Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsak dan klic – iz kje?

Vsak dan klic – iz kje?

Že par dni me kliče nekdo iz številke (01) 620 5609

Najprej se nisem javila
Potem me zjezi, kličem nazaj sploh ne zvoni
In kliče spet in me tok zjezi, da se javim. Tišina.

Se komu sanja kdo bi to bil?
Google in tis ne vesta

Tone je, ja. Sem skoraj prepričana. Tone bo, ti je zdaj kaj lažje, ko veš?

Janez je ! To ni Tone!!!!!☻

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

Je tebi lažje ker si dala mal iz sebe?
Čez noč nisi dobila?

Od kod se napiše!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Vse bomo obdelali samo kdo je ne bom izvedela

Paco pridn bit. Ne spet navihan in norčav.

Ja, to sta Tone in Janez, ki kličeta izmenično.

[/quote]
Da draga!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Moja starša sta danes dobila klic iz Ljubljane, povprašali so, če se bosta udeležila javne tribune za republiko..mogoče je kaj v tem, spadaš med SDSovce?

se to se mi manjka ja

Cakam ce bo spet. Enkrat dop in potem se pop

Mene tud in mi gre prav na živce, sploh glede na to da je to v večernih urah…je pa naneslo skos da sem bil stran od telefona in se nisem javil…

Stric Google pa res pomaga. Danes ( 02.04.2013 ) sem tudi jaz prejel klic s številke 01 620 5609. Če se komu da ukrepat sem zraven.
Bogomir

He he,

danes sem se javil na številko 01 620 5609. Prodajajo Delo in Slovenske Novice …
Tako da brez skrbi :))

Diners Club ljudje !!!!

mene tudi že en mesec kliče ta številka… sem pogooglala in naletela na ta forum 🙂

Ne javi se ker je to spet neka potegavščina ki ti potem denar iz računa lušči

Tudi mene je klicala ta stevilka…dvakrat je pozvonil in prekinil…??

Že veste kdo to kliče? danes sem namreč tudi jaz prejela klic. Lp

Pozdravljena!

meni pa so iz te številke hoteli prodati časopis Finance!

Enkrat sem se oglasil, povedal da nimam časa. Potem me je spet klicala, sem prekinil. Zdaj pa me kliče vsake 2h 🙂 Enkrat me še naj pokliče in ji bom povedal da jih bom tožil zaradi nadlegovanja!

tudi mene KLIČE ŠTEVILKA (01) 620 5609. KLIČEM NAZAJ NE ZVONI. JAZ SEM ZRAVEN ČE ŠE KOGA NADLEGUJE.

butci! kar naj vas kličejo

Dober dan… Mane ze 2 dni ta stevilka klice …. Sem tudi po googlala in se prisla sem .. Nikoli pa nisem imela namena se javit… �� naj reklame sami sebi prodajo… ���

Če je to res številka Novic, Financ ali karkoli ste nekateri navedli, potem verjetno nekdo pridobiva nove naročnike za določen časopis in je morda plačan po številu opravljenih pogovorov. Morda je dovolj le to, da se nekdo javi (da se vidi vzpostavljen stik), pa firma pol misli, da je agent opravil pogovor. To bi mi bilo še najbolj logično; tudi jaz sem se 2x oglasila, pa je bila zveza potem takoj prekinjena.

take si shranim v mobi kot “bedak” da ne pozabim, da gre za kretene. drugič pa preden se javiš, nažgi radio in mobi hop pred zvočnik. kar naj kliče, hehe
imela sem še enega kretena, ki je vedno zahteval Daniela. Potem sem telefon vedno dala komu od frendov da so rekli: “picerija ta pa ta kaj želite” drugič nekaj tretjega- pa se je kmalu nehalo.

a ena telefonska je tako pomembna? ne tratite moči za malenkosti!

New Report

Close