Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Poslanec Žan Mahnič je pred dnevi na Twitterju zapisal, da ga zanima, ali je predsedniški kandidat Marjan Šarec slovenske narodnosti.

To je bila kolumnistu Siol.net Mihi Mazziniju med drugim iztočnica za kolumno Dežela mrtvih, ki jo lahko preberete na tej povezavi: https://siol.net/siol-plus/kolumne/dezela-mrtvih-450901

Kakšno pa je vaše mnenje o tem?

Moje mnenje je, da je Mahinič mentalno bolan, in bi moral biti v Polju, ne pa v parlamentu.

Da je to še en izraz Mahnićevega idiotima in SDS pritlehnosti.

nova
Uredništvo priporoča

Naj se on za svojega kosovarja briga, degen!

Hvala, Mahnič. Sedaj dokončno vem, koga bom obkrožila na volilnem listku.

Saj zato ga pa pomoje zanima… ker takole, na prvi pogled na mladega idiota, sta se mati in oče Mahinič enako pisala že pred poroko… 😀

Sem videla tisti twit prvi ali drugi dan (ko so že pisali o njem) in sem morala prav parkrat prebrati, ali on to resno sprašuje :((

Podlo je premila beseda…

da smo tolerantna, odprta družba … da se lahko tak bizgec prebije v parlament zastopati svojo volilno bazo ☺

Moje mnenje je, da je Mahinič mentalno bolan, in bi moral biti v Polju, ne pa v parlamentu.
[/quote]
Kje se da tole lajkat? :))))

Slike povedo več kot 1000 besed

[img]http://regionalposavje.si/wp-content/uploads/2017/01/989967.jpg[/img]

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Intelektualna smetana SDS

Moj glas gre Šarcu, cura pa Mahniču.

SDS je itak stranka preoblečenih komunajzov, Kučanovih ljudi, ki dajejo privid neke desnice in opozicije.

Mene sicer ne zanima, če je nekdo bil v rejništvu ali ne. Če je bil – toliko večji poklon, da je nekaj naredil iz sebe, ker je to za take otroke ne glede na vse vendarle težje.
In če je bil in bi to dal v javnost, verjamem, da bi s tem samo požel simpatije, nikakor pa ne zgražanja. S tem so mu samo povišali rejting.

Glede te Mahničeve izjave pa lahko rečem samo to, da bi moral posredovati Cerar, če že Janša noče, in ga takoj odstaviti, saj takšni primitivci nimajo kaj delati kot zastopniki naroda. Nagnusno je, kakšni se znajdejo na položajih. Verjamem pa tudi, da mu bo to njegovo pritlehnost prej ali slej vrnila karma.

ej, ne pozabit dihat..
da mi ne krepnete od šoka..
co,.. ste vsi blaznji??

Mogoče pa Ivan rabi še kakšnega brata, da bi mu plačeval položnice in kupoval avte, pa je povprašal, če je morda Marjan kak izgubljen brat.


sam tolk – prav brihtno pa nisi – Mahnič lahko odstavi Cerarja – Cerar Mahniča ne more (niti J.J.)
s to izjavo pa si mentalno, razgledanostjo, poznavanjem države … tam kot Mahnič

Pritlehno in poniglavo, v stilu stranke SDS. Vem, za koga bom glasovala.

A svojih Barca “levičarjev” se pa ne spomniš kakšna brutalne tvite so pisali po netu. Vidite dvoličneži. Še predsednik Pahor je moral posredovati, ker ste večkrat grozili z ubojem poslancev.

Moje mnenje je, da je Mahinič mentalno bolan, in bi moral biti v Polju, ne pa v parlamentu.
[/quote]

Čisto enako mislim. Tip je za zbrcat ven iz parlamenta in moral bi dobiti dosmrtno prepoved političnega udejstvovanja.

Šarec naj z dokumenti dokaže, da so on in njegovi predniki Slovenci!

Prav zaradi te bedarije s strani Mahniča, mi je Šarec z njegovim odzivom na ta idiotizem še bolj všeč.

Ti pa, da si mentalno zdravo.

;-))))))))))))))))))))) res katastrofa

Ne vem zakaj ga zanima, kdo je zavrgel Šarca? Raje naj se vpraša, če ni s svojimi izjavami sam postal Ivan Srpentinšek.

Sem slučajno kje pisala, iz katere stranke je?
Ne, ker za tako izjavo je popolnoma vseeno, ali je desni, levi, roza-pikčasti ali pa rumeno-progasti, takih in podobnih pritlehnih izjav normalen človek ni sposoben.

New Report

Close