Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kandidatka: Angela (Angelca) Likovič

Kandidatka: Angela (Angelca) Likovič

[attachment=0]angelca_likovic.jpg[/attachment]

Odraščala sem v kmečki, podeželski in verni družini s šestimi otroki. Ko smo bili še vsi otroci v osnovni šoli, nam je oblast krivično vzela (nacionalizirala) večji del kmetije. Mama in oče sta bila za tiste čase zelo napredna in sta otroke poslala v šole. Obiskovala sem nižjo gimnazijo v samostanu Stična. Iz hribovite vasi Blečji vrh sem vsak dan odhajala v Stično in nazaj. Vsak dan sem prehodila 14 km. Od Višnje gore do Ivančne gorice sem se peljala z vlakom. Ko sem obiskovala Učiteljišče v Ljubljani, sem stanovala privat in vsako soboto odhajala domov. Spomini na mojo mladost so zelo lepi. V družini smo se veliko pogovarjali.
Prvo službo sem dobila v lepi podružnični šoli Žalna. Tam sem poučevala malega Janeza Janšo, bodočega obrambnega ministra in predsednika vlade. Po 7 letih poučevanja sem postala pedagoška svetovalka na Zavodu za šolstvo. Tam sem ostala 4 leta. Nato sem bila 6 let direktorica na Delavski univerzi v Grosupljem. Za tem pa sem bila kar 18 let ravnateljica na OŠ Majde Vrhovnik v Ljubljani. Posebej mi v spominu ostaja, da sem v tem času imela pristne odnose s starši.

Zaradi dolgoletnih izkušen v osnovni šoli, sem bila povabljena v vlado dr. Andreja Bajuka na mesto državne sekretarke za osnovne šole na Ministrstvu za šolstvo in šport.
Ko se je vlada zamenjala, sem odšla v pokoj. Od takrat sem ves čas aktivna na različnih področjih. Med drugim sem tudi soustanoviteljica društva Šola po meri človeka, kjer smo si prizadevali za več vzgoje v naših šolah. Posebej sem ponosna, da sem za svoje delovanje na področju človekovih pravic prejela Belo vrtnico, najvišje priznanje za človekove pravice v Sloveniji.
Pošteni, pridni in delavni Slovenke in Slovenci potrebujejo pokončno in pogumno predsednico, ki se bo zavzela za njih, ne pa tako ko je sedaj v politiki, na čelu s sedanjim predsednikom, ki skrbijo samo za elite. Sedaj, ko nam brezobzirno ropajo državo, od zdravstva naprej, ko hočejo porušiti vse vrednote, na katerih sloni Slovenski narod, je nastopil čas za prvo predsednico Slovenije.
Vabim vas, da se mi pridružite! Skupaj bomo Slovenijo spravili v red ter jo naredili lepšo in pravičnejšo za otroke, družine in stare starše.

Vir: http://angelca.glaszaotrokeindruzine.si/sub/433

Uredništvo Over.Net Letališka cesta 5 1000 Ljubljana

Jaz sem se odločil, da bom volil Angelco. Se mi zdi edina, ki pove kot misli, brez olepševanja in politične korektnosti.

Jst bom tudi volil Angelco da se bomo koncno izenacili z veliko Nemcijo pri njih tut fura politiko velika Angela. Se pravi da bomo z njenim imenom hitreje sprejeti v bundestagu. Drugi razlog zakaj dat glas njej pa je v tem da je najstarejsa kandidatka. Ker v tem svetu je zelo v modi da mora bit cim bolj star predsednik tko kot v ameriki. Verjetno jo bo pol tut kramp prej sprejel in cim prej obiskal slovenijo. Mislim da je razlogov dovolj za Angelco volte razen ce se prijavi se kak ali kak-a 99 letnica pol pa si lahko premislim in definitivno podprem 99 letnika. 😎😖

nova
Uredništvo priporoča

Angelca dobi nas glas…6 krat

Tale Angela ga pa fajn serje s svojim lapanjem. Občuduje trampa, ker je poročen in ima družino, hahaha……
Počena baba, naj bo doma, pa smotanga dedca pedena!

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Angelca me je razočarala. Naučila se je pet stavkov in te iste govori na vsaki temi. Mislila sem, da je inteligentnejša

New Report

Close