stvari več mi je mnogo bolj v nebo vpijočih kot to, koliko partnerjev ima v zasebnem življenju in da pride na parado ponosa, ne pa na sindikalni manifest delovnega ljudstva, ki se bori za svoje pravice. Tudi prevažanje kant za smeti je izpod kritike! Pri plači več kot tri jurje??!

Ne, zgleda je pa tebi
[/quote]

Tudi njemu ni povedal, ker on je asistent :))

Vendarle je Pahor nekaj povedal o sebi. Nekaj resničnega.

Ajmo miška mala. To mi deli…

Ni problem, da je homoseksualec ali bi. Problem je, da skriva in taji svojo usmerjenost. Homoseksualci se borijo, da so enakovredni drugim. Logično. Ko pa se nekdo skriva za družino ali taji kdo je, je pa navadni manipulator kakor veter piha.

Tudi njemu ni povedal, ker on je asistent :))
[/quote]

Meni tega ni bilo treba povedat.

Pač nadaljuje svetlo tradicijo pokojnega predsednika Drnovška.

a partnerji so strici iz ozadja, ki jih še vedno ni obelodanil … razumljivo ☺

kdaj pa je bil EU poslanec???
pa ne morda takrat, ko je imel Janšev Črtomir downov sindrom in ko je njegova mama kliniko gradila v Avstraliji, medtem ko jo je ata Janez tepel?


Za to, kar je (oziroma naj bi bila) njegova vloga v politiki, je pa njegovo spolno življenje in usmerjenost popolnoma nepomembna zadeva. Mene pravzaprav niti ne zanima. Res ne vem, zakaj bi moral kdorkoli o tem javno razglabljat?

Po moje partnerko, pa ajde, mogoče še kakšne dve. Glede na to, da je bil stalno politično akiven, se je bolj fino nosil in se ni kej preveč kurbal zarad imidža.


Za to, kar je (oziroma naj bi bila) njegova vloga v politiki, je pa njegovo spolno življenje in usmerjenost popolnoma nepomembna zadeva. Mene pravzaprav niti ne zanima. Res ne vem, zakaj bi moral kdorkoli o tem javno razglabljat?
[/quote]

Ker so ga spraševali. Vsak normalen človek pove kdo je drugim ljudem. Povprečneži se pa skrivajo.

Mislim isto.Pa ne bi rekla , da zaradi imidža, ampak zato, ker je preprosto preveč ego usmerjen.Raje skrbi zase in za svoje telo, obleke in te stvari, kot da bi gledal za ženskami.Poleg tega je hud mamin sine.

New Report

Close