Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj obleka pove o človeku?

Kaj obleka pove o človeku?

Pregledali smo modne kombinacije predsedniških kandidatov?

Kdo je po vašem mnenju najbolje oblečen?

Foto: Siol

Uredništvo Over.Net Letališka cesta 5 1000 Ljubljana

Pahor in uni z očali, ki ne vem, kako se že kliče.
Popovič nikakor.
Ženske pa tudi ne, tista v belem rkelcu bi bila ok, če bi bila v drugih barvah, ostale pa katastrofa, sploh tista v rdeči obleki.

Kaj je danes in, kaj ni in, kaj je zapovedano in kaj ne, ne vem, ampak meni osebno se zdi, da bi politiki, sploh taki na visokem položaju, morali nositi umirjene barve s prevlado temne in le kak detajl za posvetlitev/poživitev.

Nobena od ženskih kandidatk ni hkrati zadela stila ter barve las in barve oblačil, ki bi pasali na njen ten kože. Stilsko in barvno se mi zdi najbolj primerno oblečena Romana Tomc, vendar ima napačen odtenek las za njen ten. Angelca Likovič ima pravo barvo oblačil, ampak napačen stil.
Ljudmila Novak in Maja Makovec Brenčič bi morali imeti bolj strukturirana oblačila, tudi barve niso prave zanju. Poleg tega je Ljudmila Novak v čisto preveč kričečem odtenku, imata pa obe primerni frizuri.
Za Suzano Laro Krause ste izbrali slabo sliko, ker se njeno obleko komajda vidi. Na pogled ne izgleda, da bi ta fotografija nastala na katerem od TV soočenj (morda se motim) in je tudi zato ni mogoče primerjati z ostalimi kandidati.

Od moških kandidatov je najbolje oblečen Marjan Šarec, samo preveč gela ima na laseh.

Končni rezultat: na zgornjih fotografijah je najbolje oblečen Marjan Šarec.

nova
Uredništvo priporoča

Pa menda ja ne bomo predsednika izbirali na podlagi obleke in barve las?

Meni so vsi moški oblečeni s stilom, no razen Šiška, ženske pa se nekako ne znajdejo v garderobi … narobe svet :-)))

na teh slikah meni najbolje oblečena izgleda Likovičeva. kar pa ne pomeni, da me prepriča.

Itak da je Borut najlepši in oh in ah! 😉

Z rdečo in modro barvo pa se že od nekdaj kitijo predsedniški kandidati. Psihologija barv je tu jasna. In dobri kandidati imajo to v nulo zrihtano – saj so cele študije o tem.

Enako in delno kandidatka SDS. In kamniški župan čeprav je malo preveč po laseh namazan.


Ni mi všeč kombinacija tega modela suknjiča z izbrano bluzo, drugače bi se strinjala s teboj.

1. Kolk je pa ta stroga! Ocala ostra, frizura na celado, stroga, pogled vzviseno posmehljivo. Epolete na ramah. Bo pela palica, ali kar kanoni, ce ne bomo korakali po bobnu?

2. Slab kroj, prevelik cez prsa, cenen izgled. Slamparija tudi na tronu z zezlom v roki?
Mogoce pa: Suknjic ima ekstra prostora tam cez prsa. Bo mati obilno podojila svoje drzavljane?

3. . 5 tock za kroj suknjica. Ampak v pasu so gube. Nam bo vsem zategnil pas?

4. Suknjic rahlo prevelik. Si je obul prevelike skornje?

5. Suknjic kot ulit. Z jezika se mu bosta cedila med in mleko. Rokavi zaviti v gubo tisoc in ene noci. Koliko trikov skriva v rokavih? Revreji zlikani s prevec pare? Na koga jo bo spustil?

6. Je obleko in jopico prinesla s krizarjenja upokojenih administratork po Karibih? Hmm. Tanek material poudarja njene vijuge. Se en hmm. Bo enako transparentna v svojih napakah?

7. Maria von Trapp. Bo zapela My Favorite Things ali nam ukazala Climb Ev’ry Mountain? Menda je bila prava Maria von Trapp volk v ovcji preobleki. Kjer je dobrohotni pastir? V vsakem primeru ne Moje pesmi, moje sanje.

8. Tle je pa trsica kot se stima. Bela bluzica, modro krilo, modra jaknica, kot v pionirskih casih. Ta bo naredila red.

9.Crn gvant, crna srajca in pogled postran. Clan Cose Nostre?

Saj se nismo na pogrebu, no.

Saj se nismo na pogrebu, no.
[/quote]

Ja, zadnji je res sam za na pogreb…
Pri nas še vedno nekako velja, da se je za pogreb treba obleči v črno.
Umirjena temnejša barva pa še nikdar ni bila črna.

Absolutna zmagovalka Tomčeva…poraženka pa Brenčičeva

New Report

Close