Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A vi boste res šli volit predsednika

A vi boste res šli volit predsednika

A se vam to res zdi pomembno kdo bo predsednik države?
A ser vam res zdi pomembno kdo bo nek klovn, ki v državi ne odloča o ničemer in ga imamo samo za strošek, saj je le sam sebi namen?
Zaradi mene je predsednik lahko cigan iz Puščave.

Jaz bom malo gledala show po TV-ju, na soočenjih. Drugače pa mi je čisto vseeno, tudi, če imamo žabo ali opico za predsednika. Kje leži dejanska politična moč, se ve.
Predsednik je le protokolarna figura. In za to je tudi Barbika dobra – saj ni treba mislit, samo nasmeške kažeš, lepo počesane laske in postavico v lepi oblekci:))

Ravno vsakdo pa le ne more biti.

nova
Uredništvo priporoča

Res zanimivo kolk se ljudem zdi pomembno it na volitve predsednika, ki itak nič ne odloča in bo slovence pač koštal kolikor bi koštal vsak bimbo na tej funkciji, ko pa je treba it na referendum o zakonu, ki določa način in višino financiranja drugega tira, ki bo slovence 45 let lupil po denarnici za 300{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več kot je potrebno, se slovencem pa ne ljubi it glasovat.
Slovenci so tolk butast narod, da bolje, da izumremo čim prej.

Šel bom volit, ker je to moja pravica in moja dolžnost. Pa čeprav nima predsednik velik pristojnosti, se mi zdi še vedno pomembno, da ga LJUDJE izberemo.

Tudi referendum je tvoja pravica in dolžnost. Si šel na referendum?

A tvoja dolžnost je, da voliš predsednika-klovna? Kaj si pa ti dolžen kakšnemu predsedniku?

Tudi referendum je tvoja pravica in dolžnost. Si šel na referendum?

A tvoja dolžnost je, da voliš predsednika-klovna? Kaj si pa ti dolžen kakšnemu predsedniku?
[/quote]

Bil. Čeprav je bil izsiljen iz strani ene določene stranke. Ampak nebi sedaj o tem.

absolutno, da grem!!
tisti, ki ne izkoristijo svoje pravice voliti, naj ne kritizirajo saj tu tiči problem, ignoranca naroda, da ne voli, potem pa se dogaja to, kar imamo.

seveda grem … kakšna država bi pa bili, če ne bi imeli precednika?

Jaz bom šla. Pri nas predsednik res nima politične moči, ampak zastopa pa našo državo. Naj bo vsaj nekdo tak, da mi ne bo ob vsakem državniškem obisku nerodno.

Vedno grem na volitve! To je pravica in dolžnost vsakega državljana!
In ja, predsednik države je pomembna funkcija. Naj bi bil moralna avtoriteta. Vsakdo ne more biti predsednik.
Kdor ima rad svojo državo, hodi tudi na volitve.
Samo spomnite se, kako so se borile ženske za volilno pravico. Nekatere so bile celo zaprte!

in ob katerem kandidatu ti ne bo nerodno?

Ni čudno, da je svet v k….povsod, ker ljudje gledate vizualo namesto vsebine. Ko se boste zavedali, da je politik človek, ki vam in vašim bližnjim kroji usodo življenja boste pa krepko premislili in dejanja začeli spremljati ne lepoto. A veste, da vas politik v tem trenutku lahko pošlje v vojno samo namigne. In take ljudi v ljubite in imate simpatijo do njih.

Kaj pa trobezljaš? Res misliš, da bo visoka volilna udeležba? Ne verjamem. Po moje bo še slabša udeležba kot je bila za referendum o 2. tiru.
Nisem šla na referendum, na volitve za Barbiko pa tudi ne grem.

Pomembnejše je iti drugo leto, ko se volijo stranke v državni zbor.

Tudi referendum je tvoja pravica in dolžnost. Si šel na referendum?

A tvoja dolžnost je, da voliš predsednika-klovna? Kaj si pa ti dolžen kakšnemu predsedniku?
[/quote]
Tako butast komentar pa tudi na MON-u težko najdeš1
Tebi je uspelo!

jaz mislim, da so volitve za predsednika enako pomembne, kot parlamentarne volitve. Tudi predsednik ima pooblastila, če drugega ne, je vrhovni poveljnik vojskle, kar je v teh časih očitno kar pomembna funkcija, glede na dogodke v evropi.

za Pahorja nisem, ker se mi ne zdi preveč koristen, ne izključujem pa možnosti, da ga obkrožim, saj tudi pretirano škodljiv verjetno ni. Vse bo odvisno od soočenj, čeprav se nagibam k Šarcu, ki pa me nikakor še ni prepričal. Ženske kandidatke pa … bože mili, je to vse, kar ženske premoremo?
Upam da bo pri naslednjih volitvah bolj življenjska izbira žensk, ker te volitve bo pač dobil Pahor.

v Drugi krog kandidatka SDS ne bo prišla, zato bo JJ podprl Pahorja, ki spet zmaga, čez 5 let pa upamo na prodorno, karizmatično žensko, ki nam bo v ponos 🙂

Sevada res. To je naša ustavna pravica, pravzaprav tudi dolžnost.
Od vseh, ki so na razpolago, sta žal le dva, ki nekako ustrezata “kriterijem”. Ostali so daleč pod.

kuro ☺
če ima že država obliko kure, naj jo pa še kura predstavlja ☺

Ne grem na nobene volitve, noben referendum … ker mi dol visi za vse … ker niti nimam dovolj pojma, da bi šla volit.
Ne spremljam politike, ne padam v debate o politiki, ne spremljam strankarskih zdrah in verjemite mi, da je moje življenje zato bistveno lažje in manj stresno.
Ker je čisto vseen kur* kdo je kje, zame to ne predstavlja bistvene spremembe za življenje.

ja, tudi tako lahko gledaš na zadevo, ampak zadnji stavek pač ne drži. Zakaj? jah, nima smisla govort, ker ne razumeš.

To pa ni res. Zelo vpliva na tvoje življenje. Res, da ne gledaš tv in medije ampak to ne pomeni, da pa ne vpliva na tvoje življenje. Pa še kako. Ljudje, ki to vedo bodo skrbno izbrali koga bodo volili, če pa ni dobrega kandidata pa gredo ljudje na ulice.

Predsednik ima zelo veliko vlogo v državi. Je najvišja stopnja oblasti, ki vpliva na vse ostale pod njim.
Zato jaz grem voliti, pa tudi če bom napol mrtva. Upam, da Slovenci izberemo ustreznega kandidata-kandidatko, da nam bo v prihodnje šlo bolje.
Spomnite, kako so volili Jankoviča, sedaj pa imamo te džamije in ostale neumnosti, ki v Slovenijo ne spadajo.

ampak Predsednico! Takšno, ki me ne bo s svojim zastopanjem/obnašanjem spravljala v sramoto in takšno, ki goji vrednote primerne tukajšnjem kulturnem prostoru.


Katero pa? Angelco:))?

Ženska naj bo predsednica. So kandidatke. Bomo prišli in lepega na nekaj boljšega v očeh drugih. Saj to je vam Slovencem dovolj. Da imate lepega. Kar je pa notri pa ni važno. Važen, da je lep.

New Report

Close